Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 01 cze 2007, 19:16

Mnie też wykasowali po jednym dniu, bez żadnej odpowiedzi #-o
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Janeczek
Posty: 429
Rejestracja: 24 wrz 2006, 11:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Janeczek » 01 cze 2007, 20:20

Reklamują się jak nowa promocja w Plusie, a później wszyscy są kasowani. Dziwna ta polityka =;

Maybach
Posty: 637
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:51
Lokalizacja: Praga

Post autor: Maybach » 01 cze 2007, 20:30

Jestem podobno "członkiem" Przegubowca, czasem wrzucę tam foty, ale to nic dla nich nie znaczy, i tak zostałem usunięty :/
6, 20, 23, 26, 160, 509, N03

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 01 cze 2007, 20:33

Powiem tak. Dajcie sobie z tym siana. Lać na te forum. Chcą się izolować, to niech to robią. Przy niewielkiej liczbie użytkowników, te forum daleko nie pociągnie. W końcu dojdą do wniosku, że zrobili źle, ale będzie już za późno.
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

Kubota
Posty: 62
Rejestracja: 26 gru 2005, 1:37
Lokalizacja: Ochota // Zalesie

Post autor: Kubota » 01 cze 2007, 20:43

Przegubowiec sie nieco ośmieszył takim działaniem... Otwieramy forum i co? Kto nowy, banujemy? Tylko elita? To jest żałosne...
Mnie zbanowali 2 dni temu po jakiś 12 godzinach- do tej pory nie odpisali dlaczego...
"Ile razy upadniesz, tyle razy wstawaj i zaczynaj wszystko od nowa"
Carlo Karges

---
ex. Tramwaj Solo

Flash8222
Posty: 7309
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 01 cze 2007, 20:55

maciek8610 pisze:Powiem tak. Dajcie sobie z tym siana. Lać na te forum. Chcą się izolować, to niech to robią. Przy niewielkiej liczbie użytkowników, te forum daleko nie pociągnie.
Wybacz, ale osoby prowadzące Przegubowca oraz piszące na forum Przegubowca mają większą wiedzę o komunikacji niż ty oraz nie jedna osoba na tym forum.
maciek8610 pisze:W końcu dojdą do wniosku, że zrobili źle, ale będzie już za późno.
Daruj sobie teksty, bo tylko pokazujesz, że nie potrafisz się pogodzić z tym, że twoje konto zostało skasowane.
8401 pisze:Jestem podobno "członkiem" Przegubowca, czasem wrzucę tam foty, ale to nic dla nich nie znaczy, i tak zostałem usunięty :/
Straszne prawda? Jak Ty to teraz przeżyjesz?

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 01 cze 2007, 21:03

Flash8222 pisze:Wybacz, ale osoby prowadzące Przegubowca oraz piszące na forum Przegubowca mają większą wiedzę o komunikacji niż ty oraz nie jedna osoba na tym forum.
W to nie wątpię, ale jakby nie patrzeć nawet kilka osobników z ogromną wiedzą nie będzie w stanie sprawić, aby było to prawdziwe forum. To już nie to samo.
Flash8222 pisze:Daruj sobie teksty, bo tylko pokazujesz, że nie potrafisz się pogodzić z tym, że twoje konto zostało skasowane.
Oj, nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :wink:
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 5819
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 01 cze 2007, 21:07

Flash8222 pisze: Daruj sobie teksty, bo tylko pokazujesz, że nie potrafisz się pogodzić z tym, że twoje konto zostało skasowane.
Uważasz, że takie działania są w porządku?
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36248
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2007, 21:13

Flash8222 pisze:Wybacz, ale osoby prowadzące Przegubowca oraz piszące na forum Przegubowca mają większą wiedzę o komunikacji niż ty oraz nie jedna osoba na tym forum.
Na Przegubowcu też się częstujecie takimi tekstami? :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 01 cze 2007, 21:15

Piotrek pisze:
Flash8222 pisze: Daruj sobie teksty, bo tylko pokazujesz, że nie potrafisz się pogodzić z tym, że twoje konto zostało skasowane.
Uważasz, że takie działania są w porządku?
Tylko, że szanowny "Przegubowiec" nie napisał DLA KOGO jest forum, tylko napisał "długo oczekiwane". Więc jeśli nic nie jest napisane, to mogą wszyscy wchodzić. No ale nie można. Jakieś nieznane tam reguły panują i nawet racz nie poinformować jakie. To tak jakby autobus jeździł po trasie objazdowej a ZTM nie dał ogłoszenia w internecie, na przystankach i pod tablicą bo ludzie "powinni o tym wiedzieć"

Ikarus 5780
Posty: 756
Rejestracja: 26 gru 2005, 19:36
Lokalizacja: Marki / Saska Kępa

