Posty i tematy

Moderator: Emyl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lis 2010, 17:53

A o co chodzi ze znikającymi postami mobila, którego logowania na forum system nie rejestruje nawet?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

bartoni722
Posty: 12141
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 18 lis 2010, 17:57

I tak (z tego co czytałem) nic śmiesznego nie wnosił, a tym bardziej mądrego. (przykład z tematu wypadki i awarie: A miał gaśnice skoro zapalał? [silnik])
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lis 2010, 18:02

Nie brakuje mi go jakoś strasznie, zastanawia mnie jedynie mechanizm "jak to jest zrobione" ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

bartoni722
Posty: 12141
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 18 lis 2010, 18:03

A może napisał coś, ale pousuwał? Osobiście widzę to dopiero drugi raz, więc to jest dość prawdopodobne.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27409
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 18 lis 2010, 19:48

bartoni722 pisze:A może napisał coś, ale pousuwał?
Na to wygląda - wczoraj z moderatorów byłem tylko ja na forum, widziałem tego posta na stronie głównej, ale przeczytać nie zdołałem.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lis 2010, 20:44

No dobrze, a dlaczego system nie "zeznaje", że był zalogowany w ciągu ostatnich 12 h?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27409
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 18 lis 2010, 20:48

Profil -> ukryj moją obecność na forum.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 18 lis 2010, 21:02

LOL! Jaka maskarada... ](*,) ](*,)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 lis 2010, 23:29

fik pisze:Kliknij "oznacz temat jako przeczytany" w prawym dolnym rogu (pod linkami z numerami stron w temacie).
nie przynosi to oczekiwanego rezultatu.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27409
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 18 lis 2010, 23:30

MeWa pisze:
fik pisze:Kliknij "oznacz temat jako przeczytany" w prawym dolnym rogu (pod linkami z numerami stron w temacie).
nie przynosi to oczekiwanego rezultatu.
Całe forum jako przeczytane?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 lis 2010, 23:34

to wpierw przeczytam inne tematy...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 23 lis 2010, 10:16

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1317 Query execution was interrupted

