Zaplecze a stan techniczny taboru

Moderatorzy: JacekM, Dantte

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 19 kwie 2009, 22:39

jacek pisze:Jeden koles z ITSu poszedł na R6 i tylko miesiąc wytrzymał, ze wzgledu na taki burdel, brud panujący w autobusach i atmosfere panującą we firmie :-"
A ja znam historię, jak to jeden człowiek z R-6 poszedł sobie do ITS-u i też jakoś krótko wytrzymał ze względu na atmosferę. Teraz zasila w Mobilisie (jak wielu kierowców z R-6). W ogóle takie przykłady są trochę bez sensu, bo każdemu trochę co innego odpowiada i każdy ma jakieś inne doświadczenia. Jeden twierdzi, że w ITS-ie jest źle i że już lepiej w Mobilisie. Drugi twierdzi, że w Mobilisie już nigdy nie będzie jeździł po tym, co tam zastał i zostanie na pewno w zajezdni Woronicza. Trzeci mówi, że na Woronicza by nigdy nie poszedł i że najlepiej jest na Stalowej. A czwarty uważa, że to właśnie na Redutowej jest świetna atmosfera i tu się czuje dobrze. Piąty pewnie najbardziej na świecie woli Kleszczową itp, itd. Jak to dobrze, że w Warszawie jest aż taki wybór miejsc, gdzie kierowcy mogą się zatrudnić. Natomiast jeśli to prawda o tej ciasnocie na Redutowej, to ciekawe, co się dzieje, jak dany kierowca sobie odblokuje już swój wóz zastawiony przez inne autobusy, a tu wóz nie chce mu odpalić bądź ruszyć itp. (na Redutowej są przecież odkurzacze). I musi znowu iść, odblokować sobie kolejny wóz i liczyć, że mu odpali. :D Nic dziwnego, że czasem mają problemy z punktualnym przyjazdem na kraniec. ;-)

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 19 kwie 2009, 23:16

gregory5576 pisze::arrow: Jakieś marne 60- 70 minut przed wyjazdem :D
No ale Grzesiu, czy tam u was na Redutowej jak masz, dajmy na to wyjazd ''na pierwszego'' ,zakładając około 3:50, to czy jakiś dyżurny nie mógłby Ci przygotować konkretnego wozu do wyjazdu ? :P Na Woronicza 3 ''dycha''(1 w DS) w DP startuje o 03:35 i tam ktoś z dyżurnych zazwyczaj przygotowuje wóz właściwemu kierowcy - a niech dany kierowca jeszcze dociera na zakład Extrówką(bo często tak jest) :D przyjazd około 03:40 :D

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 19 kwie 2009, 23:34

jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
noidea

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 19 kwie 2009, 23:39

Adam G. pisze:jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz? :-$ Bo śmiem w to wątpić ;-)

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 19 kwie 2009, 23:39

Santos pisze:
Adam G. pisze:jest jeszcze jeden warunek: ten dyżurny o 3 w nocy musi być, a to jednak raczej rzadkość.
Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz? :-$ Bo śmiem w to wątpić ;-)
nie, nie bywam tam o 3:35, ale wiem, że jak mają braki na noc, to tym bardziej nie będzie dyżurnego o 3 w nocy :] oczywiście nie zawsze.
noidea

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 19 kwie 2009, 23:42

ŻW pisze:Według ustaleń „ŻW”, w poniedziałek zdymisjonowany zostanie też szef zajezdni Woronicza Krzysztof Zaręba i zajezdni Ostrobramska – Mariusz Krupa.
Zastanawiam się tylko, czemu za stan autobusów tracić stanowisko ma kierownik zakładu, a nie kierownik zaplecza?

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 19 kwie 2009, 23:51

levar pisze:
ŻW pisze:Według ustaleń „ŻW”, w poniedziałek zdymisjonowany zostanie też szef zajezdni Woronicza Krzysztof Zaręba i zajezdni Ostrobramska – Mariusz Krupa.
Zastanawiam się tylko, czemu za stan autobusów tracić stanowisko ma kierownik zakładu, a nie kierownik zaplecza?
pamiętaj, że to może być twórczość radosna ŻW :) prasa lubi pisać tego typu bzdury.
noidea

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 kwie 2009, 0:03

Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca ;-) .

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 kwie 2009, 0:05

Oby to była prawda, co piszą o Zarębie ;-)

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 20 kwie 2009, 0:08

Ciekawe, bardzo ciekawe, a najbardziej ten wątek o Wielgusie :-k

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 kwie 2009, 0:14

BJ.2052 pisze:Oby to była prawda, co piszą o Zarębie ;-)
Ja tego nie powiedziałem ;-) ;p

[ Dodano: |20 Kwi 2009|, 2009 03:04 ]
No tytuł to już przesadzona propaganda, powinni tego zabronić ](*,)
Załączniki
Untitled(2).jpg
"Dziennik" 17.04.2009

Awatar użytkownika
Janek1236
(viper1983)
Posty: 553
Rejestracja: 24 kwie 2006, 15:28
Lokalizacja: Śródmieście/Bielany

Post autor: Janek1236 » 20 kwie 2009, 9:15

I oczywiście stare zdjęcie do artykułu #-o

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 20 kwie 2009, 9:41

levar pisze:Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca ;-) .
Jednak przeliczyłeś się :P Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz? :]

Awatar użytkownika
Santos
Zbanowany
Posty: 1727
Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:07

Post autor: Santos » 20 kwie 2009, 9:49

Adam G. pisze:
Santos pisze: Bywasz tam często o 03:35 i wcześniej, że tak śmiało to piszesz? :-$ Bo śmiem w to wątpić ;-)
nie, nie bywam tam o 3:35, ale wiem, że jak mają braki na noc, to tym bardziej nie będzie dyżurnego o 3 w nocy :] oczywiście nie zawsze.
Może źle to określiłem, ale po prostu jak wcześniej zgłosisz, że będziesz na dotyk na wyjazd - to zawsze się ktoś znajdzie, chociażby inni kierowcy, którzy przybyli wcześniej ;] Nie jestem pewny ale pierwsi dzienni dyżurni przychodzą jakoś przed 4 :-k

TJ
Posty: 162
Rejestracja: 31 maja 2006, 14:09
Lokalizacja: Okęcie

Post autor: TJ » 20 kwie 2009, 11:27

Flash8222 pisze:
levar pisze:Zobaczymy dziś... Ostatecznie nie mam interesu, by bronić rzetelności ŻW czy jakiejkolwiek innej gazety, ale nie wydaje mi się, żeby wyssali to sobie z palca ;-) .
Jednak przeliczyłeś się :P Mówiłem, że to plotka wymyślona przez szmatławiec... Kiedy piwko w ząbkach mi przyniesiesz? :]
Spokojnie Panowie. Kierownicy zajezdni nie są powoływani żeby można było ich zwolnić od tak. Zwolnienie osoby zatrudnionej na umowę o pracę musi być poparte argumentami. Inaczej osoba zwolniona wygra w sądzie pracy bez najmniejszych problemów. W tym przypadku argumenty takie mogą znaleźć się w raporcie pokontrolnym, takie jak zaniedbania kierownictwa oddziału. Poza tym jest jeszcze okres wypowiedzenia...

ODPOWIEDZ