Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 16 cze 2008, 19:31
Zasadniczo już niedługo nadejdzie lipiec, a z nim duże rotacje w obsłudze linii przez poszczególne zajezdnie i ajentów.
Żeby nie przedłużać gdybaniami: czy ktoś zna jakiekolwiek szczegóły, jeśli chodzi o obsługę od lipca?
//edit by R-11: temat o lipcu, a nie o czerwcu.
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 20 cze 2008, 23:16
W wakacyjnym RJ 510 zamiast ITS wita R-1
-
jacek
- Zbanowany
- Posty: 2505
- Rejestracja: 14 lip 2006, 10:18
- Lokalizacja: Ten co dostał zakaz pisania, bo pogocika upodlił
Post
autor: jacek » 20 cze 2008, 23:56
tygrys pisze:W wakacyjnym RJ 510 zamiast ITS wita R-1
Z kolei na 516 pojawia się dodatek ITSu.
Gdzieś padło hasło ze na 511 wejda przeguby, ale to traktować mozna raczej jako plote

-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 21 cze 2008, 8:40
W wakacyjnym RJ 510 zamiast ITS wita R-1
Znów? Szkoda. Lubię ITS na tej linii.
jacek pisze:Gdzieś padło hasło ze na 511 wejda przeguby, ale to traktować mozna raczej jako plote

Raczej tak, choć może coś by się uciułało z tego 510

Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
istvanek
- Posty: 65
- Rejestracja: 23 lis 2006, 22:05
- Lokalizacja: W-wa Ndw
Post
autor: istvanek » 21 cze 2008, 22:36
A'propos ciekawostek od lipca (a właściwie od 21 czerwca) - przeguby na 516
album_page.php?pic_id=4490
Foto robione telefonem - wybaczcie.
-
ITS A 218
- Posty: 1149
- Rejestracja: 30 cze 2006, 16:29
- Lokalizacja: stąd
Post
autor: ITS A 218 » 22 cze 2008, 10:20
A jak to jest teraz z obsługą linii 110 ?? Wszystko ma Mobilis czy Redutowa też ma jakieś brygady ?
-
JacekM
- Śnieżynka
- Posty: 8858
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Post
autor: JacekM » 22 cze 2008, 10:43
Ma Redutowa.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 22 cze 2008, 10:52
ITS A 218 pisze:Wszystko ma Mobilis czy Redutowa też ma jakieś brygady ?
Jak widać 03->3 niskopodłogowe + jeden dodatek 04 wysoki. W DŚ Mobilis.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 22 cze 2008, 10:54
110 ma Mobilis i Redutowa.Wczoraj na tym 110 jeżdziły takie wozy:
1-A122,2-4764,3-A101
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 22 cze 2008, 21:33
małpa pisze:110 ma Mobilis i Redutowa.Wczoraj na tym 110 jeżdziły takie wozy:
1-A122,2-4764,3-A101
Racja, w DŚ wrócił jedna brygada - 2 - z R6.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
alojzy
- Posty: 807
- Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08
Post
autor: alojzy » 22 cze 2008, 21:36
Czy może już komuś wiadomo, na co wchodzi ostatnia dziesiątka Jelczy Libero?
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 23 cze 2008, 16:24
A ja po cichu liczę na R-1 na 504 od 1 lipca 2008:):)
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 23 cze 2008, 17:10
Lukasz436 pisze:A ja po cichu liczę na R-1 na 504 od 1 lipca 2008
Obawiam się, że Kleszczowa na tym zostanie, tym bardziej, że dostaną z pewnością lwią część nowych Solarisów.
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 23 cze 2008, 18:26
BJ.2052 pisze:Lukasz436 pisze:A ja po cichu liczę na R-1 na 504 od 1 lipca 2008
Obawiam się, że Kleszczowa na tym zostanie, tym bardziej, że dostaną z pewnością lwią część nowych Solarisów.
Spokojnie - SU18 będą na 504:)
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 23 cze 2008, 18:38
Lukasz436 pisze:BJ.2052 pisze:
Obawiam się, że Kleszczowa na tym zostanie, tym bardziej, że dostaną z pewnością lwią część nowych Solarisów.
Spokojnie - SU18 będą na 504:)
O matko!
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Są inne linie gdzie bardziej przydają się 18 metrowe autobusy! 15 metrów w zupełności wystarcza na obsługę 504 w godzinach szczytu.
[ Dodano: Pon 23 Cze, 2008 18:39 ]
Lukasz436 pisze:A ja po cichu liczę na R-1 na 504 od 1 lipca 2008:):)
Czyli możemy spodziewać się kolejnych wniosków o wydłużony czas przejazdu 504

Nici z planowanego skrócenia.