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('5', '50', '57', '100', '103', '112', '114.', '117', '131', '138', '14-dniowe.', '141', '162', '167', '171', '174', '186', '188', '189', '190', '193', '20-minutowych', '2010-11-23', '206', '330', '401', '430', '460', '500', '501', '508', '509', '511', '519', '520', '523', '525', '527', '709', '718', '719', '727', '738', '800', '805', '2009', '95190', '8695756', 'aglomeracyjnego.', 'aktualizacja', 'al.', 'andrzej', 'atrakcyjna', 'autobusowych', 'autobusy', 'autobusów', 'bardziej', 'barierę', 'biletu', 'bilety', 'biletów', 'biura', 'bo', 'boom', 'budowy', 'buspasów', 'była', 'było', 'będzie', 'będą', 'centrum.', 'chwycił', 'ciągu', 'ciężko', 'co', 'coraz', 'czas', 'czy', 'czyli', 'częstotliwością', 'częściej.', 'część', 'danym', 'dla', 'dobowych', 'dodaje.', 'dodatkowe', 'dojeżdżają', 'doliczyć', 'dostać', 'dotarła', 'dotrze', 'dotyczy', 'dowożące', 'drugiej', 'dużych', 'dworcach', 'dworcem', 'dyrektor', 'dziś', 'dzięki', 'e-2', 'e-8.', 'efekty.', 'europie', 'firmę', 'franków', 'galerią', 'gazecie', 'gazeta', 'gazetę', 'gdy', 'gdzie', 'go', 'godzinach', 'godziny', 'gorzej', 'grudnia', 'grupa', 'i', 'ich', 'ile', 'ja', 'jak', 'jakość', 'jarosław', 'jazdy.', 'jednak', 'jednocześnie', 'jego', 'jerozolimskich', 'jesieni', 'jest', 'jeszcze', 'jeździ', 'już', 'kampusem', 'karcie', 'kardynała', 'kartonikowych', 'kasowanie', 'kasprzaka', 'kierowcy', 'kilku', 'kodować', 'kolei', 'kolejna', 'kolejowych', 'komentuje', 'komfortowych', 'komunikacja', 'komunikacji', 'komunikację', 'komunikację.', 'konieczności', 'konsekwentna', 'koordynację', 'kończą', 'krótkich', 'które', 'który', 'których', 'którzy', 'kupiliśmy', 'kupiło', 'kursach', 'kursować', 'kursuje', 'kursującej', 'kursujących', 'kursy', 'kursów', 'kwartalnych', 'lat', 'latach', 'leszek', 'liczba', 'liczbie', 'linia', 'liniach', 'linie', 'linii', 'linii.', 'listopadem', 'listy', 'lokalne', 'lokalnych', 'ludzi', 'ludzie', 'marek', 'marymont.', 'mazowieckich.', 'mało', 'metra', 'miejsc', 'miejska', 'miejskiego', 'miejskiej', 'miesięcznych', 'mieście', 'min', 'minuty', 'minuty.', 'między', 'mln', 'mobilis', 'mokotowa', 'mokotów', 'może', 'możliwe', 'można', 'młociny', 'mówi', 'mówiło', 'na', 'nad', 'najbardziej', 'najmniej', 'największy', 'nam', 'nasz', 'nawet', 'nie', 'nieco', 'niej', 'niemal', 'niskopodłogowe', 'nowe', 'nowodworów', 'np.', 'o', 'obciążonych', 'objazdów', 'obserwujemy', 'oczywiście', 'od', 'odcinkach', 'odcinku', 'odkrywać', 'odpowiada', 'odpowiednio', 'odwołane', 'ofiarą', 'ok.', 'okazji', 'okazją', 'osowski', 'ostatnia', 'ostatnich', 'osób', 'parkingowych', 'parkingów', 'partia', 'pasa', 'pasażerski', 'pasażerów', 'październikiem', 'pierwsza', 'pierwsze', 'pkp', 'planach', 'planowania', 'pociągi', 'pociągi.', 'pod', 'podobnym', 'podróżują', 'poinformował', 'pokonują', 'pomysł', 'ponad', 'ponieważ', 'poprawia', 'popularne', 'popularnych', 'porzucają', 'porównania', 'porównaniu', 'potwierdza', 'powyżej', 'poziomie', 'połączeń', 'prac', 'praca', 'prace', 'prawie', 'proc.', 'prywatny', 'przeciążone', 'przede', 'przegrupowania', 'przegubowce', 'przegubowców', 'przekonała', 'przekroczyły', 'przerzuciła', 'przesiadają', 'przesiadkowych', 'przewoźnik', 'przez', 'przy', 'przybywa', 'przybędzie', 'przynosić', 'przypuszczam', 'przyszłego', 'przyznaje', 'quot', 'raz', 'reaguje', 'rekordową', 'remontów', 'rocznie', 'rok', 'roku', 'roku.', 'roszkowski', 'rozeszło', 'rozkładów', 'rozszerzanie', 'rozwoju', 'rozładowanie', 'ruch', 'ruta', 'ruta.', 'rzecznik', 'rzeczywiście', 'samochodem', 'samochody', 'samochodów', 'siedmio', 'siedzących', 'się', 'skoro', 'skwarek', 'skąd', 'spora', 'sposób', 'sprzedanych', 'sprzedaż', 'stacji', 'stacją', 'stają', 'staną', 'stefana', 'stojących', 'stolicy', 'strony', 'studentom', 'stąd', 'sukcesu', 'swojego', 'swój', 'szansa', 'szczytu', 'szef', 'szybkiej', 'są', 'służew', 'służewa', 'tabor', 'takich', 'takiej', 'tam', 'tarchomina', 'tego', 'tej', 'temu', 'ten', 'teraz', 'też', 'to', 'tramwaje', 'tramwajowej', 'tramwajów', 'transportu', 'tras', 'trasach', 'trasie', 'trasy', 'trzeba', 'trzy', 'trzy-', 'tych', 'tyle', 'tylko', 'tym', 'tys.', 'tłok', 'tłoku', 'tłumaczę', 'ubywa', 'ul.', 'ulicach', 'uniwersytetu', 'ursusa', 'ursusie', 'utrzymuje', 'utrzymywaliśmy', 'uważa', 'w', 'w-z.', 'warszawa', 'warszawa.gazeta.pl', 'warszawiacy', 'warszawiakom', 'warszawiaków', 'warszawie', 'warszawskiej', 'warszawy.', 'warszawą.', 'warunkach.', 'we', 'wicedyrektor', 'widać', 'wiosny', 'więc', 'więcej', 'więcej.', 'większy', 'woli', 'wozi', 'wprowadzenie', 'wreszcie', 'wrześniu', 'wskazuje', 'wspólnego', 'wszystkim', 'wtedy', 'wycofać', 'wylicza', 'wymienionych', 'wyruszyły', 'wyszyńskiego.', 'wziąć', 'wzrost', 'wzrosła', 'właśnie', 'włochach', 'zachodnim', 'zaczyna', 'zaczął', 'zaczęli', 'zaczęła', 'zajęte', 'zamykaliśmy', 'zamówionych', 'zapowiada', 'zarządu', 'zasięgu', 'zastępują', 'zatłoczone', 'zbiorowej', 'zdaniem', 'zdarza', 'zdarzają', 'zeszłego', 'zlecenie', 'zmian', 'znacznym', 'znacząco', 'znak', 'została', 'ztm', 'ztm.', 'średniookresowe') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 229492

Line : 323
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/
To coś pojawiło się gdy chciałem założyć to: viewtopic.php?t=8493

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36655
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 lis 2010, 10:37

To nowy gadżet, automatyczna indeksacja treści postów, szczególnie przydatna przy długich artykułach :lol:

A na serio - właśnie przy dłuższych postach to się ostatnio dość często zdarza.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 lis 2010, 21:27

Bastian pisze:To nowy gadżet, automatyczna indeksacja treści postów, szczególnie przydatna przy długich artykułach :lol:
Przydałby się jeszcze gadżet pt. autoresponder do wykorzystania w najbardziej oklepanych wątkach, wypływających co kwartał z tymi samymi argumentami. :D
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2849
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 01 gru 2010, 17:06

Dziwne. W temacie "Zmiany od grudnia" mój post jest ostatni, ale wykaz tematów cały czas go nie widzi :-k

ODPOWIEDZ