Zrobili korekty minutowe na całej sieci?
Znaleziono 12309 wyników
- 25 cze 2026, 13:09
- Forum: Transport Kolejowy
- Temat: O spółce PKP Intercity
- Odpowiedzi: 5148
- Odsłony: 645535
- 25 cze 2026, 9:26
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281239
Re: ZTM od kulis
Nikt tak nie powiedział, że urojenia. Tak naprawdę lekkie bawełniane spodnie nie zmieniają dużo w kwestii upału. Raczej klime to powinni ogarnąć na ten weekend
- 24 cze 2026, 22:36
- Forum: Organizacja Komunikacji
- Temat: ZTM od kulis
- Odpowiedzi: 1000
- Odsłony: 281239
Re: ZTM od kulis
Kabiny są klimatyzowane już ze 30 lat.vernalisadonis pisze:Mamy ekstremalne temperatury.
Czy kierowca będzie jeździł w długich spodniach?
Bo tak sobie organizator ubzdurał.
- 24 cze 2026, 16:04
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i utrudnienia w metrze
- Odpowiedzi: 2052
- Odsłony: 385632
Re: Awarie i utrudnienia w metrze
Znowu zamknięte?
- 24 cze 2026, 14:21
- Forum: Transport Kolejowy
- Temat: O spółce PKP Intercity
- Odpowiedzi: 5148
- Odsłony: 645535
Re: O spółce PKP Intercity
W trakcie roku nie wszystko się musi udaćTranslatorPS pisze:W takich przypadkach i tak się zamawia rozkład jazdy na 150 km/h, przez co znika temat kar za wydłużony czas jazdy.
- 24 cze 2026, 11:15
- Forum: Infrastruktura Komunikacyjna
- Temat: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
- Odpowiedzi: 1766
- Odsłony: 319753
Re: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Jakby było robione na prefabrykatach to raczej nie trwałoby to 2 miesiące tylko po kilka dni na wlot jak Zawiszy. Sugerujesz, że dało się to zrobić w 2 tygodnie, tylko byłoby drożej :>? To może jednak przy ewentualnym zamknięciu Jerozolimskich do końca wakacji powinno się tak zrobić na tym 1 wlocie...
- 24 cze 2026, 11:12
- Forum: Transport Kolejowy
- Temat: O spółce PKP Intercity
- Odpowiedzi: 5148
- Odsłony: 645535
O spółce PKP Intercity
Odbije to się jakoś na rozkładzie jazdy (opóźnienia)? To i może nieznacznie w też wydłużyć czas podróży. Raczej różnice minutowe, w większości powinny się mieścić w rezerwach - na 150 km to są 32 minuty vs 30, a chyba tylko na CMK jest sztywne 160+ na całości. Kiedyś rezerwa to były 3 minuty na 100...
- 24 cze 2026, 11:08
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i utrudnienia w metrze
- Odpowiedzi: 2052
- Odsłony: 385632
Re: Awarie i utrudnienia w metrze
To jakoś mnie nie dziwi, bardziej to, że nie chce współpracować.vernalisadonis pisze:Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
A co trzeba mieć w głowie, żeby jako za metro jeździć z informacją pasażerską „401 Ursus Niedźwiadek”
- 24 cze 2026, 9:32
- Forum: Obserwacje Brygadowe
- Temat: Wypadki i awarie - 2026
- Odpowiedzi: 166
- Odsłony: 26778
Re: Wypadki i awarie - 2026
Przy 19 stopniach to mu gratulujeWolfchen pisze:73104/523 - na
Młynów w kierunku Starego Bemowa postanowił się przegrzać.
- 24 cze 2026, 9:25
- Forum: Metro i Kolej
- Temat: Awarie i utrudnienia w metrze
- Odpowiedzi: 2052
- Odsłony: 385632
Re: Awarie i utrudnienia w metrze
Co tam znów się odjaniepawlilo w metrze?
- 24 cze 2026, 6:34
- Forum: Tabor i Przewoźnicy
- Temat: O chłodzeniu i niechłodzeniu
- Odpowiedzi: 2990
- Odsłony: 363446
Re: O chłodzeniu i niechłodzeniu
Pamiętam jak w ostatni dzień czerwca jechałem Scanią Michalczewskiego. Jechałem ja z osobą w starszym wieku. Na zewnątrz było 33 stopni, ale wiatr, w autobusie około 30 i zaduch. Te 5 stopni różnicy było zachowane. Czyli wygląda na to, że to nie były oszczędności na koniec kontraktu, a nowa norma. ...
- 23 cze 2026, 19:13
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11139
Re: Zmiany od czerwca 2026
O ch*bartoni722 pisze:Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023
Kiedy to minęło
*uj
- 23 cze 2026, 16:21
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11139
- 23 cze 2026, 13:39
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od czerwca 2026
- Odpowiedzi: 91
- Odsłony: 11139
Re: Zmiany od czerwca 2026
Spada? Jest jakiś nowy komunikat? A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwi...
- 23 cze 2026, 9:35
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 8530
Re: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2026
W sumie coś w tym jest, 308 jest w planie 3 minuty przed 218, a normalnie wychodzi 8-10.Emyl pisze:It's not a bug it's a feature - przecież 190 nie jeździ w godzinach 190.