Sprawa krzyĹźa prezydenckiego

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 04 sie 2010, 12:20

Jasne. I cały wist polega na tym, że jak PiS opluwa to jest fajnie, a jak Palikot coś powie, to trzeba go wieszać na gałęzi. Ot, hipokryzja...

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 04 sie 2010, 12:21

PiSofobia - to się leczy.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26853
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2010, 12:23

Jaka słodka wycieczka osobista.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 04 sie 2010, 12:23

A, przepraszam, jak PiS mówi "Tusk ma krew na rękach", to ma więcej racji, niż Palikot, mówiący "Kaczyński ma krew na rękach" tylko dlatego, że Tusk żyje, a Kaczyński (L) nie?
Problem PiS jest taki, że poza Kurskim nikt nie umie zrobić inteligentnie zadymy a la Palikot, tylko są same takie przymułowate typy jak ten Brudziński, Mularczyk (nomen omen!) czy im podobna zgraja... za mało polotu, za mało.
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 04 sie 2010, 12:25

Tm pisze:PiSofobia - to się leczy.
No to wychodzi na to, że PO-fobię też...

[ Dodano: |4 Sie 2010|, 2010 12:26 ]
Glonojad pisze:Jaka słodka wycieczka osobista.
Oj tam, czepiasz się :)

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 04 sie 2010, 12:27

yavorius pisze:No to wychodzi na to, że PO-fobię też...
Pewnie tak, tylko ile tu widzisz jednego, a ile drugiego. Jeżeli jesteś w stanie obiektywnie to ocenić.
Bo pisofobia to nie pogląd polityczny, to obsesja.
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 04 sie 2010, 12:30

chester pisze:poza Kurskim nikt nie umie zrobić inteligentnie zadymy
Kurski i inteligentna zadyma? No weź ja Cię proszę... Dziadek z Wehrmachtu to było inteligentne? Człowiek, który nie potrafi wykonać wyroku sądu jest inteligentny? Kaczyński też nie wykonuje wyroków sądu, wielki mi fighter... :-"

[ Dodano: |4 Sie 2010|, 2010 12:31 ]
Tm pisze:Bo pisofobia to nie pogląd polityczny, to obsesja.
Mhm, a PO-fobia?

marko80
Posty: 2426
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 04 sie 2010, 12:32

Tm pisze:
yavorius pisze:No to wychodzi na to, że PO-fobię też...
Pewnie tak, tylko ile tu widzisz jednego, a ile drugiego. Jeżeli jesteś w stanie obiektywnie to ocenić.
Bo pisofobia to nie pogląd polityczny, to obsesja.
Zrozum w koncu ze ci ludzie sa niebezpieczni dla Polski. Co by sie teraz stało gdyby PiS doszedł do władzy. Skrajne skrzydło tej partii jest gotowe do wielu szalenstw ala Macierewicz moze pojde teraz za daleko ale np.
- wprowadzenie obowiazku chodzenia do kosciola w niedziele
- obowiazkowe lekcje religii w szkołach
- obowiazkowe słuchanie raz w tygodniu radia maryja
- uczynienie z radia maryja jednego z kanałów telewizji publicznych

Powiesz zwariowałem. Mysle ze część posłów z PiS tych bardzo klerykalnych jest gotowa pojsc az tak daleko własnie wspomniany przeze mnie macierewicz czy Anna sobecka była lektorka w radiu maryja obecnie posłanka PiS. To ja juz wole panstwo Tuska niz takich szalenców ktorzy sa gotowi z polski zrobic drugi Iran.

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 04 sie 2010, 12:36

yavorius pisze:...
Mimo wszystko, jak nie było jeszcze Palikota, to fajne zadymy robił tylko Kurski. Cóż... nie lubię go, ale nie oznacza, że nie będę doceniać jego starań.
Ale w sumie od "dziadka z Wehrmachtu" widać spadek formy, co słusznie stwierdzasz. No i Kurski nie ma takich możliwości finansowych jak Palikot, chcący wynając pałacyk w Jabłonnie, czy kupić mieszkanie od Ziobry, o publicznym spożywaniu "małpek" w Lublinie nie wspominając :)
Ok, zapomniałem jeszcze o jednym inteligentnym gościu, chociaż nie robił zadym, tylko fajny PR - Kołodce. Ale to inna liga, bo w SLD w ogóle coraz więcej fajnych ludzi jest. Nawet mój imiennik Kaczyński to niedawno chyba dostrzegł :)
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36666
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 04 sie 2010, 12:45

