SIP w autobusach

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2961
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 11 sty 2026, 12:22

A wystarczy w te zezwolenia na linię wsadzić kartki A4 z numerem linii i wyrazie takich sytuacji ustawić to na przedniej szybie.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

WielkiElektronik0109
Posty: 24
Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18

Post autor: WielkiElektronik0109 » wczoraj, 16:05

Czy ktoś się orientuje, dlaczego pojazdy ze sterownikiem SRG-3100P od około roku nie wygłaszają komunikatu o granicy strefy biletowej? Pamiętam, że podobnie było w niektórych SU15 z 8-9 lat temu
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 22:34

Widocznie ktoś coś skopał przy aktualizacji sterowników, bo właśnie od około roku stare sterowniki pokazują m.in. czas odjazdu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

ODPOWIEDZ