TVN Warszawa

Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 18 kwie 2011, 22:53

Moim zdaniem treść praktycznie taka sama jak w RMF, TOK FM czy Polskim Radiu, jedynie trochę lepiej podana. Bez tego krakowskiego nadęcia. Przynajmniej ja to tak odczuwam.
SławekM pisze:ogólnie tego radia nie da się słuchać...
Kwestia gustu. Ja nie jestem w stanie słuchać RMFu. Co 15 min. tylko reklamy i zapowiedź konkursu, nic więcej.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 kwie 2011, 22:55

a co to jest krakowskie nadęcie? :-O

Akurat wiadomości w RMF FM są słabe - ostatnio słuchałem, bliżej im do Faktu, zajmują się jakimiś głupotami.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 18 kwie 2011, 22:59

MeWa pisze:a co to jest krakowskie nadęcie? :-O

Akurat wiadomości w RMF FM są słabe - ostatnio słuchałem, bliżej im do Faktu, zajmują się jakimiś głupotami.
A powiedz mi, które media obecnie nie zajmują się jakimiś głupotami?

[ Dodano: |18 Kwi 2011|, 2011 23:00 ]
BJ pisze:Co 15 min. tylko reklamy i zapowiedź konkursu, nic więcej.
A idź weź :/ Niedługo będzie przerwa na muzykę... Jak to złośliwi mówią odnośnie Polsatu że reklamy są przerywane filmem...

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 18 kwie 2011, 23:02

MeWa pisze:a co to jest krakowskie nadęcie?
Nadęcie. Bez krakowskie. Lepiej?

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 25176
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 18 kwie 2011, 23:07

SławekM pisze:A powiedz mi, które media obecnie nie zajmują się jakimiś głupotami?
stopień natężenia różny.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27441
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 19 kwie 2011, 0:50

BJ pisze:Kilkukrotnie pisałeś o tym, jakie to ŻW jest beznadziejne, przekręcając jego nazwę na Rzycie Warszawy. To dość jasne nawiązanie do Uważam Rze i Rzeczpospolitej.
Biorąc pod uwagę, rze zarówno ŻW, jak i URz mają bliskie powiązania z Rzepą, to chyba nic niezwykłego. Nie widzę jednak, w jaki sposób świadczy to, że uważam, że tylko moje poglądy są "światłe i zajebiste", ewentualnie, że "wszyscy nieprzepadający za np. GW to ciemnota i debile", co byłeś łaskaw mi błędnie przypisać. To co z tymi przeprosinami?
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

BJ
(BJ.2052)
Posty: 7395
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 19 kwie 2011, 11:11

Już nie raz, nie dwa w sposób butny pokazywałeś, co sądzisz na temat innych niż twoje poglądy. Przeprosin oczywiście nie będzie, bo nie ma za co.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 kwie 2011, 11:39

BJ pisze:Już nie raz, nie dwa w sposób butny pokazywałeś, co sądzisz na temat innych niż twoje poglądy.
Ty też.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 357
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 19 kwie 2011, 11:46

Europejska Federacja Piłkarska chce, żeby kibice mogli jeździć za darmo komunikacją miejską w dniu meczów na Stadionie Narodowym. Pomysł padł podczas spotkania jednej z grup roboczych do spraw EURO 2012 - podaje "Życie Warszawy".

UEFA miała zaproponować w zamian, że dopłaci po 1 euro do biletów sprzedawanych na spotkania na Stadionie Narodowym.
- Stawiamy na promocję transportu publicznego. To będzie najszybszy sposób poruszania się po mieście podczas Euro 2012 - mówi gazecie dyrektor miejskiego sekretariatu ds. Euro 2012. - Ale żadna decyzja jeszcze nie zapadła, ustalenia trwają - zastrzega.

