Autobusy San i inne pojazdy historyczne

Moderatorzy: JacekM, Dantte

ashir
Posty: 27743
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 29 wrz 2011, 17:03

Nie mam kasy, a nawet jakbym miał to bym nie miał gdzie zaparkować. :D

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 29 wrz 2011, 17:11

e0n pisze:MKWZ nie robiłby na 200% żadnego problemu
Robiłby DOKŁADNIE takie same. Problem jest w nieprzestrzeganiu przez panią w biurze MWKZ terminów KPA, oraz twierdzenie, że wpisy zależą tylko od jej widzimisię, a nie właściwych ustaw, rozporządzeń czy porozumień z MKiDN. Sprawa jest w toku.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Łukasz
Posty: 10699
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 30 wrz 2011, 22:42

1983 skręcał o 18:30 z Białostockiej (od strony Pragi) w Brzeską. W środku byli ludzie. Po co?
ŁK

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 14095
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 30 wrz 2011, 23:01

Łukasz pisze:1983 skręcał o 18:30 z Białostockiej (od strony Pragi) w Brzeską. W środku byli ludzie. Po co?
No, wsiedli sobie jak podjechał, co mieli - nie wsiadać? Pewnie po to byli :P
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 30 wrz 2011, 23:11

Łukasz pisze:W środku byli ludzie. Po co?
W końcu to pojazd pasażerski :)
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Łukasz
Posty: 10699
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 01 paź 2011, 10:26

MisiekK pisze:
Łukasz pisze:W środku byli ludzie. Po co?
W końcu to pojazd pasażerski :)
No ale że dokąd pojechali i skąd ;p
ŁK

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 02 paź 2011, 0:12

Łukasz pisze:No ale że dokąd pojechali i skąd ;p
Z jednego przystanku na inny. Jak to pasażerowie. KMKM współpracuje z różnymi instytucjami i bierze udział w różnych imprezach stąd wozy pojawiają się na mieście. Nie będę tłumaczył się z każdego wyjazdu naszych pojazdów za bramę R-10.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Łukasz
Posty: 10699
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 02 paź 2011, 21:41

MisiekK pisze:
Łukasz pisze:No ale że dokąd pojechali i skąd ;p
Z jednego przystanku na inny. Jak to pasażerowie. KMKM współpracuje z różnymi instytucjami i bierze udział w różnych imprezach stąd wozy pojawiają się na mieście. Nie będę tłumaczył się z każdego wyjazdu naszych pojazdów za bramę R-10.
Wszyscy w KMKM mają takie palanckie spojrzenie na świat? Może zrób sobie jakiś korespondencyjny kurs PR? Jeśli tylko będę miał możliwość komuś odradzić współpracę z KMKM, to to zrobię.
ŁK

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 02 paź 2011, 21:52

A mógł zabić.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 02 paź 2011, 23:17

Łukasz pisze:Wszyscy w KMKM mają takie palanckie spojrzenie na świat? Może zrób sobie jakiś korespondencyjny kurs PR? Jeśli tylko będę miał możliwość komuś odradzić współpracę z KMKM, to to zrobię.
Ale co się prężysz? Właściciel rozporządza swoją własnością w sposób jaki uważa za słuszny. W poprzednich postach padła wyraźna sugestia, że wyjaśnień nie będzie, trzeba było nie drążyć. Średnio inteligentny człowiek by to zrozumiał, więc na kursy PR mnie nie wysyłaj, tylko pretensje do samego siebie proszę. (Niedawno jakiś obywatel na TWB zrobił awanturę dlaczego nie jest powiadamiany kiedy zemun ma jechać przez Kruczą.) Czy ja ciebie pytam co robisz ze swoim samochodem, bo oprócz kierowcy ktoś jeszcze nim jechał?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Łukasz
Posty: 10699
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 03 paź 2011, 12:15

Ej, Misiu(Miśku?), ale czy zauważyłeś może, że mój prywatny samochód nie jest związany z żadnym stowarzyszeniem? Ja nie robię awantury z tego powodu. Możesz sobie darować odpowiedzi, ale odpowiedź typu "wiem, ale nie powiem, ch* Cię to obchodzi, to moje, sp***j" nie przystoi współczesnej organizacji, której statut jest taki:
Celem Klubu jest:

1.
promocja publicznej komunikacji miejskiej,
7.
współpraca z lokalnymi władzami administracyjnymi i przedsiębiorstwami komunikacyjnymi oraz ze środkami masowego przekazu.

