E-2 - rozkład na ferie z małą korektą zostaje na stałe
Trakt Królewski - rozkłady jazdy
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Trakt Królewski - rozkłady jazdy
A więc nowe 503 po południu co 10 minut... Co daje zmniejszenie z 10 na 6 kursów na godzinę... Ale najgorzej będzie o 19-20
.
E-2 - rozkład na ferie z małą korektą zostaje na stałe
. Z 7 minut częstotliwość pogorszona do 10 minut. No i oczywiście nikt nie pomyślał o wydłużeniu godzin kursowania
. I co dalej? Co by tu jeszcze spieprzyć?
E-2 - rozkład na ferie z małą korektą zostaje na stałe
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
-
inflancka2828
- Posty: 44
- Rejestracja: 20 sty 2007, 17:55
- Lokalizacja: R-5 Inflancka
- Kontakt:
No cóż...co do 503 to skutki promowania jazdy na trakt metrem+przesiadka. Nowodworom wystarczy zresztą i taka częstotliwość, ucierpi Dolny Mokotów...TGM pisze:A więc nowe 503 po południu co 10 minut... Co daje zmniejszenie z 10 na 6 kursów na godzinę... Ale najgorzej będzie o 19-20.
E-2 - rozkład na ferie z małą korektą zostaje na stałe. Z 7 minut częstotliwość pogorszona do 10 minut. No i oczywiście nikt nie pomyślał o wydłużeniu godzin kursowania
. I co dalej? Co by tu jeszcze spieprzyć?
www.kolej.one.pl
Zachęcam do aktualizowania danych!!!
Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)
Zachęcam do aktualizowania danych!!!
Pasażer:KM, 401, 520, 115, 173, 315 (kolejność zamierzona!)
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Czy ucierpi, to zobaczymy. To zależy choćby od tego, czy 503 będzie jeździło regularniej, niż zestaw 503 + 403.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
403 miało kursy jeszcze o 19... z których korzystały też Stegny, Sadyba i Wilanów bo ekspresy kończą kursowanie wcześniej. A teraz dupa zbita. 4 kursy. Co 15 minut
.
[ Dodano: 2007-02-06, 22:59 ]
A tak przy okazji... Dlaczego takiego E-5 nie wyrównają? Jeden kraniec dostał SKM, drugi 507... Dlaczego takie E-5 nie może naprzemiennie z 507 kursować? Dlaczego uparli się właśnie na E-2?
[ Dodano: 2007-02-06, 22:59 ]
A tak przy okazji... Dlaczego takiego E-5 nie wyrównają? Jeden kraniec dostał SKM, drugi 507... Dlaczego takie E-5 nie może naprzemiennie z 507 kursować? Dlaczego uparli się właśnie na E-2?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
Te kursy są obecnie mocno pustawe. 503 wyludnia się od FOKSALU (poważnie od UNIWERSYTETU) w kierunku MIODOWEJ, a 518 odwrotnie: od MIODOWEJ (poważnie od UNIWERSYTETU) w kierunku FOKSALU. Myślę, że ich połączenie może spowodować wyrównanie napełnienia.TGM pisze:A więc nowe 503 po południu co 10 minut... Co daje zmniejszenie z 10 na 6 kursów na godzinę...
Nie zapominaj, że 310 zamienia się w mocniejsze i szybsze 410TGM pisze:E-2 - rozkład na ferie z małą korektą zostaje na stałe . Z 7 minut częstotliwość pogorszona do 10 minut.
[ Dodano: 2007-02-07, 09:34 ]
Taaaak. Szczerze powiem, że też tego nie rozumiemTGM pisze:A tak przy okazji... Dlaczego takiego E-5 nie wyrównają? Jeden kraniec dostał SKM, drugi 507... Dlaczego takie E-5 nie może naprzemiennie z 507 kursować? Dlaczego uparli się właśnie na E-2?
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Jak dla mnie najnowsze zmiany są totalną porażką.
