Policja

Moderator: Szeregowy_Równoległy

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 04 sty 2006, 19:06

Rudolf pisze:bynamniej ja tak czynię
czyżbyś użył niewłaściwego słowa?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 04 sty 2006, 19:12

Rudolf pisze:Widzę, że kolega Predator lubi straszyć innych.
Ależ ja kogoś straszę... ja tylko tak sobie gdybam co by było :twisted:
Wiem że z takimi do 23-24 lat trzeba tak postępować – krótko i treściwie. Jak się stawia to wzywa się wóz i jedziemy na komendę. A najgorsi są podobno studenci prawa, bo z nimi są różne ciekawe akcje :lol: .

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 04 sty 2006, 19:41

Predator pisze:
Rudolf pisze:Widzę, że kolega Predator lubi straszyć innych.
Ależ ja kogoś straszę... ja tylko tak sobie gdybam co by było :twisted:
Wiem że z takimi do 23-24 lat trzeba tak postępować – krótko i treściwie. Jak się stawia to wzywa się wóz i jedziemy na komendę. A najgorsi są podobno studenci prawa, bo z nimi są różne ciekawe akcje :lol: .
Widzę, że lubisz kozaczyć...Zapewniam Cię, że z powodu przyszłej przynależności do policji nie masz wielkich powodów do dumy - każdy małolat Cię wyśmieje...

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 229
Rejestracja: 18 gru 2005, 18:00
Lokalizacja: Warszawa-Gocław

Post autor: Marcin » 04 sty 2006, 19:48

Proboszcz pisze:
Predator pisze: Ależ ja kogoś straszę... ja tylko tak sobie gdybam co by było :twisted:
Wiem że z takimi do 23-24 lat trzeba tak postępować – krótko i treściwie. Jak się stawia to wzywa się wóz i jedziemy na komendę. A najgorsi są podobno studenci prawa, bo z nimi są różne ciekawe akcje :lol: .
Widzę, że lubisz kozaczyć...Zapewniam Cię, że z powodu przyszłej przynależności do policji nie masz wielkich powodów do dumy - każdy małolat Cię wyśmieje...
Taki małolat bedzie sie smiał ,a jak dorosnie i nie bedzie miał roboty sam wstapi do policji i nagle zapomni o tym co mowił kiedys na temat policji.

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 04 sty 2006, 19:51

Marcin pisze:
Proboszcz pisze:Widzę, że lubisz kozaczyć...Zapewniam Cię, że z powodu przyszłej przynależności do policji nie masz wielkich powodów do dumy - każdy małolat Cię wyśmieje...
Taki małolat bedzie sie smiał ,a jak dorosnie i nie bedzie miał roboty sam wstapi do policji i nagle zapomni o tym co mowił kiedys na temat policji.
Prędzej pójdzie kraść niż wkroczy w szeregi policji...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 04 sty 2006, 19:53

Proboszcz pisze:Prędzej pójdzie kraść niż wkroczy w szeregi policji...
Aaa skończycie ten jakże pasjonujący temat w innym miejscu na moją prośbę osobistą, czy muszę użyć środków przymusu bezpośredniego? :P ;)
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 04 sty 2006, 19:53

Proboszcz pisze:Widzę, że lubisz kozaczyć...Zapewniam Cię, że z powodu przyszłej przynależności do policji nie masz wielkich powodów do dumy - każdy małolat Cię wyśmieje...
Zawsze można dyskretnie doprowadzić takiego małolata do porządku – jak funkcjonariusz zna przepisy i kruczki prawne to potrafi zatruć takiego gnojowi życie (zarówno w szkole, jak i w życiu prywatnym).
I wcale nie żałuję takiej drogi życiowej jaką obrałem – wolę mieć 1500zł miesięcznie za 40h pracy tygodniowo ale pewne i stałość miejsca pracy, niż zarabiać 1000zł u prywaciarza za 12 godzin pracy dziennie przez 6-7 dni w tygodniu i martwić się czy aby następnego miesiąca będe jeszcze pracował.

Awatar użytkownika
Proboszcz
Posty: 2271
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: WWA - TGK

Post autor: Proboszcz » 04 sty 2006, 19:58

Fikander pisze:
Proboszcz pisze:Prędzej pójdzie kraść niż wkroczy w szeregi policji...
Aaa skończycie ten jakże pasjonujący temat w innym miejscu na moją prośbę osobistą, czy muszę użyć środków przymusu bezpośredniego? :P ;)
No to weź to gdzieś przenieś, Sz.P. Adminie :wink:

