Strona 65 z 70

: 26 kwie 2012, 19:26
autor: Bernard
Od 4.05. wraz z nowym rozkładem jazdy zmienia się trasa autobusów linii L-9. W kierunku Nowego Dworu Maz. pojadą przez Janówek Górę ulicami: Dworcowa-Leśna-Rzeczna. Zostają uruchomione nowe przystanki warunkowe:
DWORCOWA 03 w Górze
PAŁACOWA 01 w Górze.
Po wąskiej trylince w lesie obok ruin PGR, słowem aparaty w dłoń ;-) .

: 01 maja 2012, 18:06
autor: Bernard
Od 4.05. dowozówka do SKM w Legionowie zostaje wydłużona w wybranych kursach do krańca pl. Kościuszki. http://www.legionowo.pl/upload/File/akt ... ladmaj.pdf

: 08 maja 2012, 0:06
autor: Bernard

: 28 maja 2012, 20:30
autor: ashir
ZTM pisze:Zmiana trasy linii L-2

od 01.06.2012 (piątek)

Od dnia 1 czerwca 2012 r. na wniosek Urzędu Gminy Piaseczno wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu linii L-2:

1. Przystanek 22 LIPCA 02 staje się przystankiem krańcowym (zamiast przystanku 3 MAJA 01),

2. Zmienia się charakter przystanku 3 MAJA 01 ze stałego na warunkowy,

3. W kierunku → Piaseczna linia zostaje skierowana na nową trasę:

3 MAJA (ZŁOTOKŁOS) – (…) – Pod Bateriami – Al. Polskiego Państwa Podziemnego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Zgoda – URZĄD MIASTA

4. W kierunku → ZŁOTOKŁOSU linia zostaje skierowana na trasę:

URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki – Sienkiewicza – Al. Polskiego Państwa Podziemnego – (…)

5. Uruchamia się nowe przystanki funkcjonujące na linii L-2:

* URZĄD MIASTA 03 - w Piasecznie,

* WOJEWÓDZKA 02 - w Złotokłosie,

* ZAWADZKA 02 - w Złotokłosie

: 29 maja 2012, 8:37
autor: Bastian
Kolejny niechlujny komunikat :/
ZTM pisze:1. Przystanek 22 LIPCA 02 staje się przystankiem krańcowym (zamiast przystanku 3 MAJA 01),

2. Zmienia się charakter przystanku 3 MAJA 01 ze stałego na warunkowy,
Przydałaby się wzmianka o tym, że to dotyczy Złotokłosu.
ZTM pisze:3. W kierunku → Piaseczna linia zostaje skierowana na nową trasę:

3 MAJA (ZŁOTOKŁOS) – (…)
To punkt pierwszy jest ważny, czy nie? :roll:
ZTM pisze:Pod Bateriami – Al. Polskiego Państwa Podziemnego – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Zgoda – URZĄD MIASTA

4. W kierunku → ZŁOTOKŁOSU linia zostaje skierowana na trasę:

URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Kościuszki
A gdzie Sienkiewicza, gdzie Chyliczkowska, gdzie Puławska...

: 03 lip 2012, 14:21
autor: Bernard

: 03 lip 2012, 14:36
autor: SławekM
Sądzę, że te autobusy to będzie jedna wielka klapa... Mało kto będzie nimi jeździł, z racji tego że nie dowożą ani do Warszawy, ani przynajmniej do Legionowa do linii ZTM. Ale pewnie burmistrzowi o to chodzi by pokazać, że takie przedsięwzięcie nie ma sensu...

: 06 lip 2012, 13:31
autor: Bernard

: 10 lip 2012, 23:34
autor: JotPeCet
Gazeta Powiatowa pisze:Dziś niektóre pociągi SKM docierają do Wieliszewa, niestety dalej kończy się trakcja elektryczna i kolej nie jest zainteresowana by ją odtworzyć. Dlatego też rozmawiamy o tym z władzami Mazowsza – mówi Janusz Kubicki.
:shock:

: 10 lip 2012, 23:59
autor: Bastian
To tam są w końcu druty, czy ich nie ma? 8-(

: 11 lip 2012, 0:00
autor: Vilén
JotPeCet pisze:
Gazeta Powiatowa pisze:Dziś niektóre pociągi SKM docierają do Wieliszewa, niestety dalej kończy się trakcja elektryczna i kolej nie jest zainteresowana by ją odtworzyć. Dlatego też rozmawiamy o tym z władzami Mazowsza – mówi Janusz Kubicki.
:shock:
Dalej = w kierunku Zegrza, w końcu artykuł jest o tym...

: 11 lip 2012, 18:41
autor: Emyl
Druty są, ale w kierunku stacji w Nieporęcie (jeżdżą tamtędy dwa szynobusy spalinowe dziennie - może to jednak babol i wziął się właśnie stąd, że "dziennikarz" zobaczył w Nieporęcie spalinówkę). I w zasadzie to chyba tamta okolica cieszy się największym powodzeniem w sezonie z uwagi na największą, jeśli się nie mylę, plażę, więc nie rozumiem w czym problem.

