Jestem ciekawy nowego asortymentu.W związku z wycofaniem się browaru „Vilniaus Alus” z prowadzenia w Polsce sklepów firmowych, nastąpi zmiana nazwy sklepów: na ul. Warszawskiej 57, w Legionowie i na ul. Berensona 12 w Warszawie z „Wileńskie Piwo” na „CHMIEL I SŁÓD”
Jednocześnie 17.05.2013r. nastąpi również zmiana nazwy profilu na Facebooku na: „CHMIEL I SŁÓD”
Ponowne otwarcie sklepu na Berensona nastąpi 18.05.2013r.
Natomiast otwarcie sklepu w Legionowie jest planowane już na początku czerwca.
W sklepach w dalszym ciągu będzie prowadzona sprzedaż piw z beczki do buteleczki.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Złoty nektar bogów
Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy
Od jakiegoś czasu zamknięty jest sklep z wileńskimi piwami w Legionowie. Na facebookowym profilu pojawiło się wyjaśnienie sytuacji:
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
Na Płaskowickiej.sajbeer pisze:W którym Realubepe pisze:W Realu trwa bodajże do niedzieli festiwal piwa - można sobie kupić różne dziwne rzeczy, np. Komes Porter Bałtycki. Mi osobiście nie smakuje, ale może komuś się spodoba.
ObrazekWczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Piję Maćkowe miodowe, ale żadna rewelacja kompletnie nie czuć miodu. Krótko mówiąc normalne zwykłe piwo.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Co do miodowej Łomży, to nigdy jej nie próbowałem ale ciechan jak najbardziej na plus.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
- Panna Kajzerka
- Posty: 78
- Rejestracja: 09 paź 2011, 18:59
- Lokalizacja: Warszawa Wola
Od jutra (20.05) regionalna oferta piwna w Lidlu 
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Oferta nie urywa, ale zawsze to krok w dobrą stronę.Panna Kajzerka pisze:Od jutra (20.05) regionalna oferta piwna w Lidlu![]()
Z ciekawostek: dwa bączki Trybunała Niefiltrowanego na stacji BP po 2,99. Piwko przeciętne, ale pijalne, w tym zakresie cenowym ciężko o coś lepszego.
Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
Też to sobie w weekend popełniłem. Bardzo sympatyczna sprawa, szczególnie dla osób nieprzepadających za chmielową goryczką. Mi to trochę przypominało niemieckie radlery o smaku kwiatu bzu. Będzie trzeba powtórzyć.fik pisze:Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem