A teraz o polityce... (tej krajowej)

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4905
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 09 lut 2013, 22:14

Ja zupełnie abstrachuję od tego co się toczy wokół pani Grodzkiej. Poprostu chciałbym dożyć czasów kiedy ludzie jakoś odpowiadający za finanse państwa nie będą mówić takich rzeczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 lut 2013, 12:28

Tymczasem Korwin-Mikke startuje w wyborach uzupełniających do senatu:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... rtuje.html
i
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... bnika.html
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7885
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 lut 2013, 8:45

Bastian pisze:Tymczasem Korwin-Mikke startuje w wyborach uzupełniających do senatu
To zawodowy kandydat w wyborach wszelakich. Dopóki będą jakieś wybory to tam będzie startował Korwin.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14777
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 20 lut 2013, 9:13

Na brak kasy nie narzeka, to może ją topić w wyborach. :P

:arrow: Przed wykładem prof. Środy była mała zadymka w UW. Rewanż za zdjęcie 'debaty', o które wnioskował sam jej organizator? :-k
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 22 lut 2013, 21:20

Jak tam powrót byłego prezydenta Kwaśniewskiego wam się widzi?
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 23 lut 2013, 10:31

Powrót dokąd? Do polityki?

Znalazłem tylko taką notkę z wp. O co chodzi z Kaliszem i Europą Plus?

Jeśli Kwaśniewski chce wracać do polityki, to dziwne, że nie przez SLD. Tam też nie ma lidera, i to od wielu lat. Podejrzewam, że chodzi o walki wewnętrzpartyjne, do których się nie chce mieszać. Jeśli tak, to bardzo smutne.

Kwaśniewski może wspomóc Ruch Palikota w stopniu akurat wystarczającym do dostania się do kolejnego Sejmu. I dostać trochę czasu antenowego.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 lut 2013, 15:57

KwZ pisze:Jeśli Kwaśniewski chce wracać do polityki, to dziwne, że nie przez SLD. Tam też nie ma lidera, i to od wielu lat.
Wprost przeciwnie. Droga przez SLD jest drogą wyłącznie ku zagładzie politycznej.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 23 lut 2013, 16:02

Ale to nadal dla mnie dziwne, jak wielkim bagnem musi być SLD.

Cimoszewicz też w którymś momencie spakował swoje zabawki i wrócił do lasu, z dala od polityki.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5551
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 27 lut 2013, 18:09

ZTM pisze:Zarząd Transportu Miejskiego otrzymał propozycję wsparcia kampanii społecznej polegającej na zachęcaniu pasażerów do prowadzenia rozmów w trakcie podróży środkami lokalnego transportu zbiorowego. Znakiem rozpoznawczym osób chętnych do pogawędki byłyby przypinki będącą symbolem akcji.
No to się zacznie ](*,) . Co druga gadka emerytów skończy się na polityce. A 90% gadek o polityce skończy się na konflikcie i ubliżaniu :P :D .

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2218
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 28 lut 2013, 11:43

TGM pisze:Co druga gadka emerytów skończy się na polityce.
Raczej o zdrowiu.

bosman30
Posty: 388
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:51
Kontakt:

Post autor: bosman30 » 01 mar 2013, 19:46

yavorius pisze:Raczej o zdrowiu.
Zaczna wymieniać wachlasz chorób i jakie leki są najlepsze.
Operator Żurawia Wieżowego :-D

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 07 mar 2013, 13:53


JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 07 mar 2013, 13:57

Szopką to było niedopuszczenie Glińskiego do głosu - a JarKacz ich doskonale rozegrał. Ciężko będzie teraz ukuć taką narrację, żeby się PO nie dostało.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 07 mar 2013, 13:59

A w regulaminie obrad jest gdzieś napisane o tym, że mogą przemawiać tam publicznie także wirtualni premierzy? Pytam bo serio nie wiem. :>

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 07 mar 2013, 14:00

Ponoć przemówienie Glińskiego byłoby niezgodne z regulaminem.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

ODPOWIEDZ