: 20 lip 2012, 23:26
autor: JotPeCet
Vilén pisze:
JotPeCet pisze: :shock:
Dalej = w kierunku Zegrza, w końcu artykuł jest o tym...
Tak, ale w Warszawie trakcja elektryczna zaczęła sie w 1908 roku :)

: 09 sie 2012, 19:41
autor: Bernard
Translud-Bis upadł. Wcześniej padł Margo-Bus i M.K. Od 1.08 do Chotomowa jeździ już tylko Translud - Domosławski ze znacznie okrojonym rozkładem:
Translud pisze:Miło jest na poinformować Państwa, iż otrzymaliśmy właśnie stosowne dokumenty pozwalające nam na realizację nowego rozkładu jazdy na linii nr 1.

Od 1 sierpnia 2012 r. firma Translud-BIS, związku z zamknięciem działalności gospodarczej, likwiduje wszystkie połączenia na linii Chotomów – Legionowo – Jabłonna – Warszawa.

Dotychczas firma „TRANSLUD Jan Domosławski” realizowała jedynie część połączeń na tej linii, jednakże w tej nietypowej sytuacji Translud podejmie się realizacji nowego rozkładu, zapewniającego mieszkańcom Chotomowa, Legionowa i Jabłonny ciągłość dojazdu do Centrum Warszawy.

Przejmując obsługę ww. połączenia chcemy zapewnić pasażerów iż komunikacja na linii nr 1 będzie odtąd wykonywana punktualnie i przede wszystkim autobusami o znacznie wyższym standardzie.

Sprzedaż biletów miesięcznych rozpocznie się 31 lipca (wtorek) - prosimy o przygotowanie zdjęć i legitymacji szkolnych/studenckich, koniecznych do wyrobienia nowych kart zbliżeniowych.

Skrócony cennik:

Chotomów – Warszawa Centrum: 5,00 PLN

Legionowo Przystanek – Warszawa Centrum: 4,00 PLN

Legionowo, Warszawska – Warszawa Centrum: 3,00 PLN

Jabłonna – Warszawa – Centrum: 3,00 PLN

Bilet miesięczny: 160 PLN

Bilet miesięczny szkolny: 81,60

Bilet miesięczny studencki: 78,40

Poniżej przedstawiamy planowany rozkład:

oznaczenia: S - kursuje tylko w dni nauki szkolnej, Z - nie kursuje 6 I, 2-gi dzień Wielkanocy, Boże Ciało, 15 VIII, 1 XI, 26 XII; X - nie kursuje 25 XII i 31 XII

Odjazdy z: Chotomów Pętla
Godz Dni powszednie Soboty Niedziele
Minuty
5 05, 30 - -
6 00, 25, 45sx 00, 40 -
7 00, 35 40 10
8 00, 50 40 10z
9 30 15 10
10 10, 55x 20 10z
11 40 15 10
12 30 00 00z
13 00, 40sx 10 10
14 00x, 25 10 10z
15 00, 45 30 10, 50z
16 10x, 30s 20 -
17 00x, 40x 20 10
18 05x, 50x 30 20z
19 - - -
20 15x - -
21 00x 10 -

Odjazdy z: Legionowo, Mickiewicza (Pętla)
Godz Dni powszednie Soboty Niedziele
Minuty
5 15, 40 - -
6 10, 35, 55sx 10, 50 -
7 10, 45 50 20
8 10 50 20z
9 00, 40 25 20
10 20 30 20z
11 05x, 50 25 20
12 40 10 10z
13 10, 50sx 20 20
14 10x, 35 20 20z
15 10, 55 40 20
16 20x, 40s 30 00z
17 10x, 50x 30 20
18 15x, 40 - 30z
19 00x - -
20 25x - -
21 10x 20 -


Odjazdy z: Warszawa DTC
Godz Dni powszednie Soboty Niedziele
Minuty
6 05, 35 - -
7 20, 40 10 -
8 00sx, 20, 50 00 20
9 15 00, 50 20z
10 00, 45 35 20
11 20 40 15z
12 15x 40 20
13 00, 45 30 10z
14 15, 55sx 30 30
15 15x, 40 30 20z
16 10, 50 50 20
17 10x, 50s 30 20z
18 20x, 40x 40 20
19 05x, 50x - 30z
20 - 00 -
21 30x - -
22 15x 00 -
http://www.translud.pl/rc14/modules/new ... storyid=71

: 18 sie 2012, 14:13
autor: mateusz1800
Moim zdaniem jak już chcą mieć ZTA to niech będzie MZKKW - czyli Metropolitalny Związek Komunikacyjny Kotliny Warszawskiej. Będą bilety ZTMu, ale także bilety MZKKW działające w określonym obszarze. Pomysł inspirowany Gdańskiem.