Zjazdy na "Żoliborz"
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Zjazdy na "Żoliborz"
Szanowni forumowicze,
Mam pytanko, czy gdzieś można się zapoznać z wykazem nieuwidocznionych w rozkładach zjazdówek tramów. Wczoraj przypadkiem na Centralnym zobaczyłem zjazdowe 24 (rozkładowo 22.27) na Żoliborz. W rozkładzie go nie widać jawnie, można się domyślić.
Dla wygody chętnie bym nieraz skorzystał z takich możliwości. Skąd się dowiedzieć ? Dzięki z góry za info.
Pzdr
Mam pytanko, czy gdzieś można się zapoznać z wykazem nieuwidocznionych w rozkładach zjazdówek tramów. Wczoraj przypadkiem na Centralnym zobaczyłem zjazdowe 24 (rozkładowo 22.27) na Żoliborz. W rozkładzie go nie widać jawnie, można się domyślić.
Dla wygody chętnie bym nieraz skorzystał z takich możliwości. Skąd się dowiedzieć ? Dzięki z góry za info.
Pzdr
Akurat ten 24 jedzie jako "normalny" kurs ze zjazdówką po trasie do Nowego Bemowa i bez podjazdu na pętlę jedzie na Żoliborz przez Hutę. A z tymi nieuwidocznionymi zjazdami, to na rozkładach jazdy pisze przy oznaczeniu kursu, jak jedzie (niestety tylko w necie...)
[ Komentarz dodany przez: R-11 Kleszczowa: 2006-12-21, 14:30 ]
Jest napisane
-Kleszczu
[ Komentarz dodany przez: R-11 Kleszczowa: 2006-12-21, 14:30 ]
Jest napisane
Nie bardzo rozumiem o czym piszesz, gdzie w necie mogę znaleźć tę informację. Prośba o cytat bądź na priva.solaris8315 pisze:Akurat ten 24 jedzie jako "normalny" kurs ze zjazdówką po trasie do Nowego Bemowa i bez podjazdu na pętlę jedzie na Żoliborz przez Hutę. A z tymi nieuwidocznionymi zjazdami, to na rozkładach jazdy pisze przy oznaczeniu kursu, jak jedzie (niestety tylko w necie...)
No w rozkładzie jazdy. Ale tylko te oznaczone. http://www.ztm.waw.pl/rozklady.php
OK, ale kurs o którym rozmawiamy nie jest uwidoczniony w rozkładzie. 24 nie ma wykazanych zjazdów na Żoliborz - można się ich domyślić po analizie przyjazdów i odjazdów z NB. Stąd moje pytanie czy gdzieś jest dostępna rozpiska takich właśnie kursów jadących planowo na NB a następnie bez wjazdu na pętlę do zajezdni Żoliborz. Tego szukam.solaris8315 pisze:No w rozkładzie jazdy. Ale tylko te oznaczone. http://www.ztm.waw.pl/rozklady.php
Ja wiem, że to wtedy zmienili, parę razy z niego korzystałem, zastanawia mnie tylko powód.Siecool pisze:Coś przy okazji remontów na Hucie musieli pozmieniać, jeszcze niedawno był taki kurs zjazdowy, co się meldował parę minut po północy na Bemowie (OIDP 0.06 na Orlich Gniazd) i dalej jechał na R-4.
Czyżby np. od 24 chcą by przez Hutę nic nie przejeżdżało ?
To musi być coś innego - o 0:20 przez Hutę jedzie jeszcze normalne 22. A dodatkowo dziwny jest jeden zjazd 13 z Nowego Bemowa - rusza o 20:29 i jedzie do zajezdni Żoliborz przez Okopową.Kra pisze:Ja wiem, że to wtedy zmienili, parę razy z niego korzystałem, zastanawia mnie tylko powód.
Czyżby np. od 24 chcą by przez Hutę nic nie przejeżdżało ?