ZamkniÄcie metra w rejonie stacji ĹwiÄtokrzyska: wiosna 2012
Moderator: Wiliam
Niewygodna? Chodzi o schody? Jeśli tak, to przecież i tak pasażerowie codziennie z nich korzystają schodząc lub wychodząc z Metra. Dw. Gdański to nie tylko przesiadka do Metra, ale także do tramwai.MeWa pisze:Przecież Z-1 jedzie wiaduktem! Chcesz ludziom oferować niewygodną przesiadkę?Pagan pisze:Toć można by się na Gdańskim przesiąść w Z-1, które ma przystanek przy dworcu... Do Centrum (al. JP2) byłoby lepiej, ale pewnie by utknęła w korkach.
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
No to tak właśnie przecież będzie jeździć. A w drugą stronę nie ma skrętu.pietia pisze:skierowanie tej linii przez Jagiellońską-Trasę WZ mogłoby mieć jakiś sens
Z jakiego Bankowego?Przecież Bankowy z rondem Starzyńskiego i Bródnem będzie miał połączenie 4-ką i silną 74. Jechać 500 z Bankowego aby na Starzyńskiego przesiąść się w tramwaj w stronę Gdańskiego? Wstąpił do piekieł...
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Tak czy owak, z Bródna jest 1, 4, 28 i 74, a z Wincentego 127 (chociaż nie wiem, dlaczego rondo Starzyńskiego miałoby się stać z miejsca tak bardzo ważnym punktem przesiadkowym).
Oczywiście, ze jest lepsza. I to byłaby najlepsza trasa 500, nawet bez grzebania w metrze. Ale tak to jest, że osiedla parę kilometrów dalej dojeżdżają na co dzień tram-bus pasem do Bankowego, a Bródno stoi w korku przed Gdańskim.Moim zdanie lepsza od Międzyparkowej jest trasa Radzymińska-Szwedzka, tak na marginesie.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
10 11 12
13 14
15 17
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Nie ten kolega, nie w tym sensie. Jak jeden napisał o Szwedzkiej, drugi miał prawo zakładać, że chodzi o obydwa kierunki.Paweł D. pisze:Ale kolega napisał "na Bródno"...
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Zmienianie trasy 500 jest bezcelowa moim zdaniem.
Co to za różnica czy ludzie dojadą na Gdański do komunikacji zastępczej lub metra czy na Bankowy przez W-Z? A sorry, do centrum w porannym szczycie jeszcze dojadą po godzinie jazdy
Co to za różnica czy ludzie dojadą na Gdański do komunikacji zastępczej lub metra czy na Bankowy przez W-Z? A sorry, do centrum w porannym szczycie jeszcze dojadą po godzinie jazdy

