(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36755
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » dzisiaj, 9:41

Bo 26, niegdyś silne, teraz jest słabe. 13 to de facto 26f.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8689
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » dzisiaj, 11:03

MisiekK pisze:
dzisiaj, 6:59
Bastian pisze:
dzisiaj, 0:52
Został, powiadasz? :D
Dopóki nie zaczęło się zwijanie interesu przez stan infrastruktury.
Zaczęło się od kastracji częstotliwości linii 14. Później było tylko gorzej, ale to off-topic.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7752
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » dzisiaj, 12:19

Bastian pisze:
dzisiaj, 8:20
W Warszawie tę reformę skutecznie zaorała kolejna reforma - wprowadzenie 4/8.
Czyli wtedy gdy ojcowie tej pierwszej znaleźli się poza ZTM. Po ojcach dyrektorach przyszedł czas na ojców dewastatorów.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 3532
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » dzisiaj, 13:13

Leitner98 pisze:
dzisiaj, 8:52
Na P+R Al. Krakowska zamiast 7, 9 (silne) i 15 proponujesz 4 (powiedzmy zamiast 15) i 25? 25 musiałoby być wtedy z większą częstotliwością
Tak, 4 w relacji Okęcie - Filtry - Centrum za 15. Silne 25 w zastępstwie za 7 i 9 na tym odcinku
I jak to jest z tą 13? Jak na nią trafiam (rzadko) to nie jeździ aż taka pusta w tygodniu, czy na pewno trzeba ją usuwać?
Tylko ja właśnie chcę, żeby nie robić tego co dzieje się do tej pory z 13 - zawieszane na wakacje, krótkie godziny kursowania w tygodniu, już nie mówiąc o weekendach. 20 nikt by nie wyciął w taki sposób jak to ma miejsce w tym momencie. Jednocześnie zachowana jest relacja Szmulki - Wileński - WZ.

ODPOWIEDZ