Znaleziono 25 wyników

autor: VOITHek
19 lis 2011, 14:00
Forum: Na Poważnie
Temat: Przegubowiec
Odpowiedzi: 629
Odsłony: 122229

Dla mnie to po prostu serwer się zepsuł i tyle. Z resztą mój znajomy Jelcz_M11 też tak uważa.
autor: VOITHek
09 sie 2011, 17:31
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Sny...
Odpowiedzi: 888
Odsłony: 151674

Ha ha! A mi się dzisiaj śniło, że na stacji metra warszawskiego "Ząbkowska" :shock: grasował jakiś potwór i całą stację zamknięto razem z ludźmi i ze mną w środku!
autor: VOITHek
15 lip 2011, 21:44
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Autobusy San i inne pojazdy historyczne
Odpowiedzi: 828
Odsłony: 176614

Jelcz_M11 pisze:Nie pierdol, Zemuny są zajebiste i tyle. Wielkie gratulacje dla klubu za zdobycie świetnego, sprawnego wozu! =D>
Brawo dla KMKM i tego kofo cytuję =D>
autor: VOITHek
12 lis 2010, 14:18
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Tribute to MZA Warszawa
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2184

Taki filmik wczoraj zrobiłem w Windows Movie Maker http://www.youtube.com/watch?v=SYKxH1RoN1g
Czekam na Wasze opinie. :smile:
autor: VOITHek
20 paź 2010, 11:45
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Warto obejrzeć
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 51551

Pewnie ta opona należała do samochodu-widmo o imieniu Christine z filmu o tym samym tytule. :D
autor: VOITHek
10 paź 2010, 18:26
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Autobusy i tramwaje w polskich filmach
Odpowiedzi: 453
Odsłony: 159252

Jeśli mile widzicie tutaj polskie filmy animowane, to chciałbym powiedzieć, że w filmie "Tytus, Romek i A'tomek wśród złodzieji marzeń" przyjaciel głównych bohaterów Prof. Talent przerobił warszawską parówkę na latający pojazd kosmiczny on nazwie Tramwajolot. Wynalazek działał jak bardzo s...
autor: VOITHek
19 wrz 2010, 18:53
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Co nas wkurza w zachowaniu współpasażerów?
Odpowiedzi: 719
Odsłony: 111374

Właściwie to mnie głównie chodziło o to, że mam kolejny przykład zatrudniania w Grodziu sąsiadów z za wszchodniej granicy. Poza tym miałem umówione spotkanie, na które musiałem się stawić o czasie i musiałem dokładnie tym kursem jechać. A że byłem bardzo głodny to sobie kupiłem tego kebaba. I o co t...
autor: VOITHek
19 wrz 2010, 18:32
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Co nas wkurza w zachowaniu współpasażerów?
Odpowiedzi: 719
Odsłony: 111374

Ostatnio jadłem kebaba czekając na przystanku na autobus 102. Podjeżdża jakaś Scania, no to wchoszę do niej jedząc kebaba. Tłok duży, więc stoję na rzeźni. Nagle ogolony na łyso kierowca odsuwa szybkę kabiny i pokazuje mi, żebym poszedł. Podchodzę i on mi mówi: SmacznYJ! A ja na to: Dziękuję (z usta...
autor: VOITHek
29 cze 2010, 17:06
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Sny...
Odpowiedzi: 888
Odsłony: 151674

Wczoraj miałem taki sen: Jadę sobie solowym Lewarkiem #18x na nocnym (dodam, że to chyba było nocne 147) z białą kabiną. Patrzę, a tam pod oknami zamiast siedzeń z lewej strony jest zlewozmywak i kuchenka gazowa. No więc umyłem tam ręce i podszedłem do kiermana (chyba nawet to Metall_2357 prowadził)...
autor: VOITHek
29 maja 2010, 18:09
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Gwara komunikacji miejskiej
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 15167

Ostatnio usłyszałem od jednego znajomego kierowcy (to nie forumowicz jak by co) wywody o Lewarach. Oto określenie jakiego użył na dźwignię zmiany biegów: "Ręczna maglownica"

A to inne, niektóre sam powymyślałem:
E-2 - Edward
146 - Wałek xD
Wóz 5412 - Hornaut
autor: VOITHek
07 maja 2010, 18:38
Forum: Obserwacje Brygadowe
Temat: Książka skarg i wniosków
Odpowiedzi: 2208
Odsłony: 302484

Jelcz_M11 pisze:
Rav5202 pisze:5412 ze wzgledu na układ siedzeń, na numer taborowy dla bizonów, a nim nie jest...
A poza tym to pierwszy 280.70 w Wawie, oznaczony jako 280.70B.
Popieram Was obu! Według mbnie 5412 powinien trafić do listy Rzadkich okazów!
autor: VOITHek
08 mar 2010, 16:29
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja miejska na Gocławiu i Saskiej Kępie
Odpowiedzi: 4297
Odsłony: 502961

Ech... w pyszczek jeża! Dziś zerwali mi nawierzchnię na Francuskiej. Jednym słowem zostałem ja i moja boczna uliczka "odcięci" od świata i... autobusów ](*,)
autor: VOITHek
07 lut 2010, 17:50
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Najlepsze lewarki z poszczegĂłlnych zajezdni.
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 28967

A, tam! Według mnie najlepszy to jest 2680 z R-2. To już ostatni taki z manualem i starą kabiną... :neutral:
autor: VOITHek
07 lut 2010, 17:41
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Forumowicze na przystanku III
Odpowiedzi: 3265
Odsłony: 393972

Widzieliśmy razem z Jelczem_M11 dzisiaj chyba Robeartha na Maratonie na 502 na Centralnym. Jechał wozem 5508. :smile:
autor: VOITHek
26 sty 2010, 11:41
Forum: Wszystko i Nic
Temat: Ciepło!
Odpowiedzi: 6835
Odsłony: 615615

Jak dzisiaj o siódmej rano wychodziłem do szkoły było -21.

A wczoraj jadąc Solarisem U18 na 521, nie chciało mi się w nim zdejmować kurtki, no i się spociłem.