Więcej ułatwień
Darmowy przejazd komunikacją miejską to nie jedyny pomysły na ułatwienie życia kibicom. Wciąż trwają prace nad tzw. Polish Pass - połączeniem biletów: na mecz, komunikacji miejskiej w każdym z miast gospodarzy i kolejowych.
Źródło: UEFA chce darmowej komunikacji dla kibiców

Mam nadzieję, że to jakiś niesmaczny żart.
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 kwie 2011, 11:55

Pagan pisze: Mam nadzieję, że to jakiś niesmaczny żart.
Dlaczego :?:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

kajo
Posty: 2796
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 19 kwie 2011, 12:23

Może jestem nieobiektywny, ale co do wiadomości radiowych to chyba najlepiej słucha mi się TOK FM bo zachowują resztki dziennikarskiej odpowiedzialności. W czym to się przejawia? Ostatnio jak zwietrzyli sensacje, bo policja kupuje dyktafony taśmowe, choć nie używa się ich już w akcjach policja sprostowała, że używane są one do odsłuchiwania materiałów z zewnątrz i puścili to w następnym wydaniu.

PS. Podobnie było 1 marca z nowym rozkładem PKP TVN Wa-wa nie mógł znaleść sensacji to zatrudnił supernianie a na TOKFM była spokojna i wyważona relacja, że nie jest jeszcze super, ale lepiej niż wcześniej.
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 357
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 19 kwie 2011, 12:25

Kleszczu pisze: Dlaczego :?:
Jakoś tego nie widzę. Z perspektywy pasażera, który niedawno dowiedział się, że bilety mają zdrożeć w przeciągu 3 lat o 100%, a kibicom* na Euro daje się możliwość podróżowania po stolicy za darmo, jest jakby moim zdaniem lekką kpiną. Oczywiście, z tego co wyczytałem wciąż jest to rozważane, ale osobiście wolałbym, aby kibice* dołożyli się do kupna nowego taboru oraz modernizacji obecnego.

Kibic*- Część z nich to będzie element niestety destruktywny dla pojazdów KM w Warszawie.

No ale to moje zdanie ;)
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

kajo
Posty: 2796
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:17
Lokalizacja: Warszawa-Rakowiec

Post autor: kajo » 19 kwie 2011, 12:49

Pagan pisze:
Kleszczu pisze: Dlaczego :?:
Jakoś tego nie widzę. Z perspektywy pasażera, który niedawno dowiedział się, że bilety mają zdrożeć w przeciągu 3 lat o 100%, a kibicom* na Euro daje się możliwość podróżowania po stolicy za darmo, jest jakby moim zdaniem lekką kpiną. Oczywiście, z tego co wyczytałem wciąż jest to rozważane, ale osobiście wolałbym, aby kibice* dołożyli się do kupna nowego taboru oraz modernizacji obecnego.

Kibic*- Część z nich to będzie element niestety destruktywny dla pojazdów KM w Warszawie.

No ale to moje zdanie ;)
Z tego co czytałem to UEFA chce dołożyć chyba po 1 euro od KAŻDEGO biletu na komunikację.
Polecam: http://www.zm.org.pl
Nazywam się Kajo i jestem Roweroholikiem.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 kwie 2011, 12:55

Ale kto oficjalnie powiedział, że bilety podrożeją :roll:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5312
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 19 kwie 2011, 13:11

kajo pisze:
Pagan pisze: Jakoś tego nie widzę. Z perspektywy pasażera, który niedawno dowiedział się, że bilety mają zdrożeć w przeciągu 3 lat o 100%, a kibicom* na Euro daje się możliwość podróżowania po stolicy za darmo, jest jakby moim zdaniem lekką kpiną. Oczywiście, z tego co wyczytałem wciąż jest to rozważane, ale osobiście wolałbym, aby kibice* dołożyli się do kupna nowego taboru oraz modernizacji obecnego.

Kibic*- Część z nich to będzie element niestety destruktywny dla pojazdów KM w Warszawie.

No ale to moje zdanie ;)
Z tego co czytałem to UEFA chce dołożyć chyba po 1 euro od KAŻDEGO biletu na komunikację.
Tak i ja zrozumiałem. UEFA dopłaci po 1 EURO za każdy bilet sprzedany na Stadion Narodowy. Poz tym akcja ma obowiązywać tylko w dniach meczów i tylko dla posiadaczy biletów na owe spotkania. Pagan - czytaj ze zrozumieniem i nie siej fermentu...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Zablokowany