[ Dodano: 2006-01-04, 20:00 ]
Predator pisze:
Proboszcz pisze:Widzę, że lubisz kozaczyć...Zapewniam Cię, że z powodu przyszłej przynależności do policji nie masz wielkich powodów do dumy - każdy małolat Cię wyśmieje...
Zawsze można dyskretnie doprowadzić takiego małolata do porządku – jak funkcjonariusz zna przepisy i kruczki prawne to potrafi zatruć takiego gnojowi życie (zarówno w szkole, jak i w życiu prywatnym).
I wcale nie żałuję takiej drogi życiowej jaką obrałem – wolę mieć 1500zł miesięcznie za 40h pracy tygodniowo ale pewne i stałość miejsca pracy, niż zarabiać 1000zł u prywaciarza za 12 godzin pracy dziennie przez 6-7 dni w tygodniu i martwić się czy aby następnego miesiąca będe jeszcze pracował.
40 h łażenia po ulicach - na miejscu się można zastrzelić...

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 04 sty 2006, 20:00

Leniwy jestem. :P Już tnę, przenoszę itepe :P
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Frencher
Zgryźliwy Tetryk
Posty: 2689
Rejestracja: 21 gru 2005, 23:42

Post autor: Frencher » 04 sty 2006, 20:04

Proboszcz pisze:40 h łażenia po ulicach - na miejscu się można zastrzelić...
Nie tylko po ulicach – czasami można sobie pojeździć z jakimś dzielnicowym po rewirze radiowozem, innym razem ma się służbę na patrolu interwencyjnym itd.
A czasami siedzi się i obija np. w święta 8-) .

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 229
Rejestracja: 18 gru 2005, 18:00
Lokalizacja: Warszawa-Gocław

Post autor: Marcin » 04 sty 2006, 20:04

Proboszcz pisze:
Marcin pisze:Taki małolat bedzie sie smiał ,a jak dorosnie i nie bedzie miał roboty sam wstapi do policji i nagle zapomni o tym co mowił kiedys na temat policji.
Prędzej pójdzie kraść niż wkroczy w szeregi policji...
Nie kazdy,znam kilku typow ktorzy jak byli młodsi mowili ze nie nawidza policji itd,a teraz chodza jako krawęzniki i pilnują porzadku.

Awatar użytkownika
span
Posty: 500
Rejestracja: 15 gru 2005, 0:47
Lokalizacja: OcHoTa rEwIr

Post autor: span » 05 sty 2006, 0:37

Predator pisze:A najgorsi są podobno studenci prawa, bo z nimi są różne ciekawe akcje :lol: .
Podaj przykłady , jestem cholernie ciekawy.........tak sie składa że ja kończe ten kierunek i jakoś nie widze różnych ciekawych opcji........za to widze coraz częściej ciekawe opcje po drugiej stronie, niektórzy się troche chyba za bardzo wożą po mieście :-? #-o

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 857
Rejestracja: 18 gru 2005, 16:24
Lokalizacja: Marysin Wawerski

Post autor: Karol » 05 sty 2006, 1:19

Opisać ciekawą sytuację ze studentami prawa? Proszę bardzo: :-D

Gdańsk. W SKM jedzie bez biletu trzech przyszłych prawników. Wpada "renoma" czy coś w podobie no to chłopaki zaciągnęli hamulec, awaryjne otwarcie drzwi i szybka ewakuacja z kibla. Renoma jednak to nie siwy konduktor-nie odpuści :twisted: Gorliwi kontrolerzy byli bardzo wysportowani, bo jeszcze na torach dopadli studentów i rozpoczęła się kopanina nie mieszcząca się w granicach obrony koniecznej tzn. kontrolerzy skopali studentów w ramach kary za gonitwę :-? A że studenci prawa w prawie są biegli to teraz chłopaki z "renomy" mają sprawę-są oskarżeni o pobicie :-D

Tak na marginesie to ja też studiuję prawo :-D Ale jak dotąd moje niemiłe kontakty z policją warszawską były następujące:

-brali mnie za dilera a rozdawałem pod szkołami ulotki kursów maturalnych :-D
-dostałem ze 4 mandaty za plakatowanie w miejscach zakazanych w czasie kampanii wyborczej (no cóż, ciężko uciec gdy policja staje ci pod nosem w czasie obklejania ronda Rozbrat/Łazienkowska :( )
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!

Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27406
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 05 sty 2006, 1:21

Karol pisze:A że studenci prawa w prawie są biegli to teraz chłopaki z "renomy" mają sprawę-są oskarżeni o pobicie :-D
I oby sk...ynów wsadzili do pierdla. Nie, żebym popierał przejazdy bezbiletowe, ale.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
span
Posty: 500
Rejestracja: 15 gru 2005, 0:47
Lokalizacja: OcHoTa rEwIr

Post autor: span » 05 sty 2006, 1:25

a ja bym całą ta "Renome" wysadził w powietrze.......buraki jakich mało :-?

ODPOWIEDZ