Kampania wyborcza rozpoczęta...

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 08 lis 2006, 10:52

R-11 Kleszczowa pisze:Łe - miało być w bikini ale tak czy siak thx.
:arrow: To jedyne, które udało mi się znaleźć. Takie samo jest na plakatach.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 08 lis 2006, 11:00

MZ pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Łe - miało być w bikini ale tak czy siak thx.
:arrow: To jedyne, które udało mi się znaleźć. Takie samo jest na plakatach.
Rozumiem. Ale jakoś i tak nie zrobiła na mnie ta Pani większego wrażenia :> ;)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 08 lis 2006, 11:05

R-11 Kleszczowa pisze:
MZ pisze: :arrow: To jedyne, które udało mi się znaleźć. Takie samo jest na plakatach.
Rozumiem. Ale jakoś i tak nie zrobiła na mnie ta Pani większego wrażenia :> ;)
Ten napis w prawym górnym rogu ją strasznie zeszpecił :P

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26838
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 lis 2006, 17:32

Kurde, panowie, gdzież Wasza wyobraźnia przestrzenna? ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 10 lis 2006, 1:25

:arrow: Im bliżej do ciszy wyborczej, tym zaczyna robić się coraz "ciekawiej":
GW pisze:Wojna wyborcza na Bemowie

Dominika Olszewska, ostatnia aktualizacja 2006-11-09 23:08

"Będę zawsze tam, gdzie wieje chorągiewka. Mimo że dla Bemowa nic nie zrobiłem, to czuję się tu doskonale. Jarosław Dąbrowski to ja!" - takie ulotki trafiły wczoraj do mieszkańców Bemowa.

- To robota Włodzimierza Całki, burmistrza Bemowa. Chce mnie skompromitować! - denerwuje się Dąbrowski, lider listy PO do bemowskiej rady dzielnicy.

To kolejna odsłona bitwy wyborczej na Bemowie. W środę opisaliśmy, jak działacze PO i PiS przyłapali nocą kilku mężczyzn na ściąganiu ich plakatów wyborczych. Sprawcy powoływali się na Włodzimierza Całkę, kandydata na prezydenta Warszawy z komitetu Nasze Miasto i lidera tego ugrupowania do rady Bemowa.

Po tym zdarzeniu samorządowcy zaczęli regularnie patrolować ulice w poszukiwaniu wyborczych chuliganów. Wczoraj o godz. 14 jeden z takich patroli zaalarmował Jarosława Dąbrowskiego: - Przy ul. Uniejowskiej hostessy wkładają do skrzynek pocztowych szkalującą cię ulotkę! Przyjeżdżaj!

Ten natychmiast pojawił się na miejscu zdarzenia. Na ulotce było zdjęcie jego plakatów przyklejonych na śmietniku i podpis: "W 2002 r. startowałem z PiS-u do Rady Dzielnicy - brak sukcesu. Teraz startuję z list PO. Najlepiej czuję się tu [na śmietniku], bo z moim honorem, to jest chyba moje prawdziwe miejsce". - Zamarłem, jak zobaczyłem śliczne hostessy, które trzymały te ohydne ulotki. Ale szybko wskoczyły do samochodu i nie zdążyliśmy ich złapać - żali się Jarosław Dąbrowski.

Działacze się nie poddali. - Dwie godziny później te same dziewczyny, tym razem ubrane w koszulki z hasłem wyborczym Włodzimierza Całki, jak gdyby nigdy nic rozdawały jego ulotki przy Wrocławskiej - dodaje Krzysztof Tyszkiewicz, lider bemowskiego PO.

Samorządowcy zablokowali samochód firmy reklamowej swoimi autami i wezwali policję. Jednak hostessy nie potwierdziły wersji polityków PO. Zaprzecza jej też Włodzimierz Całka. - Nie mogę słuchać już tego biadolenia. Dąbrowski się na mnie uwziął, on ma chyba obsesję na moim punkcie. Wynająłem hostessy, ale rozdają tylko breloczki Naszego Miasta z żetonem do wózka i moje ulotki - zarzeka się.

Józef Medyk, komisarz wyborczy w Warszawie: - To wyjątkowo perfidne podszywanie się pod kogoś. Jeśli ten działacz ma ulotkę, świadków i sprawców, może złożyć skargę do sądu okręgowego, który w trybie wyborczym rozpatrzy to w ciągu 24 godzin.

Dąbrowski do późnego wieczora składał wyjaśnienia na policji.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 12 lis 2006, 20:23

:arrow: Pierwsze wstępne wyniki sondaży, podane w TVP1 wskazują, że będzie druga tura między Kazimierzem Marcinkiewiczem i Hanną Gronkiewicz-Waltz. Różni ich jedynie dwa procent głosów, z korzyścią dla Marcinkiewicza.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5274
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 12 lis 2006, 20:27

Kononowicz w Białymstoku dostał aż 3,3% ](*,) . Ludzie sobie jaja z demokracji robią :sad: .

Awatar użytkownika
Banan
Posty: 175
Rejestracja: 15 gru 2005, 17:32
Lokalizacja: Nowodwory
Kontakt:

Post autor: Banan » 12 lis 2006, 20:29

Dodam jeszcze, że prognozy wyników przewidują zwycięstwo PO w Radzie Warszawy nad PiSem - odpowiednio 43,4% i 30,2%. Osobiście mnie to cieszy.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8620
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 12 lis 2006, 20:33

TGM pisze:Kononowicz w Białymstoku dostał aż 3,3%. Ludzie sobie jaja z demokracji robią.
:arrow: Ciekawe, ile procent dostał w takim razie w Warszawie ten od krasnoludków.

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 12 lis 2006, 20:35

tak mało? Coś mi się widzi, że Figurant wygra też w II turze...

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5274
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 12 lis 2006, 20:36

MZ pisze:
TGM pisze:Kononowicz w Białymstoku dostał aż 3,3%. Ludzie sobie jaja z demokracji robią.
:arrow: Ciekawe, ile procent dostał w takim razie w Warszawie ten od krasnoludków.
0,6%. To i tak 2x więcej od Wierzejskiego :D .

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 lis 2006, 20:36

MZ pisze:
TGM pisze:Kononowicz w Białymstoku dostał aż 3,3%. Ludzie sobie jaja z demokracji robią.
:arrow: Ciekawe, ile procent dostał w takim razie w Warszawie ten od krasnoludków.
Ciekawe :-k Wkrótce się dowiemy :)

Natomiast faktycznie bardzo dobrze, że PO może mieć taką sporą przewagę nad PiSem w Radzie Warszawy. Mogliby wejśc wtedy w koalicję z Lewicą i całkiem dobrze by to nawet wyglądało :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 12 lis 2006, 20:59

R-11 Kleszczowa pisze:Mogliby wejśc wtedy w koalicję z Lewicą i całkiem dobrze by to nawet wyglądało :-k [/color]
A niech tylko spróbują ](*,) ](*,)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 12 lis 2006, 21:03

Rosa pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Mogliby wejśc wtedy w koalicję z Lewicą i całkiem dobrze by to nawet wyglądało :-k
A niech tylko spróbują ](*,) ](*,)
Wolisz koalicję PO-PiS :>
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 12 lis 2006, 21:05

z KWW "Obywatele i Sprawiedliwość" =D

ODPOWIEDZ