TVN Warszawa

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Awatar użytkownika
Siecool
Posty: 4958
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:47
Lokalizacja: Warszawa :: Nowe Bemowo

Post autor: Siecool » 20 lis 2007, 20:49

Echo Miasta pisze:TVN Warszawa
W czerwcu przyszłego roku powstanie lokalna stacja TVN Warszawa – zapowiedział prezes TVN Piotr Walter.

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl dodał, że w tej chwili spółka sprawdza, czy rynek reklamy zdoła udźwignąć ciężar naprawdę dobrej lokalnej stacji. – Chodzi o przychody z ogłoszeń drobnych, lokalnych rynków – motoryzacyjnego, nieruchomości oraz handlu – mówi Olgierd Dobrzyński, członek zarządu TVN SA.

Według szacunków, utworzenie nowego kanału to wydatek rzędu 5-6 mln euro. TVN Warszawa ma mieć charakter miejski i informacyjny, a zespół stacji ma liczyć do 50 osób. Zdaniem specjalistów, dystrybucja kanału miałaby się odbywać poprzez kablówki i platformy cyfrowe. Jeżeli projekt się uda, będzie to kolejny „związek” TVN ze stolicą. Stacja ma już swoje studio w Złotych Tarasach i w biurowcu przy ul. Marszałkowskiej oraz śmigłowiec, którego od czasu do czasu można zobaczyć nad Warszawą. Nie wspominając o tym, że ITI jest właścicielem 80 proc. akcji klubu piłkarskiego Legia Warszawa. MK
Ciekawa koncepcja, mam nadzieję, że coś z tego będzie.
[ ... ::: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda ::: ... ]

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5753
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 20 lis 2007, 20:53

hmm... wcześniej mówili o TVN24 Warszawa, oddzielnym paśmie, które przez kilka godzin w dobie miało nadawać program regionalny... Ciekawe :-k
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5278
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 20 lis 2007, 20:57

Na samym początku jak TVN powstał dawali koło 16 regionalne fakty. I zrezygnowali. A teraz co? Syny marnotrawne?

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 20 lis 2007, 22:58

TGM pisze:Na samym początku jak TVN powstał dawali koło 16 regionalne fakty. I zrezygnowali. A teraz co? Syny marnotrawne?
Wtedy nadawano cztery lokalne mutacje programu i zrezygnowano z nich bo np. w Szczecinie leciały TVN FAKTY WARSZAWA. Teraz ma to być oddzielna stacja, która może być ciekawą stacją lokalną - z ogromnym zabezpieczeniem programowym itp. Szczególnie, że WOT w zasadzie wypadł - podobnie jak pozostałe 15 ośrodków TVP i produkuje tylko krótkie bloki.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5299
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 21 lis 2007, 9:12

R-11 Kleszczowa pisze:Szczególnie, że WOT w zasadzie wypadł - podobnie jak pozostałe 15 ośrodków TVP i produkuje tylko krótkie bloki.
No tak, powstała TVPInfo, która ma tak świetnie umieszczone logo i pasek ostatnich wiadomości, że skutecznie zasłaniają one np dane rozmówcy w reportażu czy relacji - amatorszczyzna pełną gębą :D A jeszcze gdyby tak warszawskiemu kanałowi TVN udało się emitować np. kroniki filmowe z Warszawy... Ogólnie, jeśli się uda, to będzie to na pewno krok w dobrą stronę - przecież w mieście sporo się dzieje, można kanał wykorzystać do transmisji przeróżnych lokalnych uroczystości, bez "obciążania" pasma ogólnego TVN24
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 21 lis 2007, 10:04

tja, tylko szkoda że nie będą nadawać naziemnie...

reserved
Posty: 14624
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 lis 2007, 14:31

Paweł_K pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Szczególnie, że WOT w zasadzie wypadł - podobnie jak pozostałe 15 ośrodków TVP i produkuje tylko krótkie bloki.
No tak, powstała TVPInfo, która ma tak świetnie umieszczone logo i pasek ostatnich wiadomości, że skutecznie zasłaniają one np dane rozmówcy w reportażu czy relacji - amatorszczyzna pełną gębą :D A jeszcze gdyby tak warszawskiemu kanałowi TVN udało się emitować np. kroniki filmowe z Warszawy... Ogólnie, jeśli się uda, to będzie to na pewno krok w dobrą stronę - przecież w mieście sporo się dzieje, można kanał wykorzystać do transmisji przeróżnych lokalnych uroczystości, bez "obciążania" pasma ogólnego TVN24
Ale wiele uroczystości Warszawskich często dotyka całą Polskę. ;-)
Np. takie zaprzysiężenie Premiera. :-P
Chyba że chodzi Ci o otwarcie nowego mostu itd. ;-)

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5753
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 21 lis 2007, 21:26

Chodzi o to, że np. masz traffic, w którym 90% czasu przeznacza się Warszawie, ku niezadowoleniu widzów z reszty kraju.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 22 lis 2007, 23:08

No i bardzo dobrze, że powstanie, poziom WOTu woła o konurencję...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 lis 2007, 23:10

inż. Glonojad pisze:No i bardzo dobrze, że powstanie, poziom WOTu woła o konurencję...
To oni w ogóle mają jakiś poziom... Dno i wodorosty, a nie telewizja.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 22 lis 2007, 23:17

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :>
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 lis 2007, 23:23

MeWa pisze:Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :>
TVN to solida marka i takiego dziadostwa jak robi TVP na każdym kroku nie odwali.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26840
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 22 lis 2007, 23:24

Podejrzewam, że telewizja "Glonojad@R-11" nie byłaby od WOTu gorsza :p, a my po prostu dajemy nowej stacji należny kredyt zaufania.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 lis 2007, 23:26

inż. Glonojad pisze: telewizja "Glonojad@R-11"
Nie ma to tamto - wchodzę w to ;)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5753
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 22 lis 2007, 23:31

tvnfakty.pl pisze: TVN Warszawa zaczyna testy
Saturday, 27.10.2007 / godz.: 08:45

Swoje testy rozpoczęła wczoraj nowa regionalna telewizja należąca do Grupy ITI - TVN Warszawa. Stacja o charakterze informacyjnym będzie skierowana wyłącznie do mieszkańców stolicy, a jej start jest zaplanowany na połowę przyszłego roku. Już dziś wiadomo, że nowy kanał TVN będzie miał duże pole do popisu.

Uruchomienie kanału informacyjnego z myślą o mieszkańcach Warszawy z pewnością odciąży TVN24 od części informacji. Wielu widzów TVN24 złości się, że nie obchodzą ich korki w Alejach Jerozolimskich. Sam prezes stacji, Adam Pieczyński przyznawał w niektórych wypowiedziach, że stolicy w TVN24 jest trochę za dużo.

Warszawa jest miastem, w którym każdego dnia dzieje się wiele ciekawych i ważnych wydarzeń, więc nowy kanał TVN będzie miał ogromne pole do popisu zważając na to, że Telewizja Polska przekształciła regionalną Trójkę w TVP Info.
Stary news, ale może coś rozjaśni :P
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Zablokowany