Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
marian
- Posty: 364
- Rejestracja: 27 cze 2007, 1:07
- Lokalizacja: Saska Kępa
Post
autor: marian » 09 lis 2007, 13:27
Poza tym byłoby milej i wygodniej. Trudno jest też na mapie okolic Warszawy sprawdzić w których miejscach dana linia ma przystanek. Miejskie też sobie z planem możesz sprawdzi ale chyba nie o to chodzi...

-
Solaris U10
- Posty: 2660
- Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26
Post
autor: Solaris U10 » 10 lis 2007, 8:07
Co ciekawe, na mapce napisane jest: "Stara Miłosna Torfowa", mimo że przystanek nazywa się po prostu Torfowa.
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 10 lis 2007, 9:11
MZ pisze:
Układ linii podmiejskich nie jest wcale taki skomplikowany, więc wypadałoby to zrobić, bo w przypadku tak pokręconych linii jak 733 jest to konieczne.
Dokładnie, tyle razy mówione. Łatwiej jest sobie czasem poradzić w samej Warszawie z dojazdem niż właśnie na takich odległych peryferiach.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Post
autor: MeWa » 10 lis 2007, 14:12
MZ pisze:michał1984 pisze:Jeśli chodzi o mape podmiejskich to po prostu za dużo roboty, ciesz sie ze i tak masz dzienne i nawet oddzielnie nocne.

Układ linii podmiejskich nie jest wcale taki skomplikowany, więc wypadałoby to zrobić, bo w przypadku tak pokręconych linii jak 733 jest to konieczne.
chyba wypadałoby to upublicznić, bo wydaje mi się, że swego czasu na Świętokrzyskiej w punkcie ZTM widziałem coś takiego

STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
-
JotPeCet
- Posty: 2493
- Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
- Lokalizacja: WPT Ochota
Post
autor: JotPeCet » 11 lis 2007, 7:48
MeWa pisze:chyba wypadałoby to upublicznić, bo wydaje mi się, że swego czasu na Świętokrzyskiej w punkcie ZTM widziałem coś takiego

No tak. Mewa na powierzchnię nie wychodzi

Na Świętokrzyskiej wisiał zapewnie fragment rewersu mapy z przed kilku lat, gdzie prezentowana była siatka połączeń podmiejskich ("znak rozpoznawczy" dla schematu to miejscowość Celastynów)
Polityka złym doradcą w pracy!
-
Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
-
Kontakt:
Post
autor: Colony » 11 lis 2007, 14:07
JotPeCet pisze:No tak. Mewa na powierzchnię nie wychodzi
Ja bym polemizował, chyba że teren uniwerku jest pod ziemią.

(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)
-
dzidek
- Posty: 5465
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48
Post
autor: dzidek » 16 lis 2007, 17:03
W autobusach pojawiły się bezpłatne i aktualne mapy Warszawy a w internecie mapa pdmiejskich linii.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 16 lis 2007, 18:59
dzidek pisze:W internecie mapa podmiejskich linii.

Bardziej schemat niż mapa, ale lepsze to niż nic

.
-
Piotrek_2274
- Posty: 563
- Rejestracja: 15 sty 2006, 21:46
- Lokalizacja: Nowe Górce
Post
autor: Piotrek_2274 » 16 lis 2007, 19:05
Co ciekawe, takie linie jak 145 czy 139 są zaznaczone na podmiejskim odcinku, ale 199 nie ma.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 16 lis 2007, 19:08
Wolfchen w innym wątku pisze:jeszcze schemacik nocnych by się przydał, ale ważne, że jest to.

A to widział:
http://www.ztm.waw.pl/mapa-noc.php ? Bo to jest od daaaawna

.
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14778
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 16 lis 2007, 19:11
Widział, ale mówił o schemacie nocnych, które jeżdżą do miejscowości przyległych do Warszawy.

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 16 lis 2007, 19:12
Wolfchen pisze:Widział, ale mówił o schemacie nocnych, które jeżdżą do miejscowości przyległych do Warszawy.

A, to w takim razie zgadzam się. Mógł sprecyzować

.
-
Piotrek
- Posty: 5819
- Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
- Lokalizacja: Radiowo/Bemowo
Post
autor: Piotrek » 16 lis 2007, 19:14
Fajnie, ale faktycznie - szczegółowe to to nie jest
BTW a gdzie 199 w takim razie?

Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14778
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 16 lis 2007, 19:34
Ważne, że chociaż schematycznie rozrysowali. Zresztą nie widzę sensu robienia takiej mapy w skali 1:30.000, choć skala 1:80.000, czy nawet 1:100.000 byłaby lepsza, zwłaszcza przy nałożeniu na mapę topograficzną...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
TGM
- Posty: 5553
- Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52
Post
autor: TGM » 16 lis 2007, 19:37
A te czarne nazwy na mapce to niby na co? Coming soon

? A Ząbki, Sulejówek i Halinów też czarne, a coś tam niby jeździ...
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.