Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5298
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 22 maja 2007, 16:20

Pominąć, w celu łączenia z Gocławiem 151 wydłużyć :idea: .

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 maja 2007, 17:00

Robert 514 pisze:ciekawe co pojedzie przez TS i kawałek Gocławia na druga stronę Wisły :)?
515 :-$
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 22 maja 2007, 17:27

Dalej do Centrum jako wspomożenie 131? Czy może na Zachodni? 8-[
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 7770
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Czerniaków/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 22 maja 2007, 17:29

Colony pisze:Dalej do Centrum jako wspomożenie 131?
Oby nie. Wtedy 131 zostanie już pocięte do reszty ](*,)
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 17, 33, 136, 141, 172, 186, 509, 518, N01, N32

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 maja 2007, 17:29

Colony pisze:Dalej do Centrum jako wspomożenie 131? Czy może na Zachodni? 8-[
Na Okęcie... Chociaż ja bym wolał Ursus (i wtedy moglibyśmy 401 powiedzieć :papa: )
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2932
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: przychodzimy i dokąd zmierzamy?
Kontakt:

Post autor: Colony » 22 maja 2007, 17:34

Mimo wszystko nie miałoby przy Gocławiu dużej frekwencji. Ale może reszta potoków jakoś to wyrówna.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

Awatar użytkownika
bambi
Posty: 164
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:22
Lokalizacja: Kabaty // Gocław

Post autor: bambi » 22 maja 2007, 20:44

bambi pisze: Od kilku dni modernizowana jest ulica Jugosławiańska (przy Manteuffla), z tego co widzę budują zatoki autobusowe (przynajmniej od strony zewnętrznej "okręgu").

Zapowiada się powoli nowy przystanek, czy coś wiadomo jakie linie mają tędy puścić (123, 151)?
Coś to długie będzie, bo od wjazdu w ul. Manteuffla do wjazdu na pl. Kotarbińskiego (a na takim odcinku trwają prace) jest ponad 100m. Czyli pewnie zrobią ulicę na szerokość 3 pasów a potem na 2 skrajnych naprzemiennie 2 zatoki. :-k

PS: Temacik gocławski i od razu się towarzystwo rozruszało. ;-)

Maro D.
Posty: 238
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:08
Lokalizacja: Gocławski Klan Samorządowy
Kontakt:

Post autor: Maro D. » 22 maja 2007, 20:51

bambi pisze:Zapowiada się powoli nowy przystanek, czy coś wiadomo jakie linie mają tędy puścić (123, 151)?
ZTM pozytywnie zaopiniował propozycję STMO co do skierowania tam linii 123 i 151. A możliwe, że jeszcze coś :-$
Rosa pisze:A ja wciąż czekam na coś do Centrum na Umińskiego
A może być 117? Tylko wtedy musiałaby jechać prosto Abrahama (jak powstaną zatoki kiedyś) no i być skrócona (Bokserska?) - wiadomo jaka jest ta linia. Narazie ucieszyłbym się gdyby 405 zamiast Ostrobramską i al. USA pojechało Fieldorfa i Wałem. Obrzeża Gocławia zyskałyby połączenie z Centrum, byłaby upragniona linia do metra Politechnika a i do Zachodniego by było coś dodatkowo...tylko wtedy zamienić w 516 i na Regulską. 8-[ [-o< =P~
Gocławska linia mikrobusowa:

211 Gocław, Bora - Komorowskiego, Jugosłowiańska, Fieldorfa, Umińskiego, Rechniewskiego, Nowaka - Jeziorańskiego, Żymirskiego, Motorowa, Poligonowa, Grenadierów, Grochowska, Praga Płd. - Ratusz

Bo fantazja jest od tego O-)

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 maja 2007, 20:58

Maro D. pisze:tylko wtedy zamienić w 516 i na Regulską. 8-[ [-o< =P~
I uprościć trasę 517 w Ursusie :bow:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

rudy
Posty: 1803
Rejestracja: 21 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Skorosze

