Mapa komunikacji miejskiej

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

marian
Posty: 364
Rejestracja: 27 cze 2007, 1:07
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: marian » 09 lis 2007, 13:27

Poza tym byłoby milej i wygodniej. Trudno jest też na mapie okolic Warszawy sprawdzić w których miejscach dana linia ma przystanek. Miejskie też sobie z planem możesz sprawdzi ale chyba nie o to chodzi... (-X

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 10 lis 2007, 8:07

Co ciekawe, na mapce napisane jest: "Stara Miłosna Torfowa", mimo że przystanek nazywa się po prostu Torfowa.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 10 lis 2007, 9:11

MZ pisze::arrow: Układ linii podmiejskich nie jest wcale taki skomplikowany, więc wypadałoby to zrobić, bo w przypadku tak pokręconych linii jak 733 jest to konieczne.
Dokładnie, tyle razy mówione. Łatwiej jest sobie czasem poradzić w samej Warszawie z dojazdem niż właśnie na takich odległych peryferiach.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 10 lis 2007, 14:12

MZ pisze:
michał1984 pisze:Jeśli chodzi o mape podmiejskich to po prostu za dużo roboty, ciesz sie ze i tak masz dzienne i nawet oddzielnie nocne.
:arrow: Układ linii podmiejskich nie jest wcale taki skomplikowany, więc wypadałoby to zrobić, bo w przypadku tak pokręconych linii jak 733 jest to konieczne.
chyba wypadałoby to upublicznić, bo wydaje mi się, że swego czasu na Świętokrzyskiej w punkcie ZTM widziałem coś takiego :>
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 11 lis 2007, 7:48

MeWa pisze:chyba wypadałoby to upublicznić, bo wydaje mi się, że swego czasu na Świętokrzyskiej w punkcie ZTM widziałem coś takiego :>
No tak. Mewa na powierzchnię nie wychodzi ;)
Na Świętokrzyskiej wisiał zapewnie fragment rewersu mapy z przed kilku lat, gdzie prezentowana była siatka połączeń podmiejskich ("znak rozpoznawczy" dla schematu to miejscowość Celastynów)
Polityka złym doradcą w pracy!

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 11 lis 2007, 14:07

JotPeCet pisze:No tak. Mewa na powierzchnię nie wychodzi
Ja bym polemizował, chyba że teren uniwerku jest pod ziemią. ;-)
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

dzidek
Posty: 5465
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 16 lis 2007, 17:03

W autobusach pojawiły się bezpłatne i aktualne mapy Warszawy a w internecie mapa pdmiejskich linii.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 16 lis 2007, 18:59

dzidek pisze:W internecie mapa podmiejskich linii.
:arrow: Bardziej schemat niż mapa, ale lepsze to niż nic :).

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 563
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Nowe Górce

Post autor: Piotrek_2274 » 16 lis 2007, 19:05

Co ciekawe, takie linie jak 145 czy 139 są zaznaczone na podmiejskim odcinku, ale 199 nie ma.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 16 lis 2007, 19:08

Wolfchen w innym wątku pisze:jeszcze schemacik nocnych by się przydał, ale ważne, że jest to.
:arrow: A to widział: http://www.ztm.waw.pl/mapa-noc.php ? Bo to jest od daaaawna :P.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 16 lis 2007, 19:11

MZ pisze: :arrow: A to widział: http://www.ztm.waw.pl/mapa-noc.php ? Bo to jest od daaaawna :P .
Widział, ale mówił o schemacie nocnych, które jeżdżą do miejscowości przyległych do Warszawy. :P
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 16 lis 2007, 19:12

Wolfchen pisze:Widział, ale mówił o schemacie nocnych, które jeżdżą do miejscowości przyległych do Warszawy.
:arrow: A, to w takim razie zgadzam się. Mógł sprecyzować ;).

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 16 lis 2007, 19:14

Fajnie, ale faktycznie - szczegółowe to to nie jest :P

BTW a gdzie 199 w takim razie? :)
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 16 lis 2007, 19:34

Ważne, że chociaż schematycznie rozrysowali. Zresztą nie widzę sensu robienia takiej mapy w skali 1:30.000, choć skala 1:80.000, czy nawet 1:100.000 byłaby lepsza, zwłaszcza przy nałożeniu na mapę topograficzną...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5553
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 16 lis 2007, 19:37

A te czarne nazwy na mapce to niby na co? Coming soon :P ? A Ząbki, Sulejówek i Halinów też czarne, a coś tam niby jeździ...
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

ODPOWIEDZ