Dziwadła autobusowe - 2025

Moderator: vernalisadonis

WielkiElektronik0109
Posty: 24
Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18

Post autor: WielkiElektronik0109 » 01 wrz 2025, 18:10

Jurand pisze:
01 wrz 2025, 17:01
WielkiElektronik0109 pisze:
01 wrz 2025, 16:36
7865 :arrow: 08/719
5427 :arrow: 06/719
Za Arrive?
Chyba tak. Swoją drogą nie wiedziałem, że MZA wraca na całki tej linii.
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 01 wrz 2025, 18:38

WielkiElektronik0109 pisze:
01 wrz 2025, 16:36
7865 :arrow: 08/719
5427 :arrow: 06/719
Oba z rezerwy ZTM z Wilanowa i Metra Marymont.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Jurand
Posty: 1766
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 01 wrz 2025, 19:33

Kron38 pisze:
01 wrz 2025, 17:27
Jurand pisze:
01 wrz 2025, 17:01


Za Arrive?
Tak, podejrzewam że w najbliższych tygodniach będzie jeszcze gorzej. Sporo osób odchodzi, a na ich miejsce nie ma nowych.
Ci, którzy nadal pracują są przemęczeni jeżdżąc sporo ponad nominał, często wypraszane przez planistów, byle brygady wyjechały i zrobiły swoje WZKM
Czyli zapewne powtórka z grudnia.
Ci co nie chcieli się zgodzić na przesiedlenie na Estrady, zostali na Płochocińskiej, tyle że pod banderą MZA.

8330/3/136

3435/4/169

KR88
Posty: 535
Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21

Post autor: KR88 » 01 wrz 2025, 20:58

Kron38 pisze:
01 wrz 2025, 17:27
Jurand pisze:
01 wrz 2025, 17:01


Za Arrive?
Tak, podejrzewam że w najbliższych tygodniach będzie jeszcze gorzej. Sporo osób odchodzi, a na ich miejsce nie ma nowych.
Ci, którzy nadal pracują są przemęczeni jeżdżąc sporo ponad nominał, często wypraszane przez planistów, byle brygady wyjechały i zrobiły swoje WZKM
Dalej niech płacą grosze to będą ludzie uciekać.

Kron38
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2024, 8:54

Post autor: Kron38 » 01 wrz 2025, 21:29

Jurand pisze:
01 wrz 2025, 19:33
Czyli zapewne powtórka z grudnia.
Ci co nie chcieli się zgodzić na przesiedlenie na Estrady, zostali na Płochocińskiej, tyle że pod banderą MZA
Umówmy się, że po odejściu 94xx to większość kierowców została na Płochocińskiej dla wygody dojazdu na zajezdnie niż dla turckiego wymysłu technicznego.
KR88 pisze:
01 wrz 2025, 20:58
Dalej niech płacą grosze to będą ludzie uciekać.
Niby od września jest podwyżka, śmieszna bo śmieszna, ale jest. Władza firmy chyba myśli, że na krótką metę kierowcy dadzą radę pociągnąć spore nadgodziny. Okej miesiąc czy dwa da radę, ale nie piąty (od maja zaczęła się jazda na całego i ratowanie planu). Praktycznie ciągła jazda w kółko skończy się (oby nie) jak 9931. Już ostatnio była poważna kolizja na zajezdni, kto pracuje na Estrady to wie o czym mówię.

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 02 wrz 2025, 1:51

2008 :arrow: 166+N34+N36/262
2011 :arrow: N01/2
2015 :arrow: N81+N37+N31/166
2016 :arrow: 165+N86+N34/260
2027 :arrow: N36+N34+179/259
2046 :arrow: N33+N83/172
3407 :arrow: 738+N61+N16/209
3426 :arrow: 509+N63/247
3436 :arrow: N12+N62/128
3444 :arrow: 723+N63/245
3461 :arrow: N14+N64/132
5425 :arrow: N14+N64/131
8339 :arrow: N01/3
8340 :arrow: N33+N83/173
8355 :arrow: 504+N37+N31/267
8446 :arrow: 170+N16+N11/212
8454 :arrow: N46+N91/187
8455 :arrow: N61+N16+140/222
8460 :arrow: N11+N16+N61/123
8464 :arrow: 120+N12+N62/227
8517 :arrow: N34+N86/156
8535 :arrow: 174+N36+N34+N86/258
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 02 wrz 2025, 4:17

#8833 :arrow: 012A/173
#3434 :arrow: 2/173

Kron38
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2024, 8:54

Post autor: Kron38 » 02 wrz 2025, 6:07

5460 :arrow: 112/012
7865 :arrow: 105/09
9836 :arrow: 719/07

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 02 wrz 2025, 6:12

1552 :arrow: 106/5
3400 :arrow: 169/1
3434 :arrow: 173/2
3435 :arrow: 122/012
3457 :arrow: 197/011
4400 :arrow: 121/2
4402 :arrow: 106/4
4409 :arrow: 106/1

4323 :arrow: 197/4

5215 :arrow: 136/9
6217 :arrow: 136/7
7253 :arrow: 136/5

7802 :arrow: 702/03

Edycja posta
Vernalisadonis
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 02 wrz 2025, 6:22

#3430 :arrow: 011A/173

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 02 wrz 2025, 6:29

1863 :arrow: 161/2

3431 :arrow: 122/014
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Kron38
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2024, 8:54

Post autor: Kron38 » 04 wrz 2025, 14:11

7860 :arrow: 112/012B

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 wrz 2025, 16:54

1042 na 211
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

Jurand
Posty: 1766
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 04 wrz 2025, 18:47

3405/013/122
3433/012/178
3449/013/178
5410/014/122

7752/07/183
7803/09/319
7839/012/173
8837/1/173

8516/3/178 za 1904

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 04 wrz 2025, 22:20

#7827 :arrow: 740/730

Zablokowany