Moderator: JacekM
-
piorunus
- Posty: 498
- Rejestracja: 24 mar 2015, 10:53
Post
autor: piorunus » 21 maja 2026, 17:00
Wygląda na to, że Grodzio zadebiutuje w Radomiu. A pani Ola M. już zdecydowanie oficjalnie kończy autobusowy interes.
-
Załączniki
-

-
Lukas508
- Posty: 129
- Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30
Post
autor: Lukas508 » 26 maja 2026, 9:00
Tak zmarnowana wielka niegdyś firma... szkoda.
-
kajo
- Posty: 2868
- Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
- Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec
Post
autor: kajo » 26 maja 2026, 20:26
Lukas508 pisze: ↑26 maja 2026, 9:00
Tak zmarnowana wielka niegdyś firma... szkoda.
Jeszcze tor jej został. Biorąc pod uwagę ciągły płacz, że jest za mało takich torów to ten biznes chyba trudniej położyć.
-
px33
- Posty: 1785
- Rejestracja: 07 lut 2011, 17:43
Post
autor: px33 » 26 maja 2026, 22:29
Z losowej grupki

-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14778
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » wczoraj, 8:06
kajo pisze: ↑26 maja 2026, 20:26
Biorąc pod uwagę ciągły płacz, że jest za mało takich torów to ten biznes chyba trudniej położyć.
Nie wątpię, że jest to w tym przypadku całkiem możliwe

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43