-od 7.10.2006. R6 znowu na 501 w postaci 2 i 6 brygady, jes jes jes
-nie wiadomo co w dzien powszedni???
[ Dodano: 2006-10-06, 00:50 ]
oki jest, glowa mnie dzisiaj strasznie boli wiec prosze o przebaczenie, pozdrawiam
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
105 R6 pisze:Chyba nie ma tekiego tematu???
-od 7.10.2006. R6 znowu na 501 w postaci 2 i 6 brygady, jes jes jes
-nie wiadomo co w dzien powszedni???
[ Dodano: 2006-10-06, 00:50 ]
oki jest, glowa mnie dzisiaj strasznie boli wiec prosze o przebaczenie, pozdrawiam
ostatni o tej porze niestety nie idzie mi na rękęR-9 Chełmska pisze:22:45 z Centrum myślę jest dobrym kursem...