Autobusy San i inne pojazdy historyczne

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1402
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 29 lip 2007, 23:20

Fikander pisze:ale na pewno jest winny wszelkiemu złu! ;)
w szczegolnosci on :D
MOBILIS Ursus

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 30 lip 2007, 21:41

Materiał o Chaussonie pojawił się w dzisiejszym TKW w TVP3. Można go obejrzeć tutaj: http://ww2.tvp.pl/6723,20070730531757.strona
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

Awatar użytkownika
Filip7370
Posty: 517
Rejestracja: 01 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Filip7370 » 30 lip 2007, 23:00

No 40 sek, ale się sprężyli, ale pan prezes wyszedł całkiem całkiem. Kariera w TVP otwarta =D>
Na zawsze w mojej pamięci Jelcz M180/Volvo B10MA/Steyr SG18 MZA #7370 1993-2009 :rip:
Już każdy powiedział to co wiedział, trzy razy wysłuchał dobrze mnie. Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest.
Moje życie jest jak beczka, tylko nie wiem czy śmiechu czy prochu.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 01 sie 2007, 20:15

SP45-166 pisze:Dlaczego np Jamnik wielki miłośnik 5254 nie zagląda na klub, nie płaci składek (bo k. Jamnika kojarzę, ale na klubie ZTCP to go nie widziałem). Miałby moim zdaniem zdecydowanie większy wpływ na "swój" wóz (tzn na zachowanie go) niż teraz ma.
Uśmiałem się, czytając ten pełen zazdrości post. Skoro nie znasz mojego wkładu w 5254, to bardzo Cię proszę: nie wypowiadaj się na ten temat. Poza tym nie sądzę, żeby przynależność do Klubu zwiększała mój wkład w ten wóz. Potrafię zrozumieć, że ciągła obecność w 5254 miłośnika spoza Klubu (zamiast na przykład Ciebie) jest trudna to przełknięcia, ale staraj się nie okazywać zazdrości w tak perfidny sposób. =;

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 01 sie 2007, 22:44

Jamnik pisze:
SP45-166 pisze:Dlaczego np Jamnik wielki miłośnik 5254 nie zagląda na klub, nie płaci składek (bo k. Jamnika kojarzę, ale na klubie ZTCP to go nie widziałem). Miałby moim zdaniem zdecydowanie większy wpływ na "swój" wóz (tzn na zachowanie go) niż teraz ma.
Uśmiałem się, czytając ten pełen zazdrości post. Skoro nie znasz mojego wkładu w 5254, to bardzo Cię proszę: nie wypowiadaj się na ten temat. Poza tym nie sądzę, żeby przynależność do Klubu zwiększała mój wkład w ten wóz. Potrafię zrozumieć, że ciągła obecność w 5254 miłośnika spoza Klubu (zamiast na przykład Ciebie) jest trudna to przełknięcia, ale staraj się nie okazywać zazdrości w tak perfidny sposób. =;
Jeśli jesteś taki zaangażowany w działalność na rzecz zabytków / autobusów historycznych, to zaprezentuj swoje osiągnięcia, bo dokonania Krzyśka znam. A jeśli nie masz nic sensownego do przekazania, to nie kłep paluchami bez sensu w klawiaturę, tylko raczej skontaktuj się z odpowiednimi ludźmi i popracuj przy zabytkach. Do tego niekoniecznie trzeba być Klubowiczem, ale jest to wskazane z wielu powodów. Natomiast pewne jest to, że trzeba być człowiekiem odpowiedzialnym, konsekwentnym i chętnym do ciężkiej pracy. Bez tego ani rusz.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 01 sie 2007, 23:16

Nie należę do Klubu i nie zobowiązywałem się do żadnej pracy na rzecz zabytków, więc każdy mój wkład w 5254 jest oznaką mojej osobistej dobrej woli i zaangażowania. Ach, ta wasza zazdrość i zawiść... ](*,)

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 01 sie 2007, 23:51

Do ch*ja! Spokój ma być, bo zamknę to w cholere i spuszcze do kibla raz na zawsze!
15/12/2005-12/7/2019

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 02 sie 2007, 10:38

TLG pisze:Do ch*ja! Spokój ma być, bo zamknę to w cholere i spuszcze do kibla raz na zawsze!
Drogi Tramlogu!
Ja nikogo tu nie obrażam ani się nie kłócę. Ja jedynie proszę (no może domagam się) przedstawienia dokonań jednostki o wdzięcznym nicku Jamnik w pracę na rzecz wozu 5254. I nie o zazdrość tu żadną chodzi, bo nie ma co zazdrościć tej ciężkiej w gruncie rzeczy roboty (Ty zresztą Tramlogu o tym dobrze wiesz). Z tej roboty oprócz satysfakcji nie ma nic. A ja po prostu chcę poznać dokonania takich ludzi jak rzeczony Jamnik, bo mnóstwo jest ludzi, którzy przyznają się do pracy nad różnymi autobusami, a jakoś nikt nic o tym nie wie. Ale wiadomo: sukces ma wielu ojców, a porażka ani jednego.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 02 sie 2007, 11:35

Moja uwaga odnosiła się głównie do nieeleganckich i butnych odpowiedzi Jamnika. Zapomniałem jedynie to uwzględnić. Jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam.
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 3835
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 02 sie 2007, 11:48

Dlaczego czepiacie się mnie tylko dlatego, że jeżdżę 5254?