Post autor: Ikarus 5780 » 01 cze 2007, 21:16

Myślę podobnie jak Flash, poziom merytoryczny tego forum jest dosyć wysoki, ale nie za sprawą wszystkich,a tylko niektórych osób (podejrzewam, że z 30 - 40 takich się znajdzie i ilość postów nie jest wyznacznikiem sensowności pisania, to zależy od konkretnej osoby, a nie od ilości postów), a ile jest zarejestrowanych ? Raz zobaczyłem jakie niektórzy bzdury piszą jaki spam w zasadzie w każdym poście (typu : "tak, uważam, że te linie są dobre", czy "jak fajnie, że powstały takie linie" - zero konkretów), a postów ma tysiąc albo i więcej (żałosne ](*,) ). Nie wymagam, żeby każdy post każdego był konkretny zawierający propozycje tras itp., ale jak patrzę, że niektórzy ponad 1000 postów to wybaczcie, ale ja też nie chciałbym takich osób przyjmować na forum, żeby mieć więcej roboty z administrowaniem tego. Nie piszę tu do konkretnych osób, bo każdy chyba wie (poza tym to widać) czy pisze dlatego, żeby jeśli mogę tak to nazwać podszkolić swoje wiadomości o KM, nauczyć się czegoś ciekawego, a kto pisze po to, żeby mieć więcej postów i np. być w pierwszej dziesiątce użytkowników. Wiecie jak łatwo rozpoznać taką osobę, pisze prawie zawsze krótkie posty, bo przecież liczy się ilość, a nie jakość, i w związku z tym jego czas siedzenia na forum (który można sobie sprawdzić w profilu) jest stosunkowo krótki w stosunku do ilości postów, bo jeśli ktoś pisze konkretnie to przeczyta coś dokładnie, przeanalizuje (lepiej czy gorzej w to nie wnikam) i dopiero coś napisze.
"Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać."


Marcovia Marki

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36248
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2007, 21:17

Ja myślę, że na porządki panujące na Przegubowcu lepiej byłoby ponarzekać na Przegubowcu, bo narzekanie tu zaraz się skończy oskarżeniami, że jesteśmy wrogami Przegubowca. Ja się o WAWKOM-ie w różnych miejscach naczytałem tyle złego, że aż mnie niesmak ogarnął. Nie róbmy tu podobnego sabatu czarownic...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 01 cze 2007, 21:22

Ikarus 5780, Bastian -> No to do diabła niech jakiś regulamin opublikują. Albo jakąś informację zamieszczą.

Ikarus 5780
Posty: 756
Rejestracja: 26 gru 2005, 19:36
Lokalizacja: Marki / Saska Kępa

Post autor: Ikarus 5780 » 01 cze 2007, 21:29

Bastian pisze:Ja myślę, że na porządki panujące na Przegubowcu lepiej byłoby ponarzekać na Przegubowcu, bo narzekanie tu zaraz się skończy oskarżeniami, że jesteśmy wrogami Przegubowca. Ja się o WAWKOM-ie w różnych miejscach naczytałem tyle złego, że aż mnie niesmak ogarnął. Nie róbmy tu podobnego sabatu czarownic...
Mam podobne odczucia =D>
A jeśli chodzi o Przegubowca, to bez wazeliny, ale od około 5 lat, a na pewno więcej jak 3 -4 regularnie odwiedzam tą stronę i jeśli mnie nie przyjmą do forum (bo też się zarejestrowałem) to na pewno będę dalej odwiedzał jak odwiedzałem.
solaris8315 pisze:Ikarus 5780, Bastian -> No to do diabła niech jakiś regulamin opublikują. Albo jakąś informację zamieszczą.
Ciężko jest zawrzeć w regulaminie kryteria, bo wiadomo chyba każdy pisze zarówno spam jak i konkretne posty (zreszta co dla jedynch jest spamem dla drugich może być poważną merytoryczną dyskusją), tylko kwestia proporcji jednych do drugich.
"Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać."


Marcovia Marki

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36248
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2007, 21:30

Ikarus 5780 pisze:ja też nie chciałbym takich osób przyjmować na forum, żeby mieć więcej roboty z administrowaniem tego.
Ja przejrzałem wszystko, co znalazłem na forum Przegubowca. Poziom, jak poziom, nie ma powodu na niego narzekać, ale żeby szybował pod niebiosa, to też nie powiem. A można być stuprocentowo pewnym, że od momentu upublicznienia forum ten poziom będzie spadał, a nie rósł, to naturalne. Prawda jest taka, że albo się prowadzi forum elitarne (wymieniając się poglądami w stałym gronie), albo stawia na otwartość, co zawsze odbywa się kosztem poziomu. My od samego początku założyliśmy, że WAWKOM ma w jakiś sposób popularyzować tematykę komunikacji publicznej, spełniając rolę "oświeceniową". Moderujemy forum tak, by mimo jego otwartego charakteru w miarę możliwości utrzymać poziom, ale jest oczywiste, że nie da się tego uczynić w pełni. A i tak jesteśmy oskarżani o iście "faszystowski" stosunek do "wolności słowa" (tak tak, i takie słowa widziałem). Choć dziwnie się robi człowiekowi, coś takiego czytając, jedynym słusznym wnioskiem jest: i tak się wszystkich nie zadowoli (dla jednych panuje tu chaos i dzieciarnia, dla drugich zamordyzm, przez który nie można tu niczego napisać), więc po prostu należy się nie przejmować i robić swoje.

W każdym bądź razie prowadzącym forum Przegubowca życzę powodzenia, choć nie ukrywam, że wolałbym współpracę od konkurencji, a porozumienie od podziałów, których w środowisku jest niestety co nie miara :(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Zablokowany