Warszawskie dworce i przystanki kolejowe

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1402
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 28 sie 2008, 23:02

kajo pisze:Już jeden bazgroł jest.
w ktorym miejscu :> ? dzisiaj nie widzialem a na peron wchodze praktycznie codziennie :)
MOBILIS Ursus

kajo
Posty: 2796
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 28 sie 2008, 23:06

Po stronie południowej na statnim betonie od Żwirek. Widziałem 4 godziny temu.
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

kin
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2008, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kin » 28 sie 2008, 23:45

Koleje Mazowieckie jakos moga powiesic i utrzymac w stanie czytelnosci i aktualnosci swe rozklady a rozkladu SKM to nawet nie wiadomo gdzie szukac (W Ursusie jest wewnatrz stacji ,na zewnatrz od zimy jest zniszczony)
KM ma chyba jakies wyjatkowe chody u zarzadcy dworcow.
nowo otwarty parking w Pruszkowie tez w kolorach Kolei Mazowieckich. to ich wlasnosc czy jak? :-k dla mnie to wszystko dziwne

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 29 sie 2008, 9:14

chruscik pisze:w ktorym miejscu ? dzisiaj nie widzialem a na peron wchodze praktycznie codziennie
Uważaj, żeby nie wzięli Cię za twórcę tego malowidła.
kin pisze:Koleje Mazowieckie jakos moga powiesic i utrzymac w stanie czytelnosci i aktualnosci swe rozklady a rozkladu SKM to nawet nie wiadomo gdzie szukac
Różnie z tą czystością bywa, jeszcze różniej z aktualnością, bo karti ze zmianami często są zrywane... KM chyba po prostu częśćiej zmienia rozkład ;) zawsze będzie lśnił w takim tempie ;-)

Amator
Posty: 19
Rejestracja: 19 lip 2007, 17:04

Post autor: Amator » 29 sie 2008, 11:39

przewoz pisze:
kin pisze:Koleje Mazowieckie jakos moga powiesic i utrzymac w stanie czytelnosci i aktualnosci swe rozklady a rozkladu SKM to nawet nie wiadomo gdzie szukac
Różnie z tą czystością bywa, jeszcze różniej z aktualnością, bo karti ze zmianami często są zrywane... KM chyba po prostu częśćiej zmienia rozkład ;) zawsze będzie lśnił w takim tempie ;-)
KM zmienia rozkłady ostatnio w tempie raz na tydzień albo częściej to i wieszać muszą częściej więc amatorzy zrywania nie mają wytchnienia. Poza tym KM chyba sprawdza stan istniejących tablic i wieszają nowe jak już ktoś się połakomi na wiszący.

SKM zmienia rozkłady dość wolno. Jeszcze wolniej rozwiesza na stacjach. A po zniknięciu rozkładów raczej już nie wieszają nowych :zdziwko: .
chruscik pisze: w ktorym miejscu ? dzisiaj nie widzialem a na peron wchodze praktycznie codziennie
Którędy wchodzisz? Przeskakujesz przez barierkę czy łazisz po trawniku?
aMaTor

Awatar użytkownika
chruscik
Dysklawiaturzysta
Posty: 1402
Rejestracja: 11 mar 2006, 9:17
Lokalizacja: 411101 - Rakowiec
Kontakt:

Post autor: chruscik » 29 sie 2008, 15:57

przechodze przez barierke, przeca nie bede niszczyl trawy na swojej stacji :> poza tym moge wejsc tez na peron poprostu po schodach na pocxzatku peronu w strone dwz.
MOBILIS Ursus

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5448
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 29 sie 2008, 17:00

chruscik pisze:przechodze przez barierke, przeca nie bede niszczyl trawy na swojej stacji
Ciekawe co tam robisz? Pewnie spożywasz alkohol.

tomkrt
Posty: 189
Rejestracja: 23 gru 2006, 12:12

Post autor: tomkrt » 29 sie 2008, 20:33


Awatar użytkownika
Michał W.
Posty: 818
Rejestracja: 26 mar 2008, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Michał W. » 01 wrz 2008, 11:15

To że były barierki to chyba naturalne, skoro stacja jeszcze nieczynna. Chyba, że tylko mnie to nie dziwi, hmm? ;-)

Co do wandali, to zwracałem na to uwagę od kiedy stacje są oddawane. Zainwestowano kilka milionów w remont stacji, ale żeby kilkanaście tysięcy znalazło się na monitoring? Nie :-s
Nie wiem czy widzieliście jaki syf jest już na Rakowcu...
after da równik

www.fotokolej.waw.pl

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 7084
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 01 wrz 2008, 11:58

Michał W. pisze:Nie wiem czy widzieliście jaki syf jest już na Rakowcu...
Dla przykładu: ławki i to coś co jest nad nimi jest opisane pięknymi niecenzuralnymi słowami.
Na Żwirkach w kilku miejscach już przed otwarciem też były jakieś graffiti. A na Alejach 2tyg. przed otwarciem wszystkie kosze na śmieci były zapełnione butelkami i innymi śmieciami... 8-( Mam nadzieje, że nie była to robota robotników. :-"

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 01 wrz 2008, 12:27

Mr_Kolesław pisze:Mam nadzieje, że nie była to robota robotników.
Wolał bym, żeby to była ich wina niż okolicznych mieszkańców, bo świadczyło by to nieco o nich i dawało by gwarancję, że takie rzeczy będą się powtarzać. Po co zapełniać swój kontener, skoro można kolejowy...

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 7084
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 01 wrz 2008, 12:34

przewoz pisze:Wolał bym, żeby to była ich wina niż okolicznych mieszkańców, bo świadczyło by to nieco o nich i dawało by gwarancję, że takie rzeczy będą się powtarzać. Po co zapełniać swój kontener, skoro można kolejowy...
Z drugiej strony budelki po alkoholu świadczyć mogą o robotnikach pracujących przy przebudowie... :-# W każdym razie dobrze, że na Al. Jerozolimskich perony były czyste. :smile:
A wie ktoś jak z frekwencją na nowych przystankach? :D Podejrzewam, że na Alejach w szczycie można zobaczyć kilka osób z okolicznych biurowców. O-) Dużo ludzi przyjeżdża też autobusami, ale to bardziej na WKD niż na osobowy w kierunku Radomia...

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 01 wrz 2008, 14:08

Wpierw ludzie muszą się dowiedzieć o nowych stacjach.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

przewoz
Posty: 6157
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 01 wrz 2008, 14:33

Wpierw ludzie muszą się dowiedzieć o nowych stacjach.
No właśnie, choć z tym ciężko się u nas dociera. Nawet jak w każdej gazedzie napiszą (byle nie bzdury, o co cieżko) i w telewizji (tu też nie lepiej), dodadzą plakaty etc, to wielu nie bedzie miało pojęcia o tych przystankach. Jedynie mieszkańcy linii radomskiej je poznają dobrze. A reszta? Dalej będzie słychać "a bo podobno...".

Awatar użytkownika
jasiu
Posty: 3282
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:11
Lokalizacja: Transplovietia

Post autor: jasiu » 01 wrz 2008, 15:30

Ciekawe czy nowe przystanki są już w KURS90 ;]

ODPOWIEDZ