Zamknięcie metra w rejonie stacji Świętokrzyska: wiosna 2012

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 18 mar 2012, 15:17

A dla upartych nawet i 127.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 18 mar 2012, 16:52

Wszystkie autobusy z MRA lądują na Centrum w ramowych godzinach 6:30-9:30.
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 mar 2012, 17:57

Łukasz pisze:W komunikatach tego nie znalazłem, ale od środy rano 718/738 mają dojeżdżać do Centrum od 6:30 do 9:30.
Na Kabatach niedługo wylądują...

Awatar użytkownika
Pagan
Posty: 235
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bródno

Post autor: Pagan » 18 mar 2012, 18:27

MeWa pisze:
Pagan pisze:Toć można by się na Gdańskim przesiąść w Z-1, które ma przystanek przy dworcu... Do Centrum (al. JP2) byłoby lepiej, ale pewnie by utknęła w korkach.
Przecież Z-1 jedzie wiaduktem! Chcesz ludziom oferować niewygodną przesiadkę?
Niewygodna? Chodzi o schody? Jeśli tak, to przecież i tak pasażerowie codziennie z nich korzystają schodząc lub wychodząc z Metra. Dw. Gdański to nie tylko przesiadka do Metra, ale także do tramwai.
.: !Perkunu Yra Dang! :.
Obrazek

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 18 mar 2012, 18:41

Tam co prawda są dwa poziomy, a nie jeden, ale przesiadka wcale aż tak zła nie jest.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 18 mar 2012, 18:44

Gdyby się czepiać, to na Gdańskim są w sumie 4 poziomy. A przesiadka z 1 do 15 czy 116 - idealna!

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 18 mar 2012, 18:46

Idealna to nie, ale chyba mamy większe zmartwienia. Także w związku z tym zamknięciem metra.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 18 mar 2012, 19:12

Pewne przekłamania należy od razu prostować ;)

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 18 mar 2012, 19:20

Ale przekłamaniem jest, że przesiadka tam jest niewygodna, czy że jest dramatyczna?
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2012, 19:30

pietia pisze:skierowanie tej linii przez Jagiellońską-Trasę WZ mogłoby mieć jakiś sens
No to tak właśnie przecież będzie jeździć. A w drugą stronę nie ma skrętu.
Przecież Bankowy z rondem Starzyńskiego i Bródnem będzie miał połączenie 4-ką i silną 74. Jechać 500 z Bankowego aby na Starzyńskiego przesiąść się w tramwaj w stronę Gdańskiego? Wstąpił do piekieł...
Z jakiego Bankowego? :shock: Z Bródna, z Wincentego!
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 18 mar 2012, 19:38

Bastian pisze:Z jakiego Bankowego? :shock: Z Bródna, z Wincentego!
Ale kolega napisał "na Bródno"... Moim zdanie lepsza od Międzyparkowej jest trasa Radzymińska-Szwedzka, tak na marginesie.

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 18 mar 2012, 19:41

Tak czy owak, z Bródna jest 1, 4, 28 i 74, a z Wincentego 127 (chociaż nie wiem, dlaczego rondo Starzyńskiego miałoby się stać z miejsca tak bardzo ważnym punktem przesiadkowym).
Moim zdanie lepsza od Międzyparkowej jest trasa Radzymińska-Szwedzka, tak na marginesie.
Oczywiście, ze jest lepsza. I to byłaby najlepsza trasa 500, nawet bez grzebania w metrze. Ale tak to jest, że osiedla parę kilometrów dalej dojeżdżają na co dzień tram-bus pasem do Bankowego, a Bródno stoi w korku przed Gdańskim.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 18 mar 2012, 19:42

Paweł D. pisze:Ale kolega napisał "na Bródno"...
Nie ten kolega, nie w tym sensie. Jak jeden napisał o Szwedzkiej, drugi miał prawo zakładać, że chodzi o obydwa kierunki.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

jgas
Posty: 579
Rejestracja: 28 gru 2006, 21:05
Lokalizacja: z ukrycia

Post autor: jgas » 18 mar 2012, 23:18

W godzinach 7-9 przejazd autobusem Jagiellońską od Starzyniaka do WZ-tki trwa nawet 30 minut. Puszczanie tamtędy 500-tki to idiotyzm.

Awatar użytkownika
Desert
Zbanowany
Posty: 2154
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:09
Lokalizacja: 100-(L)ica

Post autor: Desert » 19 mar 2012, 10:06

Zmienianie trasy 500 jest bezcelowa moim zdaniem.
Co to za różnica czy ludzie dojadą na Gdański do komunikacji zastępczej lub metra czy na Bankowy przez W-Z? A sorry, do centrum w porannym szczycie jeszcze dojadą po godzinie jazdy :smile:
Obrazek
"Jak coś wiem to wiem, a jak czegoś nie wiem to mógłbym wiedzieć czyli i tak wiem, jeżeli się mylę to przepraszam, bo mógłbym się mylić, ale ja się nie mylę."

ODPOWIEDZ