Złoty nektar bogów

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 17 maja 2013, 15:15

Od jakiegoś czasu zamknięty jest sklep z wileńskimi piwami w Legionowie. Na facebookowym profilu pojawiło się wyjaśnienie sytuacji:
W związku z wycofaniem się browaru „Vilniaus Alus” z prowadzenia w Polsce sklepów firmowych, nastąpi zmiana nazwy sklepów: na ul. Warszawskiej 57, w Legionowie i na ul. Berensona 12 w Warszawie z „Wileńskie Piwo” na „CHMIEL I SŁÓD”
Jednocześnie 17.05.2013r. nastąpi również zmiana nazwy profilu na Facebooku na: „CHMIEL I SŁÓD”

Ponowne otwarcie sklepu na Berensona nastąpi 18.05.2013r.
Natomiast otwarcie sklepu w Legionowie jest planowane już na początku czerwca.

W sklepach w dalszym ciągu będzie prowadzona sprzedaż piw z beczki do buteleczki.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Jestem ciekawy nowego asortymentu.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 17 maja 2013, 18:59

sajbeer pisze:
bepe pisze:W Realu trwa bodajże do niedzieli festiwal piwa - można sobie kupić różne dziwne rzeczy, np. Komes Porter Bałtycki. Mi osobiście nie smakuje, ale może komuś się spodoba.

Obrazek
W którym Realu :?: Wczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.
Na Płaskowickiej.

sajbeer
Posty: 714
Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: sajbeer » 17 maja 2013, 20:00

bepe pisze:
sajbeer pisze: W którym Realu :?: Wczoraj byłem na Okęciu i były prawie same koncerniaki.
Na Płaskowickiej.
Czyli co sklep to inna oferta :grin:
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218 :arrow: 013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685 :arrow: 019B/33 :D :tancze:

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 17 maja 2013, 20:32

Nie napisałem, w którym Realu, bo byłem przekonany, że ten "festiwal" dotyczy całej sieci. A tu niespodzianka.

sajbeer
Posty: 714
Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: sajbeer » 17 maja 2013, 21:23

Widocznie w Real co sklep to inne promocje(poza gazetkami). Warto wiedzieć.
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218 :arrow: 013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685 :arrow: 019B/33 :D :tancze:

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2963
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 17 maja 2013, 21:30

Piję Maćkowe miodowe, ale żadna rewelacja kompletnie nie czuć miodu. Krótko mówiąc normalne zwykłe piwo.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
yavorius
Posty: 2218
Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo

Post autor: yavorius » 17 maja 2013, 22:28

bepe pisze:Na Płaskowickiej.
Puławskiej (-X

Miodowy najlepszy jest Ciechan, ale ze słodkich obecnie piję Lwówek Malinowy. Ostatnio zachciało mi się spróbować Redd'sa ananasowo-grapefruitowego. Pewnie przepływa teraz koło Torunia ;)

Awatar użytkownika
MALIN
Posty: 618
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20

Post autor: MALIN » 17 maja 2013, 23:11

yavorius pisze:Miodowy najlepszy jest Ciechan,
Łomża miodowa również nie jest taka zła ;)
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna 8-)

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2963
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 17 maja 2013, 23:18

Co do miodowej Łomży, to nigdy jej nie próbowałem ale ciechan jak najbardziej na plus.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
Panna Kajzerka
Posty: 78
Rejestracja: 09 paź 2011, 18:59
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post autor: Panna Kajzerka » 19 maja 2013, 20:51


Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 19 maja 2013, 20:53

Dobrze widzę? Plastikowy Brok? Bleee. Kasztelan rządzi! Niepasteryzowany. :)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 19 maja 2013, 21:04

Panna Kajzerka pisze:Od jutra (20.05) regionalna oferta piwna w Lidlu :dance:
Oferta nie urywa, ale zawsze to krok w dobrą stronę.
Z ciekawostek: dwa bączki Trybunała Niefiltrowanego na stacji BP po 2,99. Piwko przeciętne, ale pijalne, w tym zakresie cenowym ciężko o coś lepszego.
Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 20 maja 2013, 1:08

Pawel_ pisze:Dobrze widzę? Plastikowy Brok? Bleee. Kasztelan rządzi! Niepasteryzowany. :)
BROK nawet w plastiku jest dobry, to jedno z niewielu piw, które nie straciło na smaku mimo wielu zmian właścicielskich koszalińskiego browaru.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24947
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 20 maja 2013, 7:12

fik pisze:Na innym krańcu skali cenowej (6 PLN za buteleczkę na Pejzażowej) plasuje się najlepsze piwo, jakie piłem w ostatnich miesiącach - Gruit Kopernikowski. Połączenie słodyczy lawendy z goryczą piołunu mistrzowskie, gorąco polecam.
Też to sobie w weekend popełniłem. Bardzo sympatyczna sprawa, szczególnie dla osób nieprzepadających za chmielową goryczką. Mi to trochę przypominało niemieckie radlery o smaku kwiatu bzu. Będzie trzeba powtórzyć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 22 maja 2013, 22:30

:arrow: "Pan tu nie stał" - wersja limitowana dla miłośników komedii z czasów PRL: http://radom.gazeta.pl/radom/1,48201,13 ... PRL_u.html :).

ODPOWIEDZ