Warszawskie telebusy

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

arsenian
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2008, 21:35

Post autor: arsenian » 31 paź 2008, 15:20

geograf pisze:
arsenian pisze:Nie zadawaj Geografowi tak trudnych pytań:p
Przykro mi, ale MeWa nie odpowiadał mi, ale Tadeowi.
Polecam uważniejszą lekturę treści forum.
geograf pisze:
arsenian pisze:Z tego co się zorientowałem, to tadeo nie ma co pisać pism do ZTMu, bo mamy tu na forum conajmniej dwóch przedstawicieli firmy, którzy mogliby nam odpowiedzieć na temat.
Ci przedstawiciele nie mogą w tym miejscu udzielić OFICJALNEJ odpowiedzi, rozumiesz? Skoro ktoś żąda odpowiedzi od samego dyrektora, to chyba chciałby żeby to było coś oficjalnego, nie sądzisz?
Niekoniecznie, można oficjalnie bredzić co partia nakazuje, a myśli mieć swoje własne.
geograf pisze:
tadeo pisze:a w tym temacie - fakt. dobrze napisałeś . nabrali wody w usta.
temat zbyt trudny zapewne.
z resztą - nie tylko ten.
A może sprawa telebusów spadła w kolejce ważności i mało kto się nią zajmuje, bo czekają zmiany na Bielanach, Wawrze itp.?
Może na forum nie piszą osoby, które tym tematem się zajmują, nie pomyślałeś o tym?
To ja proponuję jeszcze wrócić do rozmów o trolejbusach, jeszcze dawniej upadł ten światły temat. Zresztą nie musisz za nikogo odpowiadać, że jego to nie interesuje, niech sami się tłumaczą, a nie zakrywają Wawrem.
desert_eag pisze:
arsenian pisze:Dobra, nie bredź,
Pyskaty, jak na nowicjusza.
No nie?:D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 paź 2008, 15:36

Można spytać, do czego ma prowadzić ta dyskusja? :twisted:

[ Dodano: Pią 31 Paź, 2008 15:39 ]
arsenian pisze:
desert_eag pisze:Pyskaty, jak na nowicjusza.
No nie?:D
Przypominam, że każdego, choćby najświeższego stażem, obowiązuje netykieta. Forum ma służyć do dyskusji konstruktywnych i merytorycznych ( :roll:), nie zaś do robienia zamętu i puszenia się własnym pawim ogonem. Miło nam gościć grzecznych użytkowników, natomiast nie zamierzamy tolerować tych, którzy nie umieją się zachować.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 31 paź 2008, 15:49

Bastian, a może Ty coś wiesz na temat telebusów i mógłbyś odpowiedzieć ?
.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 paź 2008, 16:01

Nie wiem. W ogóle ten temat znam tylko i wyłącznie z forum :-s
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
tadeo
Posty: 577
Rejestracja: 16 gru 2005, 1:22

Post autor: tadeo » 31 paź 2008, 16:07

aha. dzięki. dużo się od Ciebie nie dowiedziałem chociaż myślałem, że właśnie od Ciebie się dowiem. szkoda.
.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 31 paź 2008, 16:14

Myślę, że gdyby którykolwiek z forumowiczów miał coś w tej kwestii do powiedzenia, to by powiedział. Moim zdaniem temat w ogóle zdechł, nie wiem, czy ktokolwiek o tym myśli lub podejmuje jakiekolwiek działania. Ale podkreślam, mogę po prostu nie wiedzieć.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

arsenian
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2008, 21:35

Post autor: arsenian » 20 lis 2008, 13:32

Bastian pisze:Przypominam, że każdego obowiązuje netykieta. Miło nam gościć grzecznych użytkowników, natomiast nie zamierzamy tolerować tych, którzy nie umieją się zachować.
Netykieta jak podają źródła ( http://usenet.gazeta.pl/usenet/1,47944,1709961.html
) to między innymi: po jedenaste (na tej liście) - nie przeklinaj. Tymczasem na naszym forum znalazłem pozostawione bez komentarzy:

