humptyangel pisze:w prezentacji pojawiły się błędy
nie tyle błędy, co po prostu pierwsza wersja to była
humptyangel pisze:Rada Dzielnicy Białołęka pojęła uchwałę w tej sprawie
nie ma mocy sprawczej.
humptyangel pisze:się rozmowy z biurami UM st. Warszawa.
szczerze, choć oczywiście chciałbym, wątpię, żeby coś z tego wyszło - na razie wskazuje wszystko, że wycofano się z tego po cichu. PS.
viewtopic.php?t=3367
humptyangel pisze:IV linia nie wypadła z planów, gdyż jej korytarz był rozważany przez BPRW jako jeden z przebiegów III lini.
To że rozważał, nie znaczy, że jest. Bo w żadnych dokumentach miasta nie ma tego, a nieprzyjęte rozważania BPRW nie stanowią planów miasta. Oficjalnie nikt się o IV linii nie wypowiada, zresztą nie ma czemu się dziwić, skoro nawet I nie skończyliśmy.
humptyangel pisze:na stronach Metra nie istnieje
Metro tylko realizuje plany miasta w tym zakresie i po prostu nie ma dyspozycji w sprawie dalszego przedłużenia III linii, więc bez sensu byłoby o tym pisać na stronie Metra - na razie tylko II linia wchłonęła odnogę gocławską. Gdyby III linia powstała, to myślę, że "odzyska" ją. Nie mniej jednak w Studium Uwarunkowań jest III linia, tak jak i w planach budowy stacji Stadion.
humptyangel pisze:Poza tym Lejk powiedział, że następnym etapem po wybudowaniu podstawowych lini będą połączenia poprzeczne.
tu wyraził stanowisko firmy, która - podkreślam - jest inwestorem zastępczym i nie zajmuje się planowaniem przebiegów.
humptyangel pisze:Nie wiem, czy reprezentacja WAWKOM była, bo nic na to nie wskazuje
Widać kiepsko orientujesz się. PS. Ty z napisem "humptyangel" i SISKOM na głowie też nie chodziłeś. A sporo pytań miałeś, m.in. o węzeł na Morach, parkingi Parkuj i Jedź
