Tolerancja i mniejszości

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 28 sty 2006, 14:53

No i wszystko pięknie w związkach homoseksualnych. Ale ja np. sprzeciwiam się temu aby takie pary mogły adoptować dzieci.......bo co wyjdzie....że na dzień matki do przedszkola na przedstawienie przyjdzie Mama-Facet [-X
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5311
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 28 sty 2006, 15:14

R-11 Kleszczowa pisze:No i wszystko pięknie w związkach homoseksualnych. Ale ja np. sprzeciwiam się temu aby takie pary mogły adoptować dzieci.......bo co wyjdzie....że na dzień matki do przedszkola na przedstawienie przyjdzie Mama-Facet [-X
Temu to i ja jestem przeciwny...To że jestem za związkami homo nie onzacza że powinno się to nazywać rodziną. Nie dla dzieci choćby ze względu na to że takie dziecko byołoby z pewnością szykanowane przez środowisko - takie mamy społeczeństwo a na zmiany się szybko nie zanosi...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 28 sty 2006, 15:34

Bastian pisze:Czyli że w molestowaniu przez mężczyzn dziewczynek nie widzisz nic złego??

Czy też nie zauważasz, że problem leży w molestowaniu, a nie w płci molestowanego?
Czy nawet Ty musisz wykrzywiac sens moich wypowiedzi?
Chciałem zakcentowac możliwość "nabycie" homoseksualizmu!! Także w drodze doświadczenia molestowania.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sty 2006, 15:40

Molestowanie jest naganne z założenia. Więc po co dodatkowo się nim podpierać w kwestiach związanych z homoseksualizmem? A nimfomanii nie można się nabawić w ten sposób? Nie wykrzywiam więc niczego, sam się wpakowałeś w pułapkę.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 28 sty 2006, 15:44

Nie wpakowałem się w żadną pułapkę. Molestowanie jest jaskrawym przypadkiem krzywdzenia kogoś, które także może wypaczyc jego seksualność. I tyle.

Nawiasem mówiąc pośród ludzi skazanych za molestowanie znaczny odsetek przyznaje się do skłonności homoseksualnych. Wielokrotnie większy niż szacunkowy odsetek homoseksualistów w społeczeństwie - nawet wg. danych, jakie poddają organizacje gejowskie.

Wniosek? Homoseksualizm koreluje z pedofilią.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36672
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 28 sty 2006, 15:47

Nie. Homoseksualistom trudniej zrealizować swoje potrzeby.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Ikarusomaniak
Posty: 365
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:54
Lokalizacja: znad Tagu

Post autor: Ikarusomaniak » 28 sty 2006, 18:47

Jarek pisze:Wniosek? Homoseksualizm koreluje z pedofilią.
Może jeszcze z zapaleniem płuc i trądzikiem? Rzekoma korelacja między pedofilią a homoseksualizmem jest ulubionym argumentem przeciwników homoseksualizmu. Swego czasu były próby przymusowego "leczenia" homoseksualistów, np. elektrowstrząsami, które nic nie dały, natomiast część pedofilów daje się leczyć, farmakologicznie lub psychiatrycznie.

Co do adopcji dzieci przez homoseksualistów jestem przeciw, ze względu na dobro dzieci.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 28 sty 2006, 19:08

Ostastnio nam na religii ksiądz puścił film, który usilnie próbował przekonac nas, że homoseksualizm to choroba spowodowana odtrąceniem przez społeczeństwo [-X :-? . Film takze przedstawiał bohaterów, których lekarze "uzdrowili" z homoseksualizmu.
Ja osobiście się z tym nie zgadzam. Każdy bowiem może mieć prawo tak do poglądów homoseksualnych jak i heteroseksulanych. A co do adopcji- to już powiedziałem: Stanowczo mowię temu NIE.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Andrzej
Posty: 1519
Rejestracja: 15 gru 2005, 22:11