1. - Wysłany: Sob 26 Maj, 2007 22:21
emdegger pisze:Co, kurwa?!
2. - Wysłany: Czw 16 Paź, 2008 20:28
Patryk2222 pisze:O kurwa, wielkie dzięki o to mi chodziło. Szkoda że tak wiele plików mogło by być mniej ale i tak ktoś wykonał mega robotę :grin: Chyba z tydzień mi zajmie zanim to ściągnę. :D Jeszcze raz dzięki :!:
3. - Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 14:17
Premo pisze:Wszystkie pociągi zamiast do Czachujka powinny tam jeździć. Czachujek obsłużyłyby wtedy pociągi do Radomia
4. - Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 10:29
R-11 Kleszczowa pisze:Szlag by Was trafił :/
5. - Wysłany: Pon 28 Sty, 2008 02:24
Szamot pisze:Ja pierdole, ale brednie... :-?
6. - Wysłany: Nie 31 Sie, 2008 06:08
TLG pisze:O ja pierdole, to się nazywa aktywność Na tej stronie wszystkie zdjęcia są kradzione! Kurwa, po prostu niebywałe #-o Widzę tu zdjęcia z innych zagranicznych serwisów tramwajowych. Jeszcze tylko brakuje tam (żebym tylko nie powiedział tego w złą godzinę) jakiejś mojej pracy do kompletu.
7. - Wysłany: Pon 28 Sty, 2008 16:24
TLG pisze:Fakt, nie lubię tego tematu i chętnie bym się go pozbył. Ale niech będzie. Tylko - na litość boską - nie złaźcie na OT i nie wszczynajcie awantur.
Odnośnie wulgaryzmów: przede wszystkim nie toleruję wyzwisk i wulgaryzmów skierowanych bezpośrednio do kogoś. A jeżeli ktoś chce powiedzieć, że jakieś kurestwo jest chuja warte, to czemu ma tego nie napisać?
Mentalność Kalego?

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36651
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 lis 2008, 14:34

arsenian pisze:Mentalność Kalego?
Tak. Jeśli wiesz lepiej, jak prowadzić forum, to załóż własne. Możesz też oczywiście stosować się do naszych zaleceń i pozostać tu miłym gościem.


Aha, podejście "inni nabroili, to i ja mogę" to mentalność przedszkolaka.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

arsenian
Posty: 26
Rejestracja: 25 paź 2008, 21:35

Post autor: arsenian » 23 lis 2008, 18:36

1
Bastian pisze:
arsenian pisze:Mentalność Kalego?
Tak.
Rozumiem, że tym stwierdzeniem przyznajesz, iż na tym forum aktywnie działa „republika kolesi”, którym wolno łamać netykietę. Nic tylko pogratulować…

2
Bastian pisze:Jeśli wiesz lepiej, jak prowadzić forum, to załóż własne
Tak, tak… tylko nie w tym rzecz, żeby każdy se zakładał co chwila nowe fora o tej tematyce, tylko w tym, że jako „bardzo ważny ktoś” nie potrafisz zapanować nad forumowiczami, co pokazałem, a Ty wykpiłeś. Pięknie uciekasz z tematu…

3
Bastian pisze:Możesz też oczywiście stosować się do naszych zaleceń i pozostać tu miłym gościem.

Sęk w tym że ja się do Waszych zaleceń stosuję, stosujcie się i Wy do Waszych ustaleń, bo przykład dajecie… ładny.

4
Bastian pisze:Aha, podejście "inni nabroili, to i ja mogę" to mentalność przedszkolaka.

Błędnie to interpretujesz, ale widocznie tak Ci wygodniej. Nie zamierzam Ci tego tłumaczyć, bo i tak się wykpisz. Powiem Ci tylko jedno – nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz, po byle sugestii, po wyglądzie i po kilku napisanych zdaniach. Najpierw człowieka poznaj osobiście a potem osądzaj. Oszczędzisz sobie pomyłek.
Z mojej strony EOT bo i temat już nie ten.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 23 lis 2008, 20:06

O rany, zawsze fajnie jak przychodzi ktoś "nowy", nie zna praktyki i dokładnych zasad funkcjonowania, i próbuje świat naprawiać i prostować 8-( zwłaszcza jak nie ma czystego konta...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

desert_eag
Posty: 1279
Rejestracja: 07 lis 2007, 13:12

Post autor: desert_eag » 24 lis 2008, 0:09

Kolega tadeo... tfu! arsenian ma swoje podejście. Dajmy mu szansę, może pokaże nam jeszcze coś ciekawego :-]

ODPOWIEDZ