Kierowca MZA a majestat Prezydenta Warszawy

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7886
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 17 sie 2010, 12:24

MC pisze:Każdy kierowca powinien mieć w zanadrzu obrazek z Jej Majestatem... :-"
Nie. W lewym górnym rogu przedniej szyby, albo w przyszłości w klapie na mundurze.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 sie 2010, 17:28

Wystąpił również pan z Mobilisu, gdzie nie ma obowiązku noszenia krawata, dozwolone są krótkie spodnie i klapki, a jedynym wymogiem jest błękitna koszula. Muszę napisać list do Pani Prezydent, przepraszając i błagając o wybaczenie, bo od początku lata regularnie urągam jej majestatowi. Swoją drogą szkoda, że dziennikarz nie pociągnął tematu majestatu. Mógłby się majestat, albo ktoś z jego biura, wypowiedzieć.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 17 sie 2010, 18:01

(Uwaga! Pytanie retoryczne!) A czy błękitne polo motorniczego narusza majestat?
15/12/2005-12/7/2019

Awatar użytkownika
rosier
Posty: 286
Rejestracja: 04 lip 2008, 23:33
Lokalizacja: te durne pomysły ZTMu?

Post autor: rosier » 17 sie 2010, 20:43

Desert pisze:Ikarusy Serii 57xx mają Klime, Kilka sztuk odkurzaczy również, Wszystkie U15 i Wszystkie MANy, Neognioty włącznie, U12 + U18 również więc troche tego jest
Dobrze jest, jak 1/10 z tych wozów ma tą tzw. klimatyzację sprawną...

Oto kolejny dowód na to, jak MZA traktuje swoich pracowników. A wypowiedzi tego pajaca Ślubowskiego to jest skandal i kpina zarówno z kierowców, jak i ludzi oglądających w TV jak on próbuje sklecić jedno poprawne zdanie po polsku. Powinno się go wywalić natychmiast na zbity pysk, bo to co on wyprawia to nawet już nie jest choć trochę śmieszne... I on ma jeszcze czelność nazywania siebie "dziennikarzem" ](*,)
A najlepiej to żeby w kwestii tego majestatu dodali jeszcze obowiązkowe czapki uszanki na lato - koniecznie z wizerunkiem pani prezydentowej!
117 119 130 138 167 168 174 210 318 504 N36 N37

Zmienianie komunikacji miejskiej należy zacząć od zmieniania ZTMu.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 17 sie 2010, 21:10

Dobrze jest, jak 1/10 z tych wozów ma tą tzw. klimatyzację sprawną...
Wiem, zgadza się ale to inna strona medalu.
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

ODPOWIEDZ