Post autor: Andrzej » 28 sty 2006, 22:49

bohun pisze:hmm... popatrz, a pierwszy raport na temat homoseksualizmu w Polsce o którym pisał Newsweek (nr 49/05) mówił, że odsetek homoseksualistów szczęśliwych jest większy niż nie szczęsliwych.
a może jednak chcieliby też mieć normalne rodziny, tylko się nie przyznają?
ciekawe czy naprawdę są szcześliwi czy sobie wmówili?
bo czy szczęściem można nazwać uciekanie przed przykrościami i trudnościami poprzez tłumienie siebie, żeby tylko nie otwierać starych ran, przez który mają m.in. zaburzenie polegające na skłonności ku tej samej płci?
nikt nikomu do łóżka nie będzie zaglądał, ale niech nie propagują tego stylu życia, bo nie jest normalny.
gdyby orientacje homo i hetero były sobie równe to mielibyśmy naturalnie połowę gejów i połowę osób hetero, a mamy 95% heteroseksualnych i 5% homoseksulanych.
5% czyli odchylenie od normy.
lobby gejowskie jest śmieszne i żałosne - choćby jaki pisk zrobili, gdy w TV leciała reklama Tak Taka
R1+R2
R3+R7
R8+R9

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 28 sty 2006, 22:53

Ikarusomaniak pisze:Może jeszcze z zapaleniem płuc i trądzikiem? Rzekoma korelacja między pedofilią a homoseksualizmem jest ulubionym argumentem przeciwników homoseksualizmu.
Ktoś podliczył liczbę doniesień o przestępstwach pedofilów w Gazecie Wyborczej. Trudno nazwac ten dziennik za homofobiczny. W ponad połowie opisanych przypadków pedofile byli także homoseksualistami.

Nie twierdze, ze homoseksualista to potencjalny przestepca-pedofil. Nie chciałbym tez nikogo takim stwierdzeniem obrazić. Niemniej jednak nie wierzę w przypadkowy zbieg okoliczności.

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 28 sty 2006, 22:57

Andrzej pisze:gdyby orientacje homo i hetero były sobie równe to mielibyśmy naturalnie połowę gejów i połowę osób hetero, a mamy 95% heteroseksualnych i 5% homoseksulanych.
5% czyli odchylenie od normy.
to istotnie odchyenie od normy, ale tak samo jak np. leworęczność
Jarek pisze:Ktoś podliczył liczbę doniesień o przestępstwach pedofilów w Gazecie Wyborczej. Trudno nazwac ten dziennik za homofobiczny. W ponad połowie opisanych przypadków pedofile byli także homoseksualistami.
powiedzmy inaczej: większość pedofilów ma skłonności homoseksualne, ale to działa tylko w jedną stronę
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5753
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 28 sty 2006, 23:02

Andrzej pisze:a może jednak chcieliby też mieć normalne rodziny, tylko się nie przyznają?
ciekawe czy naprawdę są szcześliwi czy sobie wmówili?
Tego nie wiem... Wiem, ze badania trwały koło 2 lat, czyli dość długo...
Andrzej pisze:bo czy szczęściem można nazwać uciekanie przed przykrościami i trudnościami poprzez tłumienie siebie, żeby tylko nie otwierać starych ran, przez który mają m.in. zaburzenie polegające na skłonności ku tej samej płci?
mozna nazwać szczęściem bo nim jest.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7641
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 28 sty 2006, 23:19

zdaje sobie sprawe, ze dyskusja jest dosc powazna, ale na chwilowe odprezenie maly dowcip:
JoeMonster.org pisze:Pacjent przychodzi do psychoterapeuty:
- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata.
Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:
- Co Pan tu widzi?
- Widzę trzech pedałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały.
Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.
- A co teraz Pan widzi? - pyta.
- Klucz lecących pedałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Lecą a każdy każdemu w d*pę zagląda...
Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:
- A jak mnie Pan postrzega?
- Według mnie, Pan też pedał!
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 28 sty 2006, 23:41

Nudzi mnie już okropnie gadanie o gejach. Może pogadajmy o kobietach? :roll:

I martwi, że liberalna(libertyńska?) opcja na Forum umilkła. :-k

Awatar użytkownika
bohunu
Posty: 5753
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:26
Lokalizacja: dolina absurdu

Post autor: bohunu » 28 sty 2006, 23:44

Jarek pisze:I martwi, że liberalna(libertyńska?) opcja na Forum umilkła. :-k
Niektóryz mają weekend :wink:
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!

ODPOWIEDZ