Kra pisze:Konserwator zabytków pisze, że nie wyrazi zgody na pomnik w tym miejscu, Kancelaria znająca ta pismo mimo wszystko podpisuje się pod formą upamiętnienia wszystkich ofiar tego zdarzenia przez Pałacem Namiestnikowskim.
Nadal nie widzę sprzeczności, szczególnie w zestawieniu pomnik <-> forma upamiętnienia: to nie to samo.
Kra pisze:I na koniec jeszcze jedna refleksja - PO (i wspierające ją media i środowiska) wprost genialnie wykorzystuje całą te sprawę dla "przykrycia" dużo ważniejszych problemów dotyczących podniesienia podatków, generalnie zagrożeń finansowych dla RP (gigantyczne zadłużenie) oraz całkowitej gnuśności (braku pomysłów czy też chęci lub możliwości) w rządzeniu krajem.
"Przykrywka" z rozpętanej przez kogo innego awantury? Toż nawet jeśli, to nie diaboliczny plan PO, tylko raczej sabotaż "krzyżowców" :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 04 sie 2010, 12:51

Kra pisze: I na koniec jeszcze jedna refleksja - PO (i wspierające ją media i środowiska) wprost genialnie wykorzystuje całą te sprawę dla "przykrycia" dużo ważniejszych problemów dotyczących podniesienia podatków
Chyba sobie żartujesz ](*,) . Sprawę to przykrywa PiS, bo zamiast zająć się byciem opozycją, jedna jego część robi śmieszną komisję ds. katastrofy lotniczej, a druga wiesza Palikota i broni krzyża pod Pałacem... Jeśli tak ma wyglądać opozycja, to ja jestem spokojny, notowania spadną im do poziomu żelaznego elektoratu - 15-20%, a i Tusk może spać spokojnie, bo będzie rządził do końca życia...

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 04 sie 2010, 12:58

Bastian pisze:"Przykrywka" z rozpętanej przez kogo innego awantury?
Czemu przez kogo innego? Chcesz powiedzieć, że Komorowski zapowiadając rychłe usunięcie krzyża naprawdę nie spodziewał się konsekwencji?
Wyobraźmy sobie taką sytuację: wiedząc o przemarszu kibiców Legii (porównano do nich obrońców więc niech będzie) właściciel sklepu wywiesił na wystawie flagę Polonii. Wolny kraj, mógł to zrobić. Ale czy tak się zachowuje jak się chce mieć spokój, jak chce sie mieć niezniszczony sklep?
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3596
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 04 sie 2010, 12:59

marko80 pisze: Zrozum w koncu ze ci ludzie sa niebezpieczni dla Polski. Co by sie teraz stało gdyby PiS doszedł do władzy. Skrajne skrzydło tej partii jest gotowe do wielu szalenstw ala Macierewicz moze pojde teraz za daleko ale np.
- wprowadzenie obowiazku chodzenia do kosciola w niedziele
- obowiazkowe lekcje religii w szkołach
- obowiazkowe słuchanie raz w tygodniu radia maryja
- uczynienie z radia maryja jednego z kanałów telewizji publicznych

Powiesz zwariowałem. Mysle ze część posłów z PiS tych bardzo klerykalnych jest gotowa pojsc az tak daleko własnie wspomniany przeze mnie macierewicz czy Anna sobecka była lektorka w radiu maryja obecnie posłanka PiS. To ja juz wole panstwo Tuska niz takich szalenców ktorzy sa gotowi z polski zrobic drugi Iran.
Nie wiem co ty palisz lub zażywasz ale odstaw to natychmiast !!! Źle to wpływa na Ciebie
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27432
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 04 sie 2010, 13:04

Tm pisze:
Bastian pisze:"Przykrywka" z rozpętanej przez kogo innego awantury?
Czemu przez kogo innego? Chcesz powiedzieć, że Komorowski zapowiadając rychłe usunięcie krzyża naprawdę nie spodziewał się konsekwencji?
Wyobraźmy sobie taką sytuację: wiedząc o przemarszu kibiców Legii (porównano do nich obrońców więc niech będzie) właściciel sklepu wywiesił na wystawie flagę Polonii. Wolny kraj, mógł to zrobić. Ale czy tak się zachowuje jak się chce mieć spokój, jak chce sie mieć niezniszczony sklep?
Czyli mamy kłaść uszy po sobie i godzić się na dyktat wrzeszczącej masy?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 04 sie 2010, 13:04

Tm pisze: Wyobraźmy sobie taką sytuację: wiedząc o przemarszu kibiców Legii (porównano do nich obrońców więc niech będzie) właściciel sklepu wywiesił na wystawie flagę Polonii. Wolny kraj, mógł to zrobić. Ale czy tak się zachowuje jak się chce mieć spokój, jak chce sie mieć niezniszczony sklep?
Uważasz, że wywieszenie przez właściciela sklepu flagi Polonii daje prawo "kibicom" Legii do jakiegokolwiek zniszczenia sklepu? Krzyż jest tam bezprawni, koniec i kropka. Idźcie i postawcie te krzyże Jarkowi Kaczyńskiemu pod domem, zobaczymy, czy będzie taki szczęśliwy.

[ Dodano: |4 Sie 2010|, 2010 13:05 ]
fik pisze: Czyli mamy kłaść uszy po sobie i godzić się na dyktat wrzeszczącej masy?
No na to wychodzi. Niedoczekanie...

ODPOWIEDZ