Koordynacje rozkładów

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 09 lis 2009, 23:29

pawcio pisze:Nie. Powiązania na Jelonkach są zbyt skomplikowane. Trzeba ruszyć 525.
Tak, od 2007 trzeba.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 09 lis 2009, 23:33

latami było razem 116-122-195, latami było razem 19-33... czujesz analogię? :term:
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 10 lis 2009, 11:47

jasiu pisze:Tak, od 2007 trzeba.
Do sierpnia 2009 blokowalo to 520. Teraz przynajmniej jest pole manewru.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 10 lis 2009, 12:14

JacekM pisze:latami było razem 116-122-195,
I dało się to przeciąć wyłącznie podziałem trójcy
latami było razem 19-33...
Też dopiero kasacja 19 pomogła
czujesz analogię? :term:
Tak, 125 jest potworem do pocięcia :p
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3262
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 12 lis 2009, 0:57

Glonojad pisze:Tak, 125 jest potworem do pocięcia :p
Taa, tylko gdzie zakrańcować?

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 2297
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 12 lis 2009, 1:48

jasiu pisze:
Glonojad pisze:Tak, 125 jest potworem do pocięcia :p
Taa, tylko gdzie zakrańcować?
Wiatraczna się kłania O-)
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 13 lis 2009, 18:54

Z obecnych kwiatków.

154 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.

503 + 504 odcinek Natolin - Miklaszewskiego (kierunek Centrum). W DP w między szczycie odjeżdżają o tych samych godzinach.

136 + 504 odcinek Miklaszewskiego - CO - odjeżdża o tych samych godzinach.

Jak się 504 przesunie będzie koordynacja z 503 a dalej ze 136.

Co do 504 mam wątpliwości czy się da, ponieważ czas przejazdu jest do poprawy od 25 miesięcy i nic się z tym nie zrobiło. Pewnie problem ze 106/182 też nie jest obcy, ale po co pomóc ludziom.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 13 lis 2009, 19:04

Lukasz436 pisze:106 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
PO CO?! #-o
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 14 lis 2009, 0:00

fik pisze:
Lukasz436 pisze:106 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
PO CO?! #-o
Żeby stanowiły alternatywny środek transportu na wypadek awarii tramwajów :D

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 14 lis 2009, 8:42

fik pisze:
Lukasz436 pisze:106 + 182 z Okęcia - odjeżdżają w DP o tych samych godzinach. Nie można 182 przesunąć. To jest z niczym skoordynowane.
PO CO?! #-o
Dojazd Okęcie - Sasnki. Ogólnie odcinek Okęcie - Sasanki. Kiedyś pracowałem na Okęciu, wiem że coś takiego jest potrzebne, ponieważ dużo osób z tego korzysta.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 14 lis 2009, 8:51

No i co ma 106 do dojazdu na Sasanki?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 14 lis 2009, 9:11

Glonojad pisze:No i co ma 106 do dojazdu na Sasanki?
Przepraszam - dopieto teraz zobaczyłem co napisałem, oczywiście że chodzi o 154 oraz 182... :^o

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 14 lis 2009, 11:23

01.12.2009 na okoliczność uruchomienia 218 rozkład 182 zmieni swoją postać na tyle, że koordynacja w ogóle nie będzie możliwa. Synchronizacja zresztą też.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 15 lis 2009, 1:13

Możesz podać trochę więcej szczegółów?

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 15 lis 2009, 11:48

182 spadnie do częstotliwości 20/30/30, przez co jakakolwiek koordynacja z 154 będzie niemożliwa.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