Moderator: JacekM
-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 19 gru 2011, 8:39
JotPeCet pisze:To "obsługa trasy" z A do B nie kończy się wg Ciebie na punkcie B?

Oczywiście, że nie. Chyba, że kierowca zamyka autobus i idzie do domu.
JotPeCet pisze:Według MichalaJ pojazd obsługuje trasę cały dzień. A wg mnie pojazd obsługuje trasY.
A według mnie tym się różnią warianty od trasy, że składają się na jedną trasę wariantowaną

Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
Łukasz
- Posty: 12140
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Łukasz » 19 gru 2011, 14:09
Czym się zatem różnią linie od trasy? Jest pojazd jeżdżący na linii 520, pojazd jeżdżący na trasie 520, pojazd jeżdżący na trasie linii 520? A może jadący a nie jeżdżący?
ŁK
-
mateusz1800
- Posty: 36
- Rejestracja: 14 kwie 2012, 13:04
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: mateusz1800 » 15 kwie 2012, 16:36
Pojazd obsługuje linię gdyż napisane jest "Linię obsługuje(...)"
-
Premo
- Posty: 5439
- Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58
Post
autor: Premo » 15 kwie 2012, 19:06
Spójrz sobie na datę poprzedniego postu
-
Miki996
- Posty: 192
- Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec
Post
autor: Miki996 » 16 kwie 2012, 8:59
To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

-
m72
- (mateusz72)
- Posty: 1625
- Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
- Lokalizacja: z nienacka
Post
autor: m72 » 16 kwie 2012, 22:32
Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.
-
Miki996
- Posty: 192
- Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec
Post
autor: Miki996 » 17 kwie 2012, 14:00
m72 pisze:Miki996 pisze:To może zamknąć temat bo niektórym się nie chce czytać daty

To może zamknąć forum, bo niektórym nie chce się czytać?
Może nie.

Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy>
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 17 kwie 2012, 14:22
Miki996 pisze: Poprostu bez sensu jest trzymanie tematów w którym ostatni post jest sprzed 5 miesięcy>
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
To ja decyduję, co tutaj jest bezsensu. Powoli dochodzę do wniosku, że twoja obecność.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
-
Miki996
- Posty: 192
- Rejestracja: 28 mar 2012, 16:41
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów/Służewiec
Post
autor: Miki996 » 17 kwie 2012, 14:38
Wyrażam tylko swoją opinię i nic więcej.
-
fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Post
autor: fik » 17 kwie 2012, 14:39
No właśnie.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!