Tak, od 2007 trzeba.pawcio pisze:Nie. Powiązania na Jelonkach są zbyt skomplikowane. Trzeba ruszyć 525.
Koordynacje rozkładów
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
I dało się to przeciąć wyłącznie podziałem trójcyJacekM pisze:latami było razem 116-122-195,
Też dopiero kasacja 19 pomogłalatami było razem 19-33...
Tak, 125 jest potworem do pocięciaczujesz analogię?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
- ZaciszaniN
- Posty: 2297
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
- Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
- Kontakt:
Wiatraczna się kłaniajasiu pisze:Taa, tylko gdzie zakrańcować?Glonojad pisze:Tak, 125 jest potworem do pocięcia
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.
Z obecnych kwiatków.
154 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
503 + 504 odcinek Natolin - Miklaszewskiego (kierunek Centrum). W DP w między szczycie odjeżdżają o tych samych godzinach.
136 + 504 odcinek Miklaszewskiego - CO - odjeżdża o tych samych godzinach.
Jak się 504 przesunie będzie koordynacja z 503 a dalej ze 136.
Co do 504 mam wątpliwości czy się da, ponieważ czas przejazdu jest do poprawy od 25 miesięcy i nic się z tym nie zrobiło. Pewnie problem ze 106/182 też nie jest obcy, ale po co pomóc ludziom.
154 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
503 + 504 odcinek Natolin - Miklaszewskiego (kierunek Centrum). W DP w między szczycie odjeżdżają o tych samych godzinach.
136 + 504 odcinek Miklaszewskiego - CO - odjeżdża o tych samych godzinach.
Jak się 504 przesunie będzie koordynacja z 503 a dalej ze 136.
Co do 504 mam wątpliwości czy się da, ponieważ czas przejazdu jest do poprawy od 25 miesięcy i nic się z tym nie zrobiło. Pewnie problem ze 106/182 też nie jest obcy, ale po co pomóc ludziom.
Dojazd Okęcie - Sasnki. Ogólnie odcinek Okęcie - Sasanki. Kiedyś pracowałem na Okęciu, wiem że coś takiego jest potrzebne, ponieważ dużo osób z tego korzysta.fik pisze:PO CO?!Lukasz436 pisze:106 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
No i co ma 106 do dojazdu na Sasanki?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
01.12.2009 na okoliczność uruchomienia 218 rozkład 182 zmieni swoją postać na tyle, że koordynacja w ogóle nie będzie możliwa. Synchronizacja zresztą też.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem