Bilet jednorazowy na linii jednokierunkowej

Moderator: JacekM

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 gru 2011, 8:39

JotPeCet pisze:To "obsługa trasy" z A do B nie kończy się wg Ciebie na punkcie B? :-k
Oczywiście, że nie. Chyba, że kierowca zamyka autobus i idzie do domu.
JotPeCet pisze:Według MichalaJ pojazd obsługuje trasę cały dzień. A wg mnie pojazd obsługuje trasY.
A według mnie tym się różnią warianty od trasy, że składają się na jedną trasę wariantowaną :-k
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 19 gru 2011, 14:09

Czym się zatem różnią linie od trasy? Jest pojazd jeżdżący na linii 520, pojazd jeżdżący na trasie 520, pojazd jeżdżący na trasie linii 520? A może jadący a nie jeżdżący?
ŁK

mateusz1800
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwie 2012, 13:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mateusz1800 » 15 kwie 2012, 16:36

Pojazd obsługuje linię gdyż napisane jest "Linię obsługuje(...)"
Sklep z koszulkami komunikacyjnymi i nie tylko - http://matr-1.cupsell.pl/

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 15 kwie 2012, 19:06

Spójrz sobie na datę poprzedniego postu

Miki996
Posty: 192
Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec

Post autor: Miki996 » 16 kwie 2012, 8:59

To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty :?:

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1625
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 16 kwie 2012, 22:32

Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty :?:
To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Miki996
Posty: 192
Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec

Post autor: Miki996 » 17 kwie 2012, 14:00

m72 pisze:
Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty :?:
To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
Może nie. =P~ Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy> ](*,)

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 17 kwie 2012, 14:22

Miki996 pisze: Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy> ](*,)
To ja decyduję, co tutaj jest bezsensu. Powoli dochodzę do wniosku, że twoja obecność.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Miki996
Posty: 192
Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec

Post autor: Miki996 » 17 kwie 2012, 14:38

Wyrażam tylko swoją opinię i nic więcej.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 17 kwie 2012, 14:39

No właśnie.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Zablokowany