A teraz o polityce... (tej krajowej)

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Szamot
Posty: 2315
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Szamot » 28 wrz 2010, 23:34

Z ostatniej polemiki usunięto posty ze słowem "kłamca" we wszelkich koniugacjach, deklinacjach i wulgaryzacjach.
Sz.

blinski
Posty: 1310
Rejestracja: 25 kwie 2007, 14:08
Lokalizacja: z domu, po kryjomu

Post autor: blinski » 19 paź 2010, 12:59

tvn24.pl pisze:"Krzyczał, żeby zabić Kaczyńskiego"
ŚWIADKOWIE O ATAKU NA SIEDZIBĘ PIS W ŁODZI
Napastnik strzelał i krzyczał zabić Kaczyńskiego - relacjonuje atak na łódzkie biuro PiS jedna z kobiet, która była świadkiem zdarzenia. - Siedziałem w pokoju, nagle do sekretariatu ktoś wszedł. Oddał sześć do ośmiu strzałów. Zrobiło się od razu wielkie zamieszanie - mówi inny świadek obecny w biurze pracownik PiS.
We wtorek przed południem starszy mężczyzna zaatakował ludzi w siedzibie łódzkiej PiS. Policja poinformowała, że zginął 62-letni Marek Rosiak, mąż b. wiceprezydent Łodzi, asystent europosła PiS Janusz Wojciechowskiego. O życie walczy 39-letni mężczyzna asystent posła Jarosława Jagiełły."Sześć do ośmiu strzałów"

Naoczny świadek zdarzenia powiedział, że sprawcą był starszy mężczyzna, który oddał "sześć do ośmiu strzałów". Według świadka zginął pracownik sekretariatu łódzkiego biura PiS.

- Siedziałem w pokoju, nagle do sekretariatu, ktoś wszedł. Oddał sześć do ośmiu strzałów. Zrobiło się od razu wielkie zamieszanie - powiedział obecny w biurze pracownik PiS.

Świadek dodał, że wcześniej osoba ta - według relacji zgromadzonych przed biurem łodzian - nerwowo chodziła po pobliskim parku, a w biurze wznosił antypisowskie okrzyki.

Niedługo po ataku do zaatakowanego biura PiS przybył Tadeusz Morawski, łódzki radny PiS.

- Przyszedłem, tak samo jestem zdezorientowany jak państwo. Rozmawiałem jednym z radnych - ponoć była też tutaj pani Bożena Jędrzejczak (radna PiS). Ale nie wiem czy to w 100 procentach widziała, czy nie widziała i miała to szczęście, że po prostu umknęła i uciekła. Natomiast ile tam było osób, kto to był, trudno jest mi powiedzieć - relacjonował na antenie TVN24.

Polityk jest zszokowany całą sytuacją. - W najczarniejszych snach nikomu to by nie przyszło do głowy, żeby w jasny dzień w tym miejscu coś takiego miało miejsce. To coś niewyobrażalnego.

Jak zaznaczył, to "wielka tragedia dotycząca bezpośrednio członków, zwolenników tej partii, ale też wszystkich rozsądnych Polaków". - Bo wydaje się, że żyjemy w kraju cywilizowanym, a jednak dzieją się takie rzeczy - podkreślił Morawski.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7680
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 19 paź 2010, 13:43

Szok. Obojętnie, co będzie opowiadał teraz Jarosław Kaczyński, to ten atak jest efektem jego wywrotowej działalności i kwestionowania podstawowych zasad na jakich opiera się państwo. Niestety politycy muszą pamiętać, że ludzie słabsi psychicznie są wszędzie i różnie mogą zareagować.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 8295
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 19 paź 2010, 13:46

"To wynik kampanii nienawiści zapoczątkowanej przez Tuska" - Kaczyński o ataku na biuro PiS
za gazeta.pl

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 19 paź 2010, 14:05

"To wynik kampanii nienawiści zapoczątkowanej przez Tuska" - Kaczyński o ataku na biuro PiS
Za te słowa i za:
Oni, można powiedzieć, stracili życie, czy walczą o życie za mnie. To oczywiście stawia mnie w szczególnej sytuacji. - powinno się go zamknąć w psychiatryku.

I jeszcze:
Każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno kto je wypowie, czy to będzie polityk czy dziennikarz, to będzie po prostu wzywanie do morderstw.

Ale sam ryja otwiera...

