SIP w autobusach
- vernalisadonis
- Posty: 2961
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
A wystarczy w te zezwolenia na linię wsadzić kartki A4 z numerem linii i wyrazie takich sytuacji ustawić to na przedniej szybie.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
WielkiElektronik0109
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2025, 14:18
Czy ktoś się orientuje, dlaczego pojazdy ze sterownikiem SRG-3100P od około roku nie wygłaszają komunikatu o granicy strefy biletowej? Pamiętam, że podobnie było w niektórych SU15 z 8-9 lat temu
"Najtrudniej zbić argumenty kogoś mówiącego nie na temat."
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Widocznie ktoś coś skopał przy aktualizacji sterowników, bo właśnie od około roku stare sterowniki pokazują m.in. czas odjazdu
Mkną po koleinach zielone jamniki... 