Post autor: rudy » 22 maja 2007, 21:11

R-11 Kleszczowa pisze:
Maro D. pisze:tylko wtedy zamienić w 516 i na Regulską. 8-[ [-o< =P~
I uprościć trasę 517 w Ursusie :bow:
tzn. jak to 517 miałoby jeździć po Ursusie :?:

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 maja 2007, 21:19

Do Centrum przez Kościuszki i Dzieci Warszawy, powrót tradycyjnie przez Plac Tysiąclecia tudzież także przez Dzieci Warszawy i Kościuszki ( z pominięciem Placu Tysiąclecia) :bow:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Maro D.
Posty: 238
Rejestracja: 14 gru 2005, 15:08
Lokalizacja: Gocławski Klan Samorządowy
Kontakt:

Post autor: Maro D. » 22 maja 2007, 21:20

R-11 Kleszczowa pisze:
Maro D. pisze:tylko wtedy zamienić w 516 i na Regulską. 8-[ [-o< =P~
I uprościć trasę 517 w Ursusie :bow:
No może, ale to już sprawa Ursusa. Ja przyjmuję zasadę "Nie wtrącam się w inne osiedla / dzielnice, jeśli chodzi o komunikację miejską*" ;)

* - no chyba, że zmiany dotyczą również po części Gocławia... 8-[
Gocławska linia mikrobusowa:

211 Gocław, Bora - Komorowskiego, Jugosłowiańska, Fieldorfa, Umińskiego, Rechniewskiego, Nowaka - Jeziorańskiego, Żymirskiego, Motorowa, Poligonowa, Grenadierów, Grochowska, Praga Płd. - Ratusz

Bo fantazja jest od tego O-)

Rosa
Posty: 4598
Rejestracja: 20 gru 2005, 14:47
Lokalizacja: os Wilga

Post autor: Rosa » 22 maja 2007, 21:25

Maro D. pisze:
Rosa pisze:A ja wciąż czekam na coś do Centrum na Umińskiego
A może być 117? Tylko wtedy musiałaby jechać prosto Abrahama (jak powstaną zatoki kiedyś) no i być skrócona (Bokserska?) - wiadomo jaka jest ta linia. Narazie ucieszyłbym się gdyby 405 zamiast Ostrobramską i al. USA pojechało Fieldorfa i Wałem. Obrzeża Gocławia zyskałyby połączenie z Centrum, byłaby upragniona linia do metra Politechnika a i do Zachodniego by było coś dodatkowo...tylko wtedy zamienić w 516 i na Regulską. 8-[ [-o< =P~
117 jak najbardziej :)
Wtedy mozna ladną koordynację zrobić z 509 bo to i to jeździ co 20 min a poza tym zyskujemy dojazd na Francuską.

rudy
Posty: 1803
Rejestracja: 21 maja 2007, 12:26
Lokalizacja: Skorosze

Post autor: rudy » 22 maja 2007, 21:26

R-11 Kleszczowa pisze:Do Centrum przez Kościuszki i Dzieci Warszawy, powrót tradycyjnie przez Plac Tysiąclecia tudzież także przez Dzieci Warszawy i Kościuszki ( z pominięciem Placu Tysiąclecia) :bow:
Chyba w kierunku Niedźwiadka musiałoby jednak jechać przez Plac, bo obawiam się, że E-5 + 187 z szeroko pojętego Centrum to dla tego zespołu mogłoby być za mało.

Kończymy temat Ursusa, bo to przecież wątek o Gocławiu.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 22 maja 2007, 21:55

rudy pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Do Centrum przez Kościuszki i Dzieci Warszawy, powrót tradycyjnie przez Plac Tysiąclecia tudzież także przez Dzieci Warszawy i Kościuszki ( z pominięciem Placu Tysiąclecia) :bow:
Chyba w kierunku Niedźwiadka musiałoby jednak jechać przez Plac, bo obawiam się, że E-5 + 187 z szeroko pojętego Centrum to dla tego zespołu mogłoby być za mało.
Z jednej strony tak, ale z drugiej przy Wapowskiego byłoby 516, a odległość do placu duża nie jest :-k Tutaj trzeba by przeanalizować wszystkie "za" i "przeciw".
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ODPOWIEDZ