Awarie i utrudnienia w metrze

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » wczoraj, 9:54

Osoba postronna weszła do tunelu.
Obrazek

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2961
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » wczoraj, 10:57

Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » wczoraj, 11:08

vernalisadonis pisze:Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
To jakoś mnie nie dziwi, bardziej to, że nie chce współpracować.

A co trzeba mieć w głowie, żeby jako za metro jeździć z informacją pasażerską „401 Ursus Niedźwiadek” ;p? Choć tu chyba coś nie pykło w systemie, bo z przodu był napis poprawny.
ŁK

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » wczoraj, 11:37

vernalisadonis pisze:
wczoraj, 10:57
Co trzeba mieć w głowie, żeby tam wejść?
A co trzeba mieć w głowie by podążać za trendami i jeździć na dachach pociągów?

ziemniakizostaw
Posty: 44
Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24

Post autor: ziemniakizostaw » wczoraj, 14:57

Ktoś wie, co się dzieje na stacji Ursynów teraz?

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » wczoraj, 16:04

Znowu zamknięte?
ŁK

stołecznynocnik
Posty: 168
Rejestracja: 16 sty 2018, 18:27

Post autor: stołecznynocnik » wczoraj, 16:11

Znowu zamknięte, ściągnięto brygady z linii 165, 172, 174, 186, 217, 218, 401, 504, 520, 709, 739 oraz... Z-9 do obsługi ZM1.
Operacja się udała, pacjent zmarł.

ziemniakizostaw
Posty: 44
Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24

Post autor: ziemniakizostaw » wczoraj, 16:54

Nawet PKS widziałam.

Nie, a tak serio - co się stało? Ledwo wyrobiłam się na rehabilitację, a brak info online jak długo to potrwa.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1707
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » wczoraj, 17:13

https://miejskireporter.pl/na-wniosek-p ... zamknieta/

To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.

Swoją drogą ciekawe co zrobią z gościem? Dadzą 100zl mandatu i puszczą do domu?
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

mrs
Posty: 196
Rejestracja: 15 sie 2008, 0:18

Post autor: mrs » wczoraj, 17:29

ZielonyJamnik pisze:
wczoraj, 17:13
To jest chore, że trzeba dowiadywać co się stało z miejskiego reportera, bo ztm tylko pisze oklepaną formułkę.
Pytanie jaką funkcję ma tu ZTM, bo najważniejsze informacje jakie ma do przekazania to: metro nie jeździ na tym odcinku, zastępują go takie linie autobusowe i tramwajowe. I to przekazał.

W innych krajach organizatorzy komunukacji też mówią raczej zdawkowo, co najwyżej "interwencja policji" lub "interwencja straży pożarnej".

Do zaspokojenia ciekawości służy właśnie miejski reporter, czy inne media. Przecież ZTM nie będzie informować o dalszych losach zatrzymanego, czy innych postępach w postępowaniu policji. Zwłaszcza, że media mają często nieoficjalne informacje, ze swoich nieoficjalnych źródeł.

gfedorynski
Posty: 910
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45

Post autor: gfedorynski » wczoraj, 17:40

ZTM powinien przede wszystkim informować o przewidywanym czasie usunięcia przeszkody. I nie miałbym pretensji gdyby nie zawsze było to w 100% prawdziwe, ale nawet nie próbują.

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » wczoraj, 17:58

W przypadku takich zdarzeń to tylko wróżka może przewidzieć czas utrudnień.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5553
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » wczoraj, 18:09

stołecznynocnik pisze:
wczoraj, 16:11
Znowu zamknięte, ściągnięto brygady z linii 165, 172, 174, 186, 217, 218, 401, 504, 520, 709, 739 oraz... Z-9 do obsługi ZM1.
A to dobry pomysł zabierać z 217? Takie połączenie jak 16+217 nie cieszy się większym powodzeniem niż zazwyczaj?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

ODPOWIEDZ