Szumnie zapowiadana częstotliwość 8 minut na 503 nie jest taka świetna, jak może się wydawać, po 19, jak wspomniał TGM jest to kompletna porażka. Rozkład jest szczerze mówiąc żałosny, jak na tak brygadożerną i korkogenną linię. Do nowego rozkładu E-2 nie będę się odnosił, bo aż szkoda pisać... Dolny Mokotów po raz wtóry dostał w d..ę od ZTMu, jeżeli rozwalać komunikację, to przypominam, że Warszawa ma również inne rejony i linie, nie tylko te mokotowskie!!
Szumnie zapowiadana częstotliwość 8 minut na 503 nie jest taka świetna, jak może się wydawać, po 19, jak wspomniał TGM jest to kompletna porażka. Rozkład jest szczerze mówiąc żałosny, jak na tak brygadożerną i korkogenną linię. Do nowego rozkładu E-2 nie będę się odnosił, bo aż szkoda pisać... Dolny Mokotów po raz wtóry dostał w d..ę od ZTMu, jeżeli rozwalać komunikację, to przypominam, że Warszawa ma również inne rejony i linie, nie tylko te mokotowskie!!
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Ja bym z tą krytyką troszeczkę się wstrzymał. Nowy rozkład 503 jest bardzo dobry. Poprzednie rozwiązanie w stylu 403 + 503 które jechały jeden za drugim było lepsze??. Obecnie będzie chociaż równy takt 10 minutowy. Po zmianie na 503 nie ujżysz już ani jednej solówki - a głownym taborem bedą MAN-y oraz SOLARIS-y jak wiadomo. A od 1 marca coś klimatyzowanego na bank zobaczysz. Co do E-2 uzyskało równy takt - jedynie co jeszcze bym zrobił to wydłużył godziny kursowania linii. Ale chyba nikomo niezależy na tym (z pasażerów mieszkających przy tasie E-2) ponieważ nie zgłaszają tego problemu do ZTM-u, który napewno rozpatrzyłby to pozytywnie.R-9 Chełmska pisze:Jak dla mnie najnowsze zmiany są totalną porażką.
Szumnie zapowiadana częstotliwość 8 minut na 503 nie jest taka świetna, jak może się wydawać, po 19, jak wspomniał TGM jest to kompletna porażka. Rozkład jest szczerze mówiąc żałosny, jak na tak brygadożerną i korkogenną linię. Do nowego rozkładu E-2 nie będę się odnosił, bo aż szkoda pisać... Dolny Mokotów po raz wtóry dostał w d..ę od ZTMu, jeżeli rozwalać komunikację, to przypominam, że Warszawa ma również inne rejony i linie, nie tylko te mokotowskie!!
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Nie zawsze jechało jeden za drugim, a różnica między dziesięcioma, a sześcioma kursami na godzinę będzie odczuwalna.Lukasz436 pisze:Poprzednie rozwiązanie w stylu 403 + 503 które jechały jeden za drugim było lepsze??
Ja nie potrzebuję ani klimatyzacji, ani przeguba - chcę tylko jak najkrócej stać na przystanku!Lukasz436 pisze:Po zmianie na 503 nie ujżysz już ani jednej solówki - a głownym taborem bedą MAN-y oraz SOLARIS-y jak wiadomo. A od 1 marca coś klimatyzowanego na bank zobaczysz.
Dziękuję ci ZTMie, że ten równy takt na E-2 to nie 60 minut. Mimo wszystko wolę, aby E-2 miało nierówny takt, ale za to, żebym się zmieścił do wozu!!Lukasz436 pisze:o do E-2 uzyskało równy takt
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Oj,zgadzam się...R-9 Chełmska pisze:Dolny Mokotów po raz wtóry dostał w d..ę od ZTMu,
To,co tu wyrabia ZTM...eh...
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney
Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie
To tylko efekt uboczny.
Zły chłopiec i troll pozdrawia
Paweł Ney
Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie
Zły chłopiec i troll pozdrawia