Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Dobra ile nowych wozów przyjechało/przyjedzie do Warszawy w końcu 
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo 
- ZielonyJamnik
- Posty: 1697
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Łącznie ma być 42
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
To wiemy, ale pytanie było ile przyjechało... i kiedy trafią na docelowe zajezdnie BTW...
-
marco_wawa
- Posty: 240
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
Jeśli nic się nie zmieniło, to na ten moment jest:
- jeden "Adolf" czyli 1 z 12 Solarisów Urbino 18 electric ZTM Warszawa
- 3x Youtong
- 1x Solaris Urbino 12 electric MZA Warszawa
Wszystko podobno stoi na Włościańskiej.
- jeden "Adolf" czyli 1 z 12 Solarisów Urbino 18 electric ZTM Warszawa
- 3x Youtong
- 1x Solaris Urbino 12 electric MZA Warszawa
Wszystko podobno stoi na Włościańskiej.
I jeszcze przyjechał elektryk z PA Gryf na testy.
Śmiem jednak twierdzić, że Youtongów jest ok 15marco_wawa pisze: ↑10 gru 2024, 11:52Jeśli nic się nie zmieniło, to na ten moment jest:
- jeden "Adolf" czyli 1 z 12 Solarisów Urbino 18 electric ZTM Warszawa
- 3x Youtong
- 1x Solaris Urbino 12 electric MZA Warszawa
Wszystko podobno stoi na Włościańskiej.
No właśnie gdzieś na fb mignęły mi zdjęcia i wynika z nich że Yutongów jest znacznie więcej niż trzy...195 pisze: ↑10 gru 2024, 13:06Śmiem jednak twierdzić, że Youtongów jest ok 15marco_wawa pisze: ↑10 gru 2024, 11:52Jeśli nic się nie zmieniło, to na ten moment jest:
- jeden "Adolf" czyli 1 z 12 Solarisów Urbino 18 electric ZTM Warszawa
- 3x Youtong
- 1x Solaris Urbino 12 electric MZA Warszawa
Wszystko podobno stoi na Włościańskiej.
A co do za tester z Gryfu?
W sobotę było 14 Yutongów.marco_wawa pisze: ↑10 gru 2024, 11:52Jeśli nic się nie zmieniło, to na ten moment jest:
- jeden "Adolf" czyli 1 z 12 Solarisów Urbino 18 electric ZTM Warszawa
- 3x Youtong
- 1x Solaris Urbino 12 electric MZA Warszawa
Wszystko podobno stoi na Włościańskiej.
-
marco_wawa
- Posty: 240
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
Kiedy uprawomocni się wybór oferty Irizara na elektryki?
Nie słychać, by inne firmy zaskarżyły wynik, więc chyba na dniach...
Odnośnie Irizara, to wczoraj w Krakowie doszło do pożaru jednego z nich. Zapaliła się nagrzewnica na przodzie autobusu i doszło do zadymienia kabiny. Kierowca sam ugasił ogień.
No to dobrze, że nagrzewnica, a nie akumulator... Gdyby to był akumulator, to sądzę, że kierowcy by sam go nie ugasił...
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
No ale mocno trzeba było poszukać...alojz pisze: ↑18 gru 2024, 21:02Jednak słychać, dziś była rozprawa.
https://wokanda.uzp.gov.pl/wokanda/arch ... %2F12%2F18
Stąd cisza w eterze na temat podpisania umowy z Irizarem. Ciekawe jaki był powód odwołania. Ale generalnie źle to wróży, bo jeśli z jakiś powodów przyznali rację konkurencji, to znów Irizar się od tego odwoła i tak będzie się ciągnęło...
Jeżeli Irizary mają działać tak jak w Krakowie, to lepiej poczekać przez całą procedurę przepychwaczo-popychawczą na zestaw Yutong U12 + SU 18E.
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2