Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
Moderator: Wiliam
Chodzi o Zetke między Nowodworami, a Winnicą.
To jest odległość dwóch przystanków i jednej wydmy śródlądowej.
To jest odległość dwóch przystanków i jednej wydmy śródlądowej.
Użyłem stwierdzenia 'zapewne', a nie 'będą'. Nie odpowiadam za plany ZETiT w tym zakresie.
Ze zwiększonej ilości tramwajów okrągłym tygodniem pod balkonem, a szykuje się spory ruch w interesie.
Uważasz, że to coś zmieni? Bo ja wiem, że nic.
Po co? ani 2 ani 509 na nadkomplety na tym odcinku nawet w szczytach nie narzekają. Samo 509 wystarczy.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
Dziś ok. 15:30 skręt w lewo przy Wileńskim zajął dobre 15 minut. To tylko w temacie polegania na 509.
Jakim cudem w rozkładzie wakacyjnym ma być zwiekszona LICZBA tramwajów, skoro na wakacje następuje redukcja kursów?
P.S. Nie wiem co masz pod balkonem, ale ja mam miejsca postojowe.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Nie wiem czy gdzieś o tym było, ale czy al. Solidarności x JP2 będzie robione płytami contrack?
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Jakby było robione na prefabrykatach to raczej nie trwałoby to 2 miesiące tylko po kilka dni na wlot jak Zawiszy.

Sugerujesz, że dało się to zrobić w 2 tygodnie, tylko byłoby drożejBywalec pisze:Jakby było robione na prefabrykatach to raczej nie trwałoby to 2 miesiące tylko po kilka dni na wlot jak Zawiszy.
ŁK
- ZielonyJamnik
- Posty: 1707
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
To lipa, tak ważne skrzyżowanie też można było zrobić szybciej. Chociaż to trochę dziwne jest, że praca 2,5mies. robotników z wylewaniem na miejscu jest mniej warta, niż klocki przywiezione z KZN i założone w 2 tygodnie
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
-
gfedorynski
- Posty: 910
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
Mnie to przesadnie nie dziwi, tu wszystko jest drogie, od bardzo precyzyjnego wymierzenia, po wszystko po drodze i na koniec skomplikowany transport i montaż. Zalanie betonem na miejscu wygląda przy tym na łatwiznę.
Pętlę dobrze wykorzystają. I będzie tam więcej tramwajów niż w pozostałą część roku.
Piękny, zielony trawnik. Sądząc po dobrej współpracy z jednym z redaktorów to nie tylko.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.