Nowa linia autobusowa dla mieszkańców Gminy Nadarzyn
Po długich i żmudnych negocjacjach prowadzonych przez Wójta Gminy Nadarzyn z Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie – od dnia 10 listopada uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa o nr 733. Przewidzianych jest 10 kursów nowej linii w ciągu dnia, w tym 2 kursy poranne (godz.5.00- 6.00) wydłużone do Starej Wsi, Krakowian i Parol oraz 2 takie same kursy w godzinach popołudniowych (godz. 15.00 - 16.00).
Podstawowa trasa: OKĘCIE al. Krakowska – RASZYN - al. Krakowska – Mszczonowska - FALENTY - al. Krakowska – JANKI - al. Krakowska – Mszczonowska – WOLICA - al. Katowicka - Paszków — al. Katowicka – NADARZYN - al. Katowicka – Sienkiewicza- Kościelna – Mszczonowska – RUSIEC - al. Katowicka - URZUT - al. Katowicka - ROZAL1N - ul. Przemysłowa – ul. Młochowska – MŁOCHOW - ul. Mazowiecka – al. Kasztanowa - RUSIEC - al. Katowicka – NADARZYN - ul. Mszczonowska – Pl. Poniatowskiego - OKĘCIE.
Kurs wydłużony : OKĘCIE al. Krakowska – RASZYN - al. Krakowska – Mszczonowska - FALENTY - al. Krakowska – JANKI - al. Krakowska – Mszczonowska – WOLICA - al. Katowicka — Paszków — al. Katowicka – NADARZYN - al. Katowicka - Sienkiewicza — Koście1na – Mszczonowska – RUSIEC - al. Katowicka – URZUT - al. Katowicka - ROZALIN- ul. Przemysłowa – ul. Młochowska – MŁOCHOW - ul. Mazowiecka – KRAKOWIANY - Wola Krakowiańska – GARBATKA - PAROLE – MŁOCHÓW Kasztanowa – RUSIEC - al. Katowicka - STARA WIES - ul. Grodziska do pętli - NADARZYN – Okęcie ).
Obowiązywać będą bilety komunikacji podmiejskiej. Dokładny rozkład jazdy znany będzie w ciągu najbliższych dni. Wstępnie ustalono, iż pierwszy kurs autobusu z Młochowa będzie o godz. 4.36, a ostatni o godz. 22.36.
Źródło:
http://nadarzyn.pl/news.php?id=635