Chyba tak. Swoją drogą nie wiedziałem, że MZA wraca na całki tej linii.
Dziwadła autobusowe - 2025
Moderator: vernalisadonis
-
WielkiElektronik0109
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."
Oba z rezerwy ZTM z Wilanowa i Metra Marymont.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Czyli zapewne powtórka z grudnia.Kron38 pisze: ↑01 wrz 2025, 17:27Tak, podejrzewam że w najbliższych tygodniach będzie jeszcze gorzej. Sporo osób odchodzi, a na ich miejsce nie ma nowych.
Ci, którzy nadal pracują są przemęczeni jeżdżąc sporo ponad nominał, często wypraszane przez planistów, byle brygady wyjechały i zrobiły swoje WZKM
Ci co nie chcieli się zgodzić na przesiedlenie na Estrady, zostali na Płochocińskiej, tyle że pod banderą MZA.
8330/3/136
3435/4/169
Dalej niech płacą grosze to będą ludzie uciekać.Kron38 pisze: ↑01 wrz 2025, 17:27Tak, podejrzewam że w najbliższych tygodniach będzie jeszcze gorzej. Sporo osób odchodzi, a na ich miejsce nie ma nowych.
Ci, którzy nadal pracują są przemęczeni jeżdżąc sporo ponad nominał, często wypraszane przez planistów, byle brygady wyjechały i zrobiły swoje WZKM
Umówmy się, że po odejściu 94xx to większość kierowców została na Płochocińskiej dla wygody dojazdu na zajezdnie niż dla turckiego wymysłu technicznego.
Niby od września jest podwyżka, śmieszna bo śmieszna, ale jest. Władza firmy chyba myśli, że na krótką metę kierowcy dadzą radę pociągnąć spore nadgodziny. Okej miesiąc czy dwa da radę, ale nie piąty (od maja zaczęła się jazda na całego i ratowanie planu). Praktycznie ciągła jazda w kółko skończy się (oby nie) jak 9931. Już ostatnio była poważna kolizja na zajezdni, kto pracuje na Estrady to wie o czym mówię.
2008
166+N34+N36/262
2011
N01/2
2015
N81+N37+N31/166
2016
165+N86+N34/260
2027
N36+N34+179/259
2046
N33+N83/172
3407
738+N61+N16/209
3426
509+N63/247
3436
N12+N62/128
3444
723+N63/245
3461
N14+N64/132
5425
N14+N64/131
8339
N01/3
8340
N33+N83/173
8355
504+N37+N31/267
8446
170+N16+N11/212
8454
N46+N91/187
8455
N61+N16+140/222
8460
N11+N16+N61/123
8464
120+N12+N62/227
8517
N34+N86/156
8535
174+N36+N34+N86/258
2011
2015
2016
2027
2046
3407
3426
3436
3444
3461
5425
8339
8340
8355
8446
8454
8455
8460
8464
8517
8535
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
#8833
012A/173
#3434
2/173
#3434
5460
112/012
7865
105/09
9836
719/07
7865
9836
1552
106/5
3400
169/1
3434
173/2
3435
122/012
3457
197/011
4400
121/2
4402
106/4
4409
106/1
4323
197/4
5215
136/9
6217
136/7
7253
136/5
7802
702/03
Edycja posta
Vernalisadonis
3400
3434
3435
3457
4400
4402
4409
4323
5215
6217
7253
7802
Edycja posta
Vernalisadonis
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
#3430
011A/173
1863
161/2
3431
122/014
3431
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
1042 na 211
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
3405/013/122
3433/012/178
3449/013/178
5410/014/122
7752/07/183
7803/09/319
7839/012/173
8837/1/173
8516/3/178 za 1904
3433/012/178
3449/013/178
5410/014/122
7752/07/183
7803/09/319
7839/012/173
8837/1/173
8516/3/178 za 1904
-
Robert 514
- Posty: 861
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
#7827
740/730