[Historia] Tramwaje

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 sty 2011, 13:55

Stary Pinwin pisze:Mój rówieśnik 504 sprzedany ? Nic już nie będzie takie , jak było .
Będziesz mógł go niejeden raz zobaczyć.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

kwiatkos1
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2010, 21:59

Post autor: kwiatkos1 » 20 sty 2011, 17:34

MisiekK pisze:
Stary Pinwin pisze:Mój rówieśnik 504 sprzedany ? Nic już nie będzie takie , jak było .
Będziesz mógł go niejeden raz zobaczyć.
kto go kupił w takim razie?

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 sty 2011, 17:58

kwiatkos1 pisze:kto go kupił w takim razie?
Nie mam upoważnienia do publicznego podawania nazwisk.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 3030
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 20 sty 2011, 17:59

Firma czy osoba prywatna, tak lepiej?
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

kwiatkos1
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2010, 21:59

Post autor: kwiatkos1 » 20 sty 2011, 18:28

MisiekK pisze:
kwiatkos1 pisze:kto go kupił w takim razie?
Nie mam upoważnienia do publicznego podawania nazwisk.
Nie pytam się o nazwiska, które mi wiele nie powiedzą, ale dajmy na to złomiarze, ktoś na kawiarnie, miłośnik komunikacji??;)

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 sty 2011, 23:43

Desert pisze:Firma czy osoba prywatna, tak lepiej?
Osoba prywatna posiadająca firmę. Wszystko w swoim czasie, uzgodnienia trwają. A skoro piszę, że będzie można go oglądać to znaczy, że to nie złomiarz.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

mkm101
Posty: 997
Rejestracja: 23 maja 2006, 17:05
Kontakt:

Post autor: mkm101 » 21 sty 2011, 0:13

beni pisze: Jeśli można wiedzieć które mają pozostać.
Wiedzieć można.
371, 400, 534, 588" (535), 642, 753" (503), 795

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 21 sty 2011, 8:37

piotram pisze: :idea: O, to dobrze wiedziec, bo myśmy przez prawie 15 lat działalności myśleli, że to my podejmujemy decyzje co ma się dziać z zabytkami :D
ROTFL.

Sądzę, że paru osobom zimny prysznic trzeba będzie zafundować. Nie może być tak, że ssie się Spółkę na swoje hobby, po forach internetowych robiąc jej czarny PR, a na koniec megalomańsko uzurpuje delegację decyzyjną.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2849
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 21 sty 2011, 9:58

O tak, "ssiemy" po to, żeby się pobawić, tak dla siebie. Koniec.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 21 sty 2011, 10:03

mkm101 pisze:371, 400, 534, 588" (535), 642, 753" (503), 795
Chyba będzie wniosek o jedną zmianę w tej liście, ale to w trakcie konsultacji międzystowarzyszeniowej, ale a razie nie podam który wagon na który.
Glonojad pisze:Sądzę, że paru osobom zimny prysznic trzeba będzie zafundować. Nie może być tak, że ssie się Spółkę na swoje hobby, po forach internetowych robiąc jej czarny PR, a na koniec megalomańsko uzurpuje delegację decyzyjną.
Jest stosowne porozumienie pomiędzy zarządami TW a KMKM w sprawie zabytków i takie decyzje zapadają wspólnie z poszanowaniem możliwości obu stron. Więcej się osiąga w rozmowach niż pisaniu bredni na forach internetowych.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 21 sty 2011, 10:21

No, to chyba jest jednak pewna "drobna" różnica między porozumieniem, a "my decydujemy", nieprawdaż? Tak więc byłbym wdzięczny, gdybyś wyjaśnił ją mniej pojętnym kolegom. Zwłaszcza kwestię, co się dzieje, jeśli KMKM coś zechce, ale zarządu TW nie przekona.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 21 sty 2011, 10:32

Glonojad pisze:No, to chyba jest jednak pewna "drobna" różnica między porozumieniem, a "my decydujemy", nieprawdaż?
Nawet rzekłbym podstawowa.
Glonojad pisze:Tak więc byłbym wdzięczny, gdybyś wyjaśnił ją mniej pojętnym kolegom
Klubowiczom było to wielokrotnie wyjaśniane. Za innych nie odpowiadam.
Glonojad pisze:Zwłaszcza kwestię, co się dzieje, jeśli KMKM coś zechce, ale zarządu TW nie przekona.
Rozmowy polegają na wzajemnym poszanowaniu i słuchaniu argumentów drugiej strony, a nie żądaniach.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 21 sty 2011, 10:43

MisiekK pisze: Klubowiczom było to wielokrotnie wyjaśniane. Za innych nie odpowiadam.
To ciekawe, bo nie znam innej instytucji, która mogłaby się pochwalić opieką nad zabytkami tramwajowymi od 15 lat? :-k W czyim imieniu wypowiada się piotram? Pluralis maiestatis?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 21 sty 2011, 10:46

Glonojad pisze:W czyim imieniu wypowiada się piotram? Pluralis maiestatis?
Na Wawkomie - tylko w swoim własnym.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

JaBaal
Posty: 740
Rejestracja: 09 lis 2006, 21:06

Post autor: JaBaal » 21 sty 2011, 18:17

Nawiązując do tematu:
Jak sięgnę pamięcią, ostatnie tramwaje typu N w Warszawie jeździły liniowo na 3 :?:
(Lata 70-te, raczej wczesne niż późne).
Jeśli ktokolwiek wypowiada się o komunikacji w Pruszkowie, niech nie zapomina, że na północ od torów (Gąsin, Żbików, Bąki) też mieszkają ludzie.
Śp. 714 Ożarów - os. Staszica = to były piękne dni...

ODPOWIEDZ