A teraz o polityce... (tej krajowej)
Moderator: Szeregowy_Równoległy
Pomnik jak pomnik tylko z tą wielkością przesadzili. Kaczyński 2,5 m. Przynajmniej o metr za dużo. 
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
Żyjącym się pomników nie stawia (z wyjątkami...). Kaczorowski swoich pomników się jeszcze pewnie doczeka.Wolfchen pisze:Kaczorowski, Wałęsa i Kwaśniewski również.
Ale skoro Narutowicz może mieć swoje place i pomniki, skoro najwyraźniej jego jedyną zasługą na stanowisku prezydenta było to, że go ktoś zastrzelił...
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36226
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
A to się stawia oddzielne pomniki jako prezydentowi, oddzielne jako naukowcowi i oddzielne jako działaczowi niepodległościowemu? Narutowicz wszystko łączył, trochę zasług w życiu miał.MeWa pisze:Ale skoro Narutowicz może mieć swoje place i pomniki, skoro najwyraźniej jego jedyną zasługą na stanowisku prezydenta było to, że go ktoś zastrzelił...
No wiem, Kaczyński ma rolę w filmie, tego Narutowiczowi brakło
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
OIDP to Kwachu jak odchodził po II kadencji nie był lubianym politykiem w Polsce wg sondaży. Startować nie mógł, bo więcej jak II kadencje na stołku prezydenckim być nie można, więc trochę było mu też wszystko jedno. Nawet SLD w wyborach potem po dupie dostało (w 2005 wybory prezydenckie i parlamentarne zbiegły się w podobnym momencie). Druga (a nawet trzecia, bo druga miłość to raczej była przy wyborach w 2000 r.grzegorz w temacie religijnym pisze:(...)sprowadza się do nierobienia niczego konkretnego (chyba za to zresztą ogół Polaków kocha Kwaśniewskiego).
OIDP SLD dostało za afery, jakie miało będąc u władzy. W końcu za to Miller podał się do dymisji.
A Kwaśniewski był może nie kochany, ale poważany. Np. za to, że pozwalał rządzić Buzkowi, który w końcu był z drugiej strony sceny politycznej.
A Kwaśniewski był może nie kochany, ale poważany. Np. za to, że pozwalał rządzić Buzkowi, który w końcu był z drugiej strony sceny politycznej.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Tego chyba jeszcze nie było - klub stanowczo żąda odwołania swojego wicemarszałka za pierdołę, a inne kluby tegoż wicemarszałka bronią jak niepodległości...Polityk zapowiedział, że jeżeli Nowicka nie odejdzie, to RP złoży wniosek o odwołanie wszystkich marszałków, w tym także Ewy Kopacz. - Wanda Nowicka powiedziała, że zrezygnuje ze stanowiska jeśli nie zostanie odwołana. Zobaczymy, czy dotrzyma tych słów - przypomniał Palikot.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot- ... omosc.html
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Po tym, jak Sikorski podrasował kurs euro, żeby mu wyszło 302 miliardy nie sądziłem, że w ogóle 300 przeskoczymy. A tu proszę...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
Mi bardzo podobał się tekst Pani Szydło "nam należy się więcej"
Nieodłączna córa Solidarności.
Nieodłączna córa Solidarności.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.esbek pisze:Mi bardzo podobał się tekst Pani Szydło "nam należy się więcej"
Nieodłączna córa Solidarności.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
Nieuczciwe jest takie formułowanie myśli, bo tak właśnie miało być. Ja bym powiedział raczej: 'gdyby panowały u nas normalne standardy przyzwoitości, nikt nie blokowałby kandydatury na marszałka z powodu jego seksualności, a tym bardziej nie robiłby tego stawiając tę kwestię wyżej niż standardy etyczne marszałka dotychczasowego'.Wiliam pisze:Gdyby u nas były normalne standardy to pani Nowicka wyleciała by za tekst "że wzięła nagrodę bo inaczej by się zmarnowało". Nawet jeśli to prawda (o tym marnotrawstwie) to wydaje mi się że nie powinna tego mówić.