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 8295
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 19 paź 2010, 14:11

Nie wygrał wyborów na Prezydenta to i teraz próbuję każdego możliwego sposobu. ](*,)

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14785
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 19 paź 2010, 14:16

Oni, można powiedzieć, stracili życie, czy walczą o życie za mnie. To oczywiście stawia mnie w szczególnej sytuacji.
Hitler mówił podobnie w 1923 roku... ](*,)
Każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno kto je wypowie, czy to będzie polityk czy dziennikarz, to będzie po prostu wzywanie do morderstw.
Sam siebie nazywa podżegaczem do morderstw? Ekm, pozostawię resztę bez komentarza...
S3 | S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 19 paź 2010, 14:19

MisiekK pisze:Szok. Obojętnie, co będzie opowiadał teraz Jarosław Kaczyński, to ten atak jest efektem jego wywrotowej działalności i kwestionowania podstawowych zasad na jakich opiera się państwo. Niestety politycy muszą pamiętać, że ludzie słabsi psychicznie są wszędzie i różnie mogą zareagować.
Powinno sie zamknąc Kaczyńskiego za napad na członków partii a "słabego psychicznie" oczywiście zwolnic bo przecież to nie on jest winien, zapewne dla POpaprańców jest ofiarą.

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 19 paź 2010, 14:24

Rosa pisze:dla POpaprańców
Dla kogo?

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7680
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 19 paź 2010, 14:27

Rosa pisze:Powinno sie zamknąc Kaczyńskiego za napad na członków partii a "słabego psychicznie" oczywiście zwolnic bo przecież to nie on jest winien, zapewne dla POpaprańców jest ofiarą.
Możesz rozwinąć tą myśl?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 19 paź 2010, 14:32

Oby Kaczyński nie skończył jak Pim Fortuijn...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
chester
Posty: 3937
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:07
Lokalizacja: Natolin

Post autor: chester » 19 paź 2010, 14:37

JacekM pisze:Oby Kaczyński nie skończył jak Pim Fortuijn...
Nawiązujesz tu do homoseksualizmu Kaczyńskiego? :D Tylko Fortuyn się z tym nie krył.
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre, a pieprzone życie już nie? (B. Schaeffer)
Historia uczy jednego - nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2355
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 19 paź 2010, 14:37

Spokojnie, nie skończy. Ja się bardziej obawiam, że to Komorowski skończy jak Narutowicz po "wystąpieniach" Kaczyńskiego przed Pałacem Prezydenckim. Miałem okazję przekonać się na własnej skórze, jak *pokojowo nastawieni* są jego zwolennicy...

[ Dodano: |19 Paź 2010|, 2010 14:37 ]
chester pisze: Nawiązujesz tu do homoseksualizmu Kaczyńskiego? :D Tylko Fortuyn się z tym nie krył.
Dokładnie to samo pomyślałem ;-)

Bardzo dobrze powiedział Arłukowicz:
- Zachowanie Jarosława Kaczyńskiego jest skandaliczne - dodał Bartosz Arłukowicz. - Nie mieści się to w granicach kultury osobistej, ale także w granicach humanitarnego współczucia ludziom i rozumienia sytuacji w jakiej się znalazł. Wykorzystywanie polityczne tej sytuacji w ciągu kilkunastu minut po tragedii jest wyrazem najwyższego cynizmu politycznego. W tej chwili powinniśmy skupić się nad wyjaśnieniem tej sprawy, pomóc rodzinom osób, które zginęły i skupić się nad tym, jak zabezpieczyć się w przyszłości przed takimi sytuacjami - stwierdził. I dodał: - A dziś słyszymy od Jarosława Kaczyńskiego słowa, które mówią, że słowa skierowane przeciwko PiS będą wezwaniem do morderstwa. To jest po prostu skandaliczne co powiedział Kaczyński przed paroma minutami.

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 19 paź 2010, 14:42

MisiekK pisze:
Rosa pisze:Powinno sie zamknąc Kaczyńskiego za napad na członków partii a "słabego psychicznie" oczywiście zwolnic bo przecież to nie on jest winien, zapewne dla POpaprańców jest ofiarą.
Możesz rozwinąć tą myśl?
Jak czytam niektore posty to zastanawiam się czy się śmiać czy plakać skoro okazuje się że dla niektórych winny oczywiście jest zawsze i wszedzie kaczyński , jedyne czego jeszcze nie slyszałem to tego że stonkę zrzuca na pola i dlatego ziemniaki nie obrodziły.
To zaślepienie na jego punkcie jest po prostu żalosne.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 19 paź 2010, 14:43

Jego zaślepienie też jest żałosne.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ODPOWIEDZ