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 02 sie 2007, 12:15

Jak widać po prostu na tym forum nikt nie zrozumie normalnego człowieka, który nie należy do KMKM, a pomaga... ](*,)
Owszem, mówiłem wcześniej co innego, ale nie dotyczyło to Jamnika, którego znam jak i wiele osób osobiście, i wiem, że ma dobrą wolę i jest normalnym człowiekiem. A wszyscy oczywiście musieli się na niego uwziąść, jak zamknęli temat o 5254, to tu teraz... #-o
Naprawdę... Od 2 lat należę do klubu ( wiem, tylygy, wyśmiejesz mnie oczywiście ), ale to co się dzieje ostatnio w tym środowisku, absolutnie mnie nie zachęca. Robicie absurdalne kłótnie z niczego- ludzie ZASTANÓWCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze jedno. Bardzo chcę aktywnie działać w KMKM, ale widzę, że powstają UKŁADY. Niektóe osoby mogą ZA DUŻO, a niektóre NIC. Mimo, że chcą coś zrobić. Rozmawiałem z wieloma miłośnikami, i wiem, że nie jednej ciekawej propozycji prezes nie chciał przyjąć. Naprawdę, jeżeli nadal będzie taki stosunek do większości klubowiczów, to do KMKMu członków nie będzie przybywać, ale UBYWAĆ i to znacznie ubywać. Smutno jest mi patrzeć na osoby, które wszędzie wszystko mogą w tym środowisku, o wszystkich tajnych sprawach wiedzą, wszędzie są doceniane ich nawet byle jakie teksty czy zdjęcia. Z resztą są to userzy tego forum. A wiele osób chce dużo zrobić, robi naprawdę dobre rzeczy, ma ciekawe pamiątki, ważne drobiazgi do oddania na cele klubu, ale nie, oczywiście, bo nie. Natomiast od takich osób stronniczych przyjmie się, ,,oczywiście, przecież one mają ciekawsze rzeczy'', oczywiście również klub odmówi wypożyczenia ogórka dla już pewnych pieniędzy i to dużych jak dla klubu. Nie, bo to musi być zgoda ZTMu. Tarara.
Jeżeli tak dalej pójdzie, to chyba powstanie nowy klub, tych osób, które chcą być aktywne, ale nie mogą. A osoby studiiujące pouciekają neidługo z klubu ze względu na brak czasu, więc nie dawając alternatywy młodym i też chętnym, klub może ponieść klęska. Naprawdę.
ŻAL I ZGRZYTANIE ZĘBÓW

Komentarz: "Tylygy" tu tylko sprząta. Nie mieszajcie mnie do swojego sporu.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1402
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 02 sie 2007, 19:22

ze co :?: 8-[
MOBILIS Ursus

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 02 sie 2007, 19:49

Że to, że i tak mi nie przyznasz racji... ](*,)
Streszczając najważniejszą sprawę- nie wyżywać się na Jamniku!
Co on takiego złego zrobił, ma znajomego kierowcę i jeździ w kabinie 5254? Nie należy do KMKM? #-o
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 02 sie 2007, 21:05

ziomal pisze:Że to, że i tak mi nie przyznasz racji... ](*,)
Streszczając najważniejszą sprawę- nie wyżywać się na Jamniku!
Co on takiego złego zrobił, ma znajomego kierowcę i jeździ w kabinie 5254? Nie należy do KMKM? #-o
Oki. Widzę, że dążysz do tego, żeby Ci przypomnieć na czym polegała Twoja pomoc przy zabytkach. No to Ci przypomnę. Jak dobrze pamiętasz zawsze uważałem, że każde ręce przydadzą się do pomocy i nigdy nie miałem żadnych uprzedzeń ani do wieku ani do płci pomagierów. Dlatego nie wadziło mi, że masz 10 lat i jesteś totalnie nadpobudliwy. Myślałem, że w towarzystwie osób starszych i odpowiedzialnych nieco wydoroślejesz, ale nic z tych rzeczy. Dzięki Twojemu niedbalstwu w tej chwili do wymiany nadaje sie tapicerka w 8081.
Ze względu na Twoje zachowanie nikt nie chce z Tobą współpracować, bo jesteś nie tylko nieodpowiedzialny, ale także zachowujesz się jak byś wszystkie rozumu pozjadał. A jak Ci inni (starsi) zwracają uwagę, to nie potrafisz przyjąć krytyki jak mężczyzna, tylko się chamsko odszczekujesz (najczęściej za plecami). O przeszkadzaniu w pracy kierowcom w liniowych autobusach już nawet nie wspominam.
A co do jakichś tam układów, to Ty się puknij ostro w głowę i zastanów najpierw nad sobą. Przy zabytkach pomagają nie tylko Klubowicze, ale także niezrzeszeni miłośnicy. Muszą być to jednak ludzie odpowiedzialni, a nie tacy dla których trzeba wynająć niańkę albo przedszkolankę.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 202
Rejestracja: 26 kwie 2006, 13:24

Post autor: Tomasz » 02 sie 2007, 21:07

zadzior pisze:do wymiany nadaje sie tapicerka w 8081
Ee...? A co się stało, jeśli można wiedzieć...

ODPOWIEDZ