Quo vadis, MZA?

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 14 cze 2013, 14:54

Czy z punktu widzenia wozokilometrów nie byłaby bardziej opłacalna likwidacja Kleszczowej zamiast Redutowej? :-k

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 14 cze 2013, 15:22

Pod warunkiem, że zjazdy z Truskawia na Kleszczową rzeczywiście będą płatne, w co szczerze wątpię.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 14 cze 2013, 15:38

Inaczej - czy wspomniane przeze mnie rozwiązanie spółce MZA nie opłaciłoby się bardziej z punktu widzenia przejechanych kilometrów bezpłatnych?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 14 cze 2013, 15:40

Pewnie tak, tylko teren R11 jest chyba większy - podobnie jak jej ilostan, który trudniej by było rozlokować (choć N4020 mogłyby przy okazji zdechnąć :p )
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 15 cze 2013, 14:36

Pewnie tak, tylko teren R11 jest chyba większy
No to może za jednym razem można było zarobić więcej na sprzedaży gruntu, a dopiero jakiś czas później stopniowo wygasić CWS... Specjalistą nie jestem i pewnie gówno się znam, ale z mojego punktu widzenia na milę morską śmierdzi ta akcja jakimś bałaganem decyzyjnym. A Ratusz na to pozwala i sra sobie do własnej miski, przynajmniej wizerunkowo...

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 15 cze 2013, 16:30

Sądzę, że na sprzedaż właśnie CWS najbardziej MZA liczy - tam jest plan miejscowy dobry do tego celu, na Redutowej nie.

Co oznacza, że pozostaje wyłącznie wyłączenie ( :p ) najmniejszego zakładu. Jest w tym jakiś wewnętrzny sens, choć zgadzam się, że cały koncept wygląda cokolwiek desperacko...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Sadek
Posty: 379
Rejestracja: 21 wrz 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa Młynów oraz R-1 Woronicza

Post autor: Sadek » 15 cze 2013, 17:51

Jeżeli uda się za dobrą cenę sprzedać Włościańską , to wtedy dyrekcja ma się przenieść na Redutową. Wtedy jest szansa , że częściowo będzie działać jako CWS i może będzie tam stacjonować trochę wozów liniowych. Dlatego MZA twierdzi , że Redutowa będzie w stanie uśpienia , a nie jest kasowana.
Takia wersję słyszy się na dzień dzisiejszy w firmie , ale że tu kto raniej wstanie ten rządzi , więc wszystko jest możliwe.

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 15 cze 2013, 22:23

Sadek pisze:Jeżeli uda się za dobrą cenę sprzedać Włościańską , to wtedy dyrekcja ma się przenieść na Redutową
A nie jest tak, że dyrekcja miałą zostać na Włościańskiej, a sprzedaż obejmuje tylko teren bez biurowca?
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 15 cze 2013, 22:43

Zawsze mogą rozpatrzyć dwa warianty, zależnie od uzyskanej ceny...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Patryk2222
Posty: 1088
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:52
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Patryk2222 » 30 cze 2013, 0:10

Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s
A415>>3911>>3916>>3905>>4796>>4938 :?: >>5457>>1804

D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 30 cze 2013, 11:58

Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s
Potwierdzam co napisałeś. Znajomy z 1313 miał wolne środy i piątki to ma wolne środy i soboty, a piątek pracujący. Zresztą dostał "dobry" grafik, bo kierowca z osiołka a dostał dodatki na: 112, 511, 723,731,732,734 #-o .

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 30 cze 2013, 13:14

Urlopy? Lato? Wakacje?

man1956
Posty: 1759
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 30 cze 2013, 17:39

fraktal pisze:Urlopy? Lato? Wakacje?
Wszystko po trochu plus dużo uruchimionych linii zastępczych w związku z przebudową metra, linii średnicowej itp. Tak więc z wolnymi i urlopami w MZA w tym roku krucho.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 30 cze 2013, 20:06

Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s
Lipiec ma 184h, więc myślę, że przez to zapieprzyli jedną sobotę. No i, kuźwa mać, za cholerę nie ma kiedy śmignąć z wolnego... ;]

PeeS. A na Woronicza nadmiar ludzi? Bo w piątek widziałem grafik gościa, który od jutra śmiga na Woronicza, to miał trzy weekendy wolne. :>

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 30 cze 2013, 20:54

Pawel_ pisze:A na Woronicza nadmiar ludzi?
Niedomiar.
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

ODPOWIEDZ