90 lecie komunikacji autobusowej Warszawa

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 20 cze 2010, 0:36

Adam G. pisze:miłośnicy wpieprzający się za wszelką cenę na wewnętrzną imprezę MZA
No szkoda, że w ogóle coś takiego robią...

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 4434
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 20 cze 2010, 0:38

Adam G. pisze:Ja tylko mam nadzieję że miłośnicy wpieprzający się za wszelką cenę na wewnętrzną imprezę MZA nie popsuli nam wszystkim opinii wśród kierowców i innych pracowników (-o<
Rozpoznawalnych (tych z zachowania) miłośników, obecnych na imprezie mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli było ich więcej, to znaczy że dobrze się kamuflowali (czytaj: nie zwracali na siebie uwagi/wtapiali się w otoczenie).
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

ArturZaremba
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2008, 14:53

Post autor: ArturZaremba » 20 cze 2010, 0:45

Pozdrowienia dla koleżanek z konkursu "w kręgle".

A tak to impreza ogółem na plus. Mogliby takie imprezy dla pracowników organizować częściej. Szkoda tylko że Kukiz tak krótko grał, miało być dłużej ,ale wyszło jak wyszło.

dzidek
Posty: 7758
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:48

Post autor: dzidek » 20 cze 2010, 5:36

ZaciszaniN pisze:Gości było sporo, ale na placu były pustki, ze względu na to że większość była zgrupowana w dwóch miejscach: kolejka po jedzenie i kolejka po gadżety :D Na szczęście udało mi się znacznie przyspieszyć dotarcie do celów ;-)
eeeee ja chyba za późno dotarłem bo już nic się nie działo na Ostrobramskiej :D :-k Ale i tak było fajnie :>

Jelcz_M11
Posty: 1267
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:04
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Jelcz_M11 » 20 cze 2010, 9:38

Ogólnie wszystko w porzątku, tylko z wystawionych wozów MZA był 6300, a nie 5300. I właśnie dzięki temu, że wystawili Ikarusa, impreza ta była lepsza od DTP (przynajmniej DTP 2009).
Zakład R-10 Ostrobramska
Linie 117, 146, 147, N22, N72
Wóz 308 - 1985-2010 :cry:

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 2281
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 20 cze 2010, 13:13

Właśnie miałem poprawić 5300... Levar zajął 2 czy 3 miejsce, a na dodatek był pierwszy KLaskson rozdawany z Levarem. O-)
przstańcie z opcją you w podpisie ;/

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 20 cze 2010, 21:23

Adam G. pisze:Ja tylko mam nadzieję że miłośnicy wpieprzający się za wszelką cenę na wewnętrzną imprezę MZA nie popsuli nam wszystkim opinii wśród kierowców i innych pracowników (-o<
Odniosłem wrażenie (może mylne) że KMKM był współorganizatorem imprezy. Więc na prawdę Adamie nie masz podstaw do przeklinania. A że więcej było tych od stania przy wozach niż od focenia... w tym przypadku to chyba oczywiste.

Mnie wkurzyło tylko to że na głównym placu stały tylko dwa zabytki. Ikar pogotowia i... dopiero co zakupiony ambulans. ;)
A zabytki stały schowane na swoim placu pod płotem.
Polityka złym doradcą w pracy!

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 20 cze 2010, 21:46

JotPeCet pisze:
Adam G. pisze:Ja tylko mam nadzieję że miłośnicy wpieprzający się za wszelką cenę na wewnętrzną imprezę MZA nie popsuli nam wszystkim opinii wśród kierowców i innych pracowników (-o<
Odniosłem wrażenie (może mylne) że KMKM był współorganizatorem imprezy. Więc na prawdę Adamie nie masz podstaw do przeklinania. A że więcej było tych od stania przy wozach niż od focenia... w tym przypadku to chyba oczywiste.

Mnie wkurzyło tylko to że na głównym placu stały tylko dwa zabytki. Ikar pogotowia i... dopiero co zakupiony ambulans. ;)
A zabytki stały schowane na swoim placu pod płotem.
Ja tam widziałem co najmniej kilkunastu miłośników i generalnie nie zaobserwowałem jakichś dziwniejszych zachowań, No, ale ja tam byłem w pracy i przez ponad 6 godzin pilnowałem naszych zabytków na placu.
A co do miejsca wystawy, to może i ono nie było jakoś najbardziej eksponowane, ale i tak w niektórych momentach klęskę urodzaju pod względem ilości zwiedzających.
A tak swoją drogą, Drogi Adamie, to może zamiast pisać głupie i złośliwe komentarze, pomógłbyś trochę na placu, bo niektórzy nawet nie mieli czasu skoczyć dp toi-toia.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

MC
Posty: 1828
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 20 cze 2010, 21:48

zadzior pisze:Ja tam widziałem co najmniej kilkunastu miłośników
Ciekawe jak się tam dostali? :-s
(przepraszam za złośliwość, ale naprawdę nie rozumiem kombinatorstwa we współczesnym świecie... mówicie "dla pracowników", a miłośnicy nie zawsze = pracownicy)

zadzior
Posty: 146
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:19
Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Post autor: zadzior » 20 cze 2010, 22:05

MC pisze:
zadzior pisze:Ja tam widziałem co najmniej kilkunastu miłośników
Ciekawe jak się tam dostali? :-s
(przepraszam za złośliwość, ale naprawdę nie rozumiem kombinatorstwa we współczesnym świecie... mówicie "dla pracowników", a miłośnicy nie zawsze = pracownicy)
Jak to jak? Przecież KMKM współpracował przy organizacji tej imprezy. Poza tym co najmniej kilkunastu członków KMKM to pracownicy MZA. Ja tam prawie nie znam tych niezrzeszonych, ale Ci, których spotkałem pracowali przeważnie przy organizacji imprezy. Mimo, że impreza była zamknięta, to było bardzo dużo ludzi i żeby zabezpieczyć nasze zabytki potrzeba było co najmniej kilkunastu ludzi. I o tych miłośnikach piszę.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Zadrożny
http://firr.org.pl/uploads/PUB/090608_D ... iejska.pdf

Adam G.
Posty: 5443
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 20 cze 2010, 22:24

JotPeCet pisze:Odniosłem wrażenie (może mylne) że KMKM był współorganizatorem imprezy. Więc na prawdę Adamie nie masz podstaw do przeklinania. A że więcej było tych od stania przy wozach niż od focenia... w tym przypadku to chyba oczywiste.
Drobne sprostowanie - zarówno do Ciebie, jak i do Zadziora, bo chyba nie zrozumieliście. Oczywistym jest, że nie chodzi mi o obsługę z ramienia KMKM, lecz o miłośników którzy wepchnęli się tam na setki różnych innych sposobów ;) Nie piszę też, że psuli nam wszystkim opinię, bo mnie tam nie było. Wyrażam wyłącznie nadzieję, że zachowywali się całkowicie normalnie.
zadzior pisze:A tak swoją drogą, Drogi Adamie, to może zamiast pisać głupie i złośliwe komentarze, pomógłbyś trochę na placu, bo niektórzy nawet nie mieli czasu skoczyć dp toi-toia.
Komentarze nie są złośliwe, a już na pewno nie głupie. Bardzo chętnie bym pomógł, jeśli jesteś zainteresowany powodem dla którego tego nie zrobiłem to zapraszam na PW :)
noidea

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 25 lip 2010, 22:25

mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego wczorajsza parada autobusów była za zaproszeniami? To DTP tego roczne też trzeba będzie mieć zaproszenia?
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 25 lip 2010, 22:29

Zaproszenia na tegoroczne DTP zostały już dawno rozdane.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

bartoni722
Posty: 12142
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 25 lip 2010, 22:32

bart235 pisze:mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego wczorajsza parada autobusów była za zaproszeniami?
Czemu - niewiem. Ale za to wiem, że Ci co poszli na Włościańską, w drodze wyjątku - zostali zaproszeni na paradę.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

bart235
Zbanowany
Posty: 244
Rejestracja: 27 mar 2006, 22:36

Post autor: bart235 » 25 lip 2010, 22:35

JacekM pisze:Zaproszenia na tegoroczne DTP zostały już dawno rozdane.
DTP będą tylko za zaproszeniami??????
Bartosz Adamski

W związku z powtarzającą się wielokrotnie krytyką użytkowników dotyczacą gramatyki i ortografii Twoich postów proszę o korzystanie z dowolnej formy sprawdzania pisowni przed wysłaniem postu. Junior-admin i użytkownik hafilip84

ODPOWIEDZ