Znaleziono 474 wyniki
- wczoraj, 21:29
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
- Odpowiedzi: 704
- Odsłony: 161465
Komunikacja w Legionowie i okolicach
Lepiej jakby to była linia szczytowa jednokierunkowa. Już widzę te tłumy jadące do Legionowa z Młocin przed południem...
- wczoraj, 18:55
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja w Legionowie i okolicach
- Odpowiedzi: 704
- Odsłony: 161465
Komunikacja w Legionowie i okolicach
Częstotliwość gorsza jak MiniBusa w ostatnich miesiącach funkcjonowania. Widać taki mieli budżet.
- wczoraj, 18:52
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281060
ZTM od kulis
Idźcie z tymi krótkimi spodenkami do posła Józefaciuka. On lubi takie tematy dotyczące dyskryminacji mężczyzn.
- 19 maja 2026, 19:03
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281060
- 18 maja 2026, 19:14
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: (!) Parkowanie w Warszawie
- Odpowiedzi: 228
- Odsłony: 51669
(!) Parkowanie w Warszawie
500 zł za godzinę, czyli w godzinę przebijamy Ci dwie opony, po godzinie kolejne dwie i tak wychodzi 1000 zł za parkowanie 
- 16 maja 2026, 14:24
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281060
ZTM od kulis
8) opłata manipulacyjna w wysokości 30 krotności ceny biletu normalnego za: a) zajmowanie dwóch siedzeń; b) blokowanie siedzenia przy oknie; c) zmęczone torby skoro osoba zajmuje więcej niż jedno siedzenie winna zapłacić za nie jak za pasażera może wtedy będzie kultura w transporcie zbiorowym Akura...
- 30 kwie 2026, 19:17
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Warszawskie Linie Turystyczne
- Odpowiedzi: 891
- Odsłony: 260208
Warszawskie Linie Turystyczne
Najważniejsze, że Dudek będzie pływał i będzie miał kolejkę chętnych (plus, że w końcu ZTM umieścił to na mapie). Chyba, że wszyscy wyjechali na majówkę poza miasto 
- 24 mar 2026, 19:05
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Pętle autobusowe i tramwajowe
- Odpowiedzi: 1277
- Odsłony: 236685
Pętle autobusowe i tramwajowe
Oczywiście jestem za tym, żeby te wejścia były na kartę i rejestrowane, bo z doświadczenia wiem że mogą być kradzieże (cukru czy papieru) i z tych punktów mogą korzystać nieuprawnione osoby. Trzeba być wybitnym Januszem i dziadem, by kraść cukier warty obecnie 2 zł za kg, lub papier, który można ku...
- 22 lut 2026, 12:41
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od marca 2026
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 25875
Zmiany od marca 2026
To jest najmniej dla mnie zrozumiały wariant. Zwłaszcza, że wzmocnione jest 509 na tym odcinku, które opuszcza tylko przystanki: Obrazkowa i Kanał Żerański.
- 22 lut 2026, 0:02
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Przystanki [historia]
- Odpowiedzi: 895
- Odsłony: 259681
Przystanki [historia]
Dziwne to trochę, bo bliżej jest raczej do Suwalskiej.
- 21 lut 2026, 23:58
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od marca 2026
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 25875
Zmiany od marca 2026
Na 152 to pewnie na skróconej trasie, a na 186?
- 30 sty 2026, 21:10
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Przystanki na żądanie
- Odpowiedzi: 1458
- Odsłony: 225012
Przystanki na żądanie
O ile w przypadku 7xx można się domyśleć czemu, to w przypadku 159, 172 bez logiki, choć jedynie co je łączy to, że zaczynają z Blue City.
- 29 sty 2026, 10:01
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: Okolicznościowe linie specjalne
- Odpowiedzi: 2143
- Odsłony: 388982
Okolicznościowe linie specjalne
Starsi ludzie pytali się co to za linia i okazja. Nie każdy ma obowiązek przeglądać internet, a w gadzinowej TV nie o wszystkim mówią.
- 12 lis 2025, 23:15
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
- Odpowiedzi: 409
- Odsłony: 96392
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
Zamknięta Modlińska dziś do końca dnia. To co tam się dzisiaj działo rano to prosi się o pomstę do nieba. Jakim dzbanem trzeba być, żeby do tego dopuścić, 511 miały po 150 minut opóźnień, SKM z Legionowa podobno pękały w szwach przez dodatkowych pasażerów z 731 i 723, a jechanie z Dąbrówki Wiślanej...
- 02 lis 2025, 15:14
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja cmentarna
- Odpowiedzi: 1569
- Odsłony: 229717
Komunikacja cmentarna
I to jest właśnie najgorsze w przypadku Bródna i bramy od Wincentego, że do autobusu trzeba drałować pół kilometra... Dlatego lepiej jest przyjechać przed lub po 1.11, jeżeli ktoś ma groby bliżej tej bramy.