Gdzie jeszcze można spotka㇠Ikarusy?

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 08 lut 2013, 19:55

Matrix2441 pisze:
ashir pisze:R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9, D10, D11/103
- 06, 07/181
A 09/156 jest nadal wysokie w rozkładach na przystanku.
Ale neokwadrata już na tym nie uświadczysz ;)
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 08 lut 2013, 20:04

Tak, tak, Panowie. Bo zwykłego pasażera na pewno interesuje to, że kurs ten i ten będzie obsługiwany przez wysoką podłogę, albo że tego i tego kursu nie ma w rozkładzie... "Jak to nie ma w rozkładzie?!" Generalnie, moi mili miłośnicy, napisze tak. Wysokiej podłogi na 181 nie lubią. :P

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 09 lut 2013, 21:23

Zaktualizowane. Czy poza powrotem 516 na 202 BWL coś się zmieniło w ramach brygad nocnych?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 09 lut 2013, 21:25

Wywal wszystkie N11.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 09 lut 2013, 21:37

bartoni722 pisze:Wywal wszystkie N11.
+ N02
Pisałem już o tym kiedyś. :evil:

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 10 lut 2013, 12:22

Nadal brakuje 3/N03. :roll:

marko80
Posty: 2104
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 10 lut 2013, 20:41

na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 10 lut 2013, 20:43

marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
Że co, proszę? :-s
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

ashir
Posty: 19904
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 10 lut 2013, 20:57

marko80 pisze:na całkach linii miejskiej ikarusy to tak niezbyt pasują, to już nie było grane od paru lat mowa o 145. Bardziej do podmiejskich linii ikarusy na całkach pasują.
To nie temat na takie rozmowy. A 145 jest linią miejską tylko dzięki Ząbkom i ich dopłatom do linii. Reszty pozwól, że nie będę komentował.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24941
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 10 lut 2013, 21:02

145 nie stałoby się linią podmiejską nawet gdyby Ząbki się na nią wypięły. Tranzyt warszawski tego wymaga. Co najwyżej zastosowany mógłby być wariant buntowniczo-jabłonnowski.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Websterek
Posty: 596
Rejestracja: 18 gru 2007, 21:02
Lokalizacja: ZP 1145

Post autor: Websterek » 10 lut 2013, 21:51

Znaczy się, Ząbki miałyby autobus, który w ogóle by się w tych Ząbkach nie zatrzymywał, dobrze kojarzę?

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 2297
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 10 lut 2013, 22:10

Tak.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 19 lut 2013, 22:40

Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 19 lut 2013, 22:43

michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)
Chyba już oślepłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem. 8-(
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 19 lut 2013, 22:50

sprinter pisze:
michał1984 pisze:Do ostatniego wykazu wpisz 03,04/705 a wykreśl 03,04B/345 tak żeby był aktualny na bieżąco ;-)
Chyba już oślepnąłem na starość.... W pierwszym poście tematu znajduje się zaktualizowana lista. Dzisiaj ją odświeżałem. 8-(
Sorki oczywiscie post tyczył się wykazu kolegi Ashira ale widzę że za aktualizowałeś wiec spoko ;-)
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

ODPOWIEDZ