§ 7

1.
Klub realizuje swoje cele przez:
2.
działalność popularyzacyjną i informacyjną,
4.
organizowanie imprez publicznych propagujących cele Klubu,

Masz jakieś zapędy z poprzedniej epoki. Wydaje mi się, że wszystko powinno być, zgodnie ze statutem, nastawione na promocję Klubu i komunikacji. Tak, żebym, widząc taki "fajny" autobus, wiedział, że i ja/moja firma może skorzystać z takiego "fajnego" przejazdu, nawiązać współpracę itp. Ale ciągle jesteście w zbyt hermetycznym świecie nastawionym na to, że wszyscy chcą Wam zaszkodzić. Odkąd pamiętam właśnie, to ten klub KMKM kojarzył mi się z towarzystwem wzajemnej adoracji, ludzi z kompleksami, zakochanymi tylko w sobie.

Dziękuję za odpowiedź i życzę powodzenia w dalszej działalności.
ŁK

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7692
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 03 paź 2011, 13:56

Łukasz pisze:Ej, Misiu(Miśku?), ale czy zauważyłeś może, że mój prywatny samochód nie jest związany z żadnym stowarzyszeniem?
Ale jest twoją własnością, jak naszą własnością (a nie publiczną jak się niektórym wydaje) jest opisywany autobus.
Łukasz pisze:Możesz sobie darować odpowiedzi, ale odpowiedź typu "wiem, ale nie powiem, ch* Cię to obchodzi, to moje, sp***j"
Gdzie w mojej wypowiedzi padły takie właśnie stwierdzenia? Nadal wracam do prawa jakie ma właściciel w użytkowaniu swojej własności.
Łukasz pisze:Masz jakieś zapędy z poprzedniej epoki.
Bo piszę o prawie właściciela do użytkowania swojej własności? Rozbawiasz mnie :)
A statutu mi nie cytuj, bo go świetnie znam. Statut mówi też o innych polach działalności jak się w niego wczytasz. Natomiast nadal nie widzę, żebym miał w statucie konieczność informowania o każdym wyjeździe pojazdu należącego do stowarzyszenia za bramę placu postojowego.
Z realizacji samego statutu Klubu Zarząd rozlicza się z Komisją Rewizyjną i Walnym Zgromadzeniem - dlatego więcej o statucie KMKM dyskutował nie będę, bo to OT.
Łukasz pisze:Tak, żebym, widząc taki "fajny" autobus, wiedział, że i ja/moja firma może skorzystać z takiego "fajnego" przejazdu, nawiązać współpracę itp.
Jak ktoś chce nawiązywać współpracę z KMKM, to wie jak do nas trafić i na braki chętnych do współpracy nie narzekamy.
Łukasz pisze:Ale ciągle jesteście w zbyt hermetycznym świecie nastawionym na to, że wszyscy chcą Wam zaszkodzić. Odkąd pamiętam właśnie, to ten klub KMKM kojarzył mi się z towarzystwem wzajemnej adoracji, ludzi z kompleksami, zakochanymi tylko w sobie.
Masz prawo do własnego zdania - nawet mijającego się z otaczającą rzeczywistością.
Łukasz pisze:Dziękuję za odpowiedź
Proszę.
Łukasz pisze:życzę powodzenia w dalszej działalności.
Dziękuję bardzo.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

TLG
Posty: 5895
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 03 paź 2011, 18:06

No już, nie drapcie się, dziewczęta
15/12/2005-12/7/2019

e0n
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2010, 20:58

Post autor: e0n » 05 paź 2011, 18:41

Wiadomo już coś w sprawie #119?

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1780
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 05 paź 2011, 20:12

e0n pisze:Wiadomo już coś w sprawie #119?
A co chciałbyś wiedzieć?
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

ODPOWIEDZ