Bastian pisze:grzegorz pisze:Bo jeśli tak, to ja na kolejną świętą wojnę w sprawie 514 się nie piszę i wycofuję z dalszej dyskusji.
W ogóle cię więc nie powinno być w tym temacie - i to od jego samego początku...
Przypominam, że temat dotyczy 401. Nie ma co biadać tu nad tym, że niestety nie zrobiono porządku w Wesołej i Wawrze. Pewnie, że najłatwiej (i najlepiej?) byłoby powiedzieć: „no to częste 183 wydłużmy do Wschodniego”, ale nie powiemy, bo jest jak jest.
Odcinek Gocław - Wiatraczna nie może zawisnąć na dwóch niepunktualnych, bo ciągnących się przez pół miasta liniach (148, 401). Co innego, gdyby 401-p (praskie) zaczynało z (powiedzmy) Bokserskiej i latało cały tydzień. Być może wtedy nawet można by 148 zostawić tylko na lewej stronie Wisły?

Dobra, z tym to już